Komentari na vest

Leto još nije počelo, a Salcburg na tinejdžerima već zaradio 45.000.000 evra

R

Rectify1995

pre oko 1 mesec

Napravili su sistem gde i kada nema takmičarskog uspeha, oni prave novac i ulažu u svoju akademiju
a

avax88

pre oko 1 mesec

Sjajno je sto su rasadnik talenata, ali zato ispastaju na duge staze zbog rasprodaje.
S

Smithny

pre oko 1 mesec

Zato ne mogu nikog da pobede u Austriji i raspadaju se..propast od kluba,najbolje da nestanu !

XavieRS

pre oko 1 mesec

zato sto su razvojni tim bez ambicija svakako
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

Svaka cast.....
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Sem što CZV nema konglomerat iza sebe, što naši igrači nemaju EU pasoš i što nam je liga truba - ništa bitno.
M

Mihajlo3

pre oko 1 mesec

zbog cega se czv ne ugleda na salzburg vec prodaju klince cim napune 18god za daj sta das

Mitch

pre oko 1 mesec

Салзбург је продао једног од 17 год другог од 19 год.
N

Nenica

pre oko 1 mesec

za tim poput njih ozbiljna cifra..
S

Srdjan1314

pre oko 1 mesec

Salcburg je bukvalno mašina za štampanje para

JOVICASA

pre oko 1 mesec

Ozbiljna svota novca a tek pocela sezona