Komentari na vest
Leto još nije počelo, a Salcburg na tinejdžerima već zaradio 45.000.000 evra
R
Rectify1995
pre oko 1 mesec
Napravili su sistem gde i kada nema takmičarskog uspeha, oni prave novac i ulažu u svoju akademiju
a
avax88
pre oko 1 mesec
Sjajno je sto su rasadnik talenata, ali zato ispastaju na duge staze zbog rasprodaje.
S
Smithny
pre oko 1 mesec
Zato ne mogu nikog da pobede u Austriji i raspadaju se..propast od kluba,najbolje da nestanu !
XavieRS
pre oko 1 mesec
zato sto su razvojni tim bez ambicija svakako
N
Nenad Petrovic
pre oko 1 mesec
Svaka cast.....
S
Sofronije Jr.
pre oko 1 mesec
Sem što CZV nema konglomerat iza sebe, što naši igrači nemaju EU pasoš i što nam je liga truba - ništa bitno.
M
Mihajlo3
pre oko 1 mesec
zbog cega se czv ne ugleda na salzburg vec prodaju klince cim napune 18god za daj sta das

Mitch
pre oko 1 mesec
Салзбург је продао једног од 17 год другог од 19 год.
N
Nenica
pre oko 1 mesec
za tim poput njih ozbiljna cifra..
S
Srdjan1314
pre oko 1 mesec
Salcburg je bukvalno mašina za štampanje para
JOVICASA
pre oko 1 mesec
Ozbiljna svota novca a tek pocela sezona
Uživo
Fudbal
Kosarka
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.








.jpg.webp)