
Lazar Milošev između Voždovca i inostranstva
Vreme čitanja: 1min | pet. 19.06.26. | 08:40
Stadion na krovu moguće novo odrediše iskusnog napadača
Ulazak sa Zemunom u Mozzart Bet Superligu, svakako će dugo ostati urezan u sećanju iskusnog napadača Lazara Miloševa. I ma koliko se činilo da će saradnja sa klubom iz Gornje Varoši da bude nastavljana, provereni fudbaler ima mogućnost da već ovog leta promeni klupsku pripadnost kao slobodan igrač.
Tokom karijere Milošev je prokrstario fudbalskom Srbijom, igrajući za OFK Beograd, pančevački Dinamo, Rad, Napredak iz Kruševca, dobanovačku Budućnost, Metalac, Inđiju, Železničar iz Pančeva... Naravno, ostaće i zabeleženo da je deo karijere proveo i u Sloveniji, igrajući za Tabor Sežanu.
Izabrane vesti
"Ono što mene čini zadovoljnim jeste to da sam sa Zemunom ostvario veliki uspeh, da sam bio deo tima koji je uspeo da klub svetle tradicije vrati tamo gde mu je mesto. Izutetno sam ponosan na saradnju sa saigračima, sjajnim trenerima, ljudima iz kluba, a u celoj priči, značajno mesto zauzimaju i verni navijači", ističe Lazar MIlošev.
Fudbaler koji je u protekloj sezoni postigao sedam golova za plavo-zelene, pominje se kao moguće osveženje za ekipu Voždovca, posebno posle odlaska prekaljenog golgetera Nenada Lukića, iz redova popularnih Zmajeva.
"Ima nekih priča, postoje kontakti i videćemo kako će se sve završiti. Pored Voždovca, postoji i opcija odlaska u inostranstvo, a kako prelazni rok tek sledi, ne bih ništa da prejudiciram", jasan je Milošev.
Podsetimo, pre Lazara Miloševa, Zemunci su se rastali i sa Milošem Roševićem, koji je prešao u Radnički iz Niša.








