Komentari na vest

La Liga neće biti ista: Tri legende, dva emotivna “zbogom“... i jedno na čekanju

sladjan004

pre oko 1 mesec

la liga ulazi u novi eru steta

Aleksandar Osmanovic

pre oko 1 mesec

i vreme im je bilo dosta su igrali

Igor Markovič

pre oko 1 mesec

Karvahal, jedan od najboljih desnih bekova u zadnjih 10-tak godina

Milos Manojlović

pre oko 1 mesec

La Liga ulazi u novo poglavlje… Tri legende odlaze, dva “zbogom” koja bole, a jedno pitanje i dalje visi u vazduhu.
D

Dejan23

pre oko 1 mesec

Ostaje Aspas u Selti sigurno

Lalala

pre oko 1 mesec

Nadam se da Aspas ostaje u Selti, bar neka legenda svog kluba, dobro tu je i Injaki Vilijams...
S

Scaloneta

pre oko 1 mesec

Mikel Ojarzabal takodje