Komentari na vest
Kraj trećeg mandata: Radovan Ćurčić napušta klupu Javora
S
Savest
pre oko 1 mesec
Potez godine u Srpskom fudbalu💪💪💪💪
S
Savest
pre oko 1 mesec
Sad opet Bondzulic,Dodic ,.... pa u krug🤣🤣🤣🤣
Z
Zapad Srbije samo
pre oko 1 mesec
Pa da,sad će da ga postave za direktora,Milović na klupu,a kad udju u SL,opet on trener...i tako u krug...😀
T
Tomaš ue
pre oko 1 mesec
Kad se sano setim..da je ovaj gdin..bio selektor Srbije..i da mu se Tadic..nije uklapao u koncepciju..ahahaha..sveta majko..pa kako se mi ikako..igde..kvalifikujemo..ko nam vodi fudbal..i ko nam vodi savez..
S
Staniša Žugić
pre oko 1 mesec
daj otvorite kladjenje tipa ko ce biti trener nekog kluba za godinu dana i opcije vrteska desetak trenera

Semir88
pre oko 1 mesec
Nismo ničija filijala?! Da, li to znači da u srpskom fudbalu postoje klubovi koji to jesu?! Nemoguće... 🤭

Ludak od marcipana
pre oko 1 mesec
Setite se da je Javor pobedio Zvezdu u Ivanjici... Odmazda ili ne, igraće u nižem rangu dogodine...
v
vukasin2015ks
pre oko 1 mesec
Mislim da preuzima Pazar...
L
Lalegale
pre oko 1 mesec
Etoga kod Neska veliki stručnjak .
L
Lalegale
pre oko 1 mesec
Novi selektor moze
T
Tu su brzo opet
pre oko 1 mesec
Prkosni marš 5000 Gergi ulicama i bulevarima Ivanjice uz mega bakljadu posle ispadanja garantuju brzi povratak Javora u elitu gde i pripada i armijom navijača i derbijem sa Lučanima koji diže jugozapadnu Srbiju na noge.
S
Savest
pre oko 1 mesec
Sabili Lazovici Gerge u rupu,cak su pale i neke pretnje i ugasili su instagram nalog Ljuljaj javore,milicija cuti🤣
D
DDS900
pre oko 1 mesec
Posto vrte iste trenere, pa ce ovaj doci ponovo u klub za max godinu dana, daj otvorite kladjenje tipa ko ce biti trener nekog kluba za godinu dana i opcije vrteska desetak trenera.
j
jokicCCvv.
pre oko 1 mesec
vracaju se oni sledece godine
n
nbg
pre oko 1 mesec
Ne daj Boze da se vracaju vise ikad.
M
Makipetrovic123
pre oko 1 mesec
Dosta vala ako se ne vrati..
n
nikolauuu
pre oko 1 mesec
Hvala i dobrodosao nazad!
jbozic11@gmail.com
pre oko 1 mesec
vratice se za godinu dve
Savo Vukovic
pre oko 1 mesec
Еве њега у Лучанима колико сјутра
B
Baba sera
pre oko 1 mesec
Zamisli ovaj lik bio "selektor reprezentacije" !
Zato nam je fudbal ovakav kakav je, nikakav.
с
сс
pre oko 1 mesec
Све док се форсирају два клуба и даље неће бити публике на стадионима.
zarko018
pre oko 1 mesec
dosta je bilo...
Noki71
pre oko 1 mesec
Dobar trener,steta za Javor,duhovite objave na mrežama od strane administratora Javora,uvek su bile top.
Z
Zokilioo
pre oko 1 mesec
Kakav dobar teener ...najgori,da ni je iz Ivanjice,davno bi bio oteran!Covek igra samo da ne primi gol..uzas od igre!Niko ga van Ivanjice nece..Inace Javoru zelim brz povratak..Dobri ljudi i Toma iostali..Radovan nije za trenera ikraj.Dosta su ga stitili ljudi iz kluba..zato sto je Ivanjcanin
S
Sekcija Lajkovac
pre oko 1 mesec
Nemate navijače! To je vaš najveći problem! Prosto neverovatno da se u Ivanjici ne voli Javor! Bude maksimum 1000 ljudi! Voleo bih da u Super ligu uđu fudbalski centri sa velikim brojem navijača; Smederevo, Užice, Čačak, Loznica, Leskovac...! Da kada dođemo na gostovanje, ne bude situacija da 80% stadiona navija za Zvezdu!
X
Xhee
pre oko 1 mesec
Prva 3 kola bi bilo publike, posle toga po 300-400 gledalaca.
m
metalika moj dobar
pre oko 1 mesec
ovaj se vraca u Septembru



.jpg.webp)




