Komentari na vest

Kraj trećeg mandata: Radovan Ćurčić napušta klupu Javora

S

Savest

pre oko 1 mesec

Potez godine u Srpskom fudbalu💪💪💪💪
S

Savest

pre oko 1 mesec

Sad opet Bondzulic,Dodic ,.... pa u krug🤣🤣🤣🤣
Z

Zapad Srbije samo

pre oko 1 mesec

Pa da,sad će da ga postave za direktora,Milović na klupu,a kad udju u SL,opet on trener...i tako u krug...😀
T

Tomaš ue

pre oko 1 mesec

Kad se sano setim..da je ovaj gdin..bio selektor Srbije..i da mu se Tadic..nije uklapao u koncepciju..ahahaha..sveta majko..pa kako se mi ikako..igde..kvalifikujemo..ko nam vodi fudbal..i ko nam vodi savez..
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

daj otvorite kladjenje tipa ko ce biti trener nekog kluba za godinu dana i opcije vrteska desetak trenera

Semir88

pre oko 1 mesec

Nismo ničija filijala?! Da, li to znači da u srpskom fudbalu postoje klubovi koji to jesu?! Nemoguće... 🤭

Ludak od marcipana

pre oko 1 mesec

Setite se da je Javor pobedio Zvezdu u Ivanjici... Odmazda ili ne, igraće u nižem rangu dogodine...
v

vukasin2015ks

pre oko 1 mesec

Mislim da preuzima Pazar...
L

Lalegale

pre oko 1 mesec

Etoga kod Neska veliki stručnjak .
L

Lalegale

pre oko 1 mesec

Novi selektor moze
T

Tu su brzo opet

pre oko 1 mesec

Prkosni marš 5000 Gergi ulicama i bulevarima Ivanjice uz mega bakljadu posle ispadanja garantuju brzi povratak Javora u elitu gde i pripada i armijom navijača i derbijem sa Lučanima koji diže jugozapadnu Srbiju na noge.
S

Savest

pre oko 1 mesec

Sabili Lazovici Gerge u rupu,cak su pale i neke pretnje i ugasili su instagram nalog Ljuljaj javore,milicija cuti🤣
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Posto vrte iste trenere, pa ce ovaj doci ponovo u klub za max godinu dana, daj otvorite kladjenje tipa ko ce biti trener nekog kluba za godinu dana i opcije vrteska desetak trenera.
j

jokicCCvv.

pre oko 1 mesec

vracaju se oni sledece godine
n

nbg

pre oko 1 mesec

Ne daj Boze da se vracaju vise ikad.
M

Makipetrovic123

pre oko 1 mesec

Dosta vala ako se ne vrati..
n

nikolauuu

pre oko 1 mesec

Hvala i dobrodosao nazad!

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

vratice se za godinu dve

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Еве њега у Лучанима колико сјутра
B

Baba sera

pre oko 1 mesec

Zamisli ovaj lik bio "selektor reprezentacije" ! Zato nam je fudbal ovakav kakav je, nikakav.
с

сс

pre oko 1 mesec

Све док се форсирају два клуба и даље неће бити публике на стадионима.

zarko018

pre oko 1 mesec

dosta je bilo...

Noki71

pre oko 1 mesec

Dobar trener,steta za Javor,duhovite objave na mrežama od strane administratora Javora,uvek su bile top.
Z

Zokilioo

pre oko 1 mesec

Kakav dobar teener ...najgori,da ni je iz Ivanjice,davno bi bio oteran!Covek igra samo da ne primi gol..uzas od igre!Niko ga van Ivanjice nece..Inace Javoru zelim brz povratak..Dobri ljudi i Toma iostali..Radovan nije za trenera ikraj.Dosta su ga stitili ljudi iz kluba..zato sto je Ivanjcanin
S

Sekcija Lajkovac

pre oko 1 mesec

Nemate navijače! To je vaš najveći problem! Prosto neverovatno da se u Ivanjici ne voli Javor! Bude maksimum 1000 ljudi! Voleo bih da u Super ligu uđu fudbalski centri sa velikim brojem navijača; Smederevo, Užice, Čačak, Loznica, Leskovac...! Da kada dođemo na gostovanje, ne bude situacija da 80% stadiona navija za Zvezdu!
X

Xhee

pre oko 1 mesec

Prva 3 kola bi bilo publike, posle toga po 300-400 gledalaca.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

ovaj se vraca u Septembru