Komentari na vest

Kraj sage – Laportova poruka Atletiku: Počnimo ljubav ispočetka

r

rsczz

pre 10 meseci

Kako bi im sad valjao Aritz Aduriz iz prajma, bila bi to brutalna ekipa.
G

Gost356

pre 10 meseci

Ovo je jedini lokal patriotski klub na svetu,mada imaju i oni crnce
D

DDF

pre 10 meseci

Rodjeni na tlo Baskije
N

Napokon

pre 10 meseci

nesto lepo i normalno
y

ymb

pre 10 meseci

Kaze recenica "u poslu teskom 10.000.000e" ,a Zvezda dovodi panjeve za 4.000.000e .. Ali o tome ne sme da se pise..Inace sjajan posao Atletika,neverovatan klub.
b

bog kocke

pre 10 meseci

CILJ VALVERDEA JE TITULA
M

Mek

pre 10 meseci

Neverovatan klub! Nikada nisu ispali iz lige. Uprkos strogim pravilima uvek imaju dobru ekipu. Igraci su vezani za klub, ne odlaze tako lako. Mislim da ove godine imaju bas dobru ekipu. Steta sto nemaju dobrog spica koji ce golovima sve to da isprati.
Q

Qqw

pre 10 meseci

Slažem se, ali ko zna, možda sa pravom devetkom ne bi dobro funkcionisali, jer braća Vilijams su izrazito ofanzivni igrači, nisu baš klasična krila i bolje je za balans da igra napadač koji radi za tim i za njih. Igra se odgovornije i bolje defanzivno, a ovima odgovara takav tip napadača. Izgledaju top ove godine.
V

Vagabondo

pre 10 meseci

Fali jedan Fernando Llorente...
V

Vagabondo

pre 10 meseci

Goazen Athletic!
M

Messi GOAT

pre 10 meseci

Covek se posteno izblamirao 2 sezone u Al Nasru bez ijedne osvojene titule.Penaldo ga kao igraca unazadio za 2 klase,ali sad ce u Bilbau da povrati formu.
R

Ronaldo GOAT

pre 10 meseci

Jesu ti matorci konačno dozvolili da okačiš Mesijev poster u sobi?