Komentari na vest

KRAJ: Danska - Finska 0:1

b

bane kiza

pre oko 5 godina

tako je trpaj dance bravo za finsku idemoooo pa sta ako je erikson u bolnici znaci da netreba da se igra sta ne razumem
d

djolepop

pre oko 5 godina

Sramota je da je ova utakmica nastavljena, Danci ne mogu da se sastave
L

Lupanja bez

pre oko 5 godina

Trebalo je danci da dobiju 3:0 jer su finci pokusali da im ubiju igraca.
e

eskobar

pre oko 5 godina

ok nemaju volju za zivot kamolio za fudbal ali su trebali da se vise potrude zbog eriksona i publike ako izgube nema sta da traze kraj za njih
J

Jovicahfh

pre oko 5 godina

Jel' moguce da ste toliko bolesni da i dalje drzite ovu sliku kao naslovnu!?!?
A

Akademija

pre oko 5 godina

Ma kakva utakmica bre ljudi. Kome se jos igra. Samo da Kristijan prezivi ,a za fudbal cemo lako. Videli ste mu suprugu kako joj je bilo, ovo moze svakome da se desi. Ja posle ovoga ne bi mogao da jedem ,a kamoli da igram. Zivot je kratak, uzivajte u njemu svakog trenutka.
G

Gost57889

pre oko 5 godina

Ljudi umiru svaki dan šta patetišeš
d

djolepop

pre oko 5 godina

@gost, Sa 29 godina, zdravi sportisti? Ne, to se ne dešava svaki dan. Količina pluseva koju dobijaš je jasan indikator da živimo među psihopatama. Nadam se da ćete svi biti tako ok sa umiranjem i kada na vas bude došao čas.
G

Golub1234567

pre oko 5 godina

IZDRZI MAJSTORE !
D

Dario1104

pre oko 5 godina

E svaka vam čast za sliku ... ovog sto je nakačio trebalo bi upitati da li je on zreo za ovaj posao, ili kakav mu je problem !?
B

Bh

pre oko 5 godina

Ljudi sklonite sliku barem poštovanja za tuđi život,nije sad vrijeme za nekakve jebene,oprostite na izrazu,ekskluzivne ili što god fotke,sramota
P

Principino

pre oko 5 godina

Maknite ovu sliku greote, citamo vam tekst klosari novinarski
J

Jovicahfh

pre oko 5 godina

Daj bre sklanjajte ovu sliku,da li ste normalni!!!
S

Somili

pre oko 5 godina

Hvala bogu, izdrzi momce…
P

Pele0000

pre oko 5 godina

hvala ti boze za spaseni zivot jos jedan
g

gustavklimt

pre oko 5 godina

Ajde Majstoreeeee!!! Izdrzi!!!!!!
G

Goust

pre oko 5 godina

Hvala Bogu da je dobro
a

ajdevre101019

pre oko 5 godina

Srecno i izdrzi majstore sampione drzimo ti palceve
R

Rossonero04

pre oko 5 godina

Hvala Bogu, ajde Kris izdrži još malo uz tebe smo
Н

Ноле

pre oko 5 godina

Супруга му све гледала са трибина.Потресне сцене.Али победићеш мајсторе раде своје породице и свих нас који волимо ову игру.Ал' у праву беше Дуци Симоновић овај модеран спорт је смрт за здравље.
0

0211

pre oko 5 godina

Drži se majstore
Z

ZzzRrr

pre oko 5 godina

Uspećeš majstore
R

Retro

pre oko 5 godina

Zaplakao sam..
E

E!

pre oko 5 godina

Samo da je ziv, sa fudbalm je definitivno zavrsio.

Velibor Malesevic

pre oko 5 godina

tako je bre majstore....
Z

Zdravlje pre svega

pre oko 5 godina

Hvala Bogu!!!
a

acauuu

pre oko 5 godina

bravo za heroja ❤️
m

mitt

pre oko 5 godina

Pomozi Gospode!
G

GostCG

pre oko 5 godina

izdrzi brate moj <3
G

Gost23

pre oko 5 godina

izdrži majstore ,pobijedi ovu najtežu utakmicu 💪
N

Nekad aktivni Cigan

pre oko 5 godina

Daj Bože da bude dobro. Nikako nije dobro što je reanimacija toliko dugo trajala. Čudo od igrača, drži se!
J

Jjjj

pre oko 5 godina

boze pomozi mu

Видић

pre oko 5 godina

Издржи батоооо!
L

Liga sampinjona

pre oko 5 godina

Kec kao kuca!
P

PeraV

pre oko 5 godina

Bice iks
G

G888

pre oko 5 godina

kakvi komentari STRASNON😡😡😡😡
S

Sir Bobby Moore

pre oko 5 godina

Јел те некад буде срамота кад се погледаш у огледало?
4

4u3h3h

pre oko 5 godina

Komentari su ocigledno napisani pre ovog nemilog događaja citajte malo
N

NemanjaKZ

pre oko 5 godina

Jel vi imate barem malo kefala da skontate da ova vest prati tok utakmice od njenog pocetka i da je ovaj komentar napisan pre nego sto se desilo ovo sa Eriksenom? Pre nego sto bilo koga napadnete?