Komentari na vest

"Koubekova jedenactka": Ako budu skockali čudo, piće se pivo i zelena

Z

Zaki12345

pre 17 dana

Odbrana skripi,napad je dobar

Mismis

pre 22 dana

Mislim da će Česi jako da podbace i da neće proći čak ni grupu.. Nekada sam ih baš gotivio zbog Baroša 🇨🇿
b

bozazvanipub

pre 22 dana

Napad i sredina odlicna, jedino malo skripi u toj odbrani
M

Majamaki3

pre 22 dana

Cisto sumnjam da ce tako biti
M

Maestro

pre 22 dana

Ceska nema bolje igrace od Srbije,al svi zele uvek da igraju za svoju zemlju,bore se za nju,kompaktni,organizovani i time su nadoknadili manjak kvaliteta i kao evropski prosek otisli na SP dok smo duboko zaglavljeni u svoj zabokrecini....
@

@

pre 22 dana

Za ovo se potpuno slazem, ni Ceska a ni mnoge druge reprezentacije...Ali neko prizivaju Piksija pa se ja pitam sto nas onda nije odveo na SP ako cemo ga od blata praviti?

Slobodan Ristovic

pre 22 dana

ceska moze daleko
M

Majamaki3

pre 22 dana

Gde on uopste igra haha
@

@

pre 22 dana

Kako je lepo biti pglu...
M

Majamaki3

pre 22 dana

Prosecna reprezentacija nista vise od toga
b

baptista

pre 22 dana

Jbt kad se setim one ekipe iz ranih 2000ih, nedved zlatna lopta, rosicki, smicer, kuler, baros.. Sada nisu to ali su svakako falili na Mundijalima.
d

dule.vr1234

pre 22 dana

Prolaze grupu sigurno

klackalica535

pre 22 dana

Ceska bar ima piva a mi ni to al zato vaterpolo surimo.

djole.

pre 22 dana

Czech streets for money.

Veljaa13

pre 22 dana

ovakve price su razlog zasto svi volimo fudbal i verujemo u iznenadjenja

Bojan76

pre 22 dana

ako plzen stvarno napravi to cudo onda ce slavlje biti potpuno zasluzeno
@

@

pre 22 dana

Kakav Plzen, da li ste vi botovi naduvani?
M

Meh

pre 22 dana

Iskreno nikakva ekipa. Ovo prvenstvo se komotno moze gledati negde od 1/8, da ne kazem 1/4 finala...gledam ovu grupu npr. nijedan mec nije zanimljiv, a tako je za vecinu
G

Goat

pre 22 dana

Na dva mesta pise da igra u Jablonecu, na dva u Liberecu haha
@

@Goat

pre 22 dana

Najbolji pokazatelj o koliko nebitnoj ekipi se radi :D

Uskekruske

pre 22 dana

Tako i treba...
?

??

pre 22 dana

Sta tako i treba?

Nenad Ristic

pre 22 dana

Odlicno igraju momci
@

@Nenad

pre 22 dana

Ne ne igraju lol
G

Gost224

pre 22 dana

Ma kad su oni sebi dopustili da im smešni Hrvati uvale 5 komada u kvalifikacijama onda je sve hasno kakvi su.
@

@

pre 22 dana

A zelenortska ostrva su sila za jednu cesku ahaha