Komentari na vest
"Koubekova jedenactka": Ako budu skockali čudo, piće se pivo i zelena
Z
Zaki12345
pre 17 dana
Odbrana skripi,napad je dobar
Mismis
pre 22 dana
Mislim da će Česi jako da podbace i da neće proći čak ni grupu.. Nekada sam ih baš gotivio zbog Baroša 🇨🇿
b
bozazvanipub
pre 22 dana
Napad i sredina odlicna, jedino malo skripi u toj odbrani
M
Majamaki3
pre 22 dana
Cisto sumnjam da ce tako biti
M
Maestro
pre 22 dana
Ceska nema bolje igrace od Srbije,al svi zele uvek da igraju za svoju zemlju,bore se za nju,kompaktni,organizovani i time su nadoknadili manjak kvaliteta i kao evropski prosek otisli na SP dok smo duboko zaglavljeni u svoj zabokrecini....
@
@
pre 22 dana
Za ovo se potpuno slazem, ni Ceska a ni mnoge druge reprezentacije...Ali neko prizivaju Piksija pa se ja pitam sto nas onda nije odveo na SP ako cemo ga od blata praviti?
Slobodan Ristovic
pre 22 dana
ceska moze daleko
M
Majamaki3
pre 22 dana
Gde on uopste igra haha
@
@
pre 22 dana
Kako je lepo biti pglu...
M
Majamaki3
pre 22 dana
Prosecna reprezentacija nista vise od toga
b
baptista
pre 22 dana
Jbt kad se setim one ekipe iz ranih 2000ih, nedved zlatna lopta, rosicki, smicer, kuler, baros..
Sada nisu to ali su svakako falili na Mundijalima.
d
dule.vr1234
pre 22 dana
Prolaze grupu sigurno
klackalica535
pre 22 dana
Ceska bar ima piva a mi ni to al zato vaterpolo surimo.
djole.
pre 22 dana
Czech streets for money.
Veljaa13
pre 22 dana
ovakve price su razlog zasto svi volimo fudbal i verujemo u iznenadjenja
Bojan76
pre 22 dana
ako plzen stvarno napravi to cudo onda ce slavlje biti potpuno zasluzeno
@
@
pre 22 dana
Kakav Plzen, da li ste vi botovi naduvani?
M
Meh
pre 22 dana
Iskreno nikakva ekipa. Ovo prvenstvo se komotno moze gledati negde od 1/8, da ne kazem 1/4 finala...gledam ovu grupu npr. nijedan mec nije zanimljiv, a tako je za vecinu
G
Goat
pre 22 dana
Na dva mesta pise da igra u Jablonecu, na dva u Liberecu haha
@
@Goat
pre 22 dana
Najbolji pokazatelj o koliko nebitnoj ekipi se radi :D
Uskekruske
pre 22 dana
Tako i treba...
?
??
pre 22 dana
Sta tako i treba?
Nenad Ristic
pre 22 dana
Odlicno igraju momci
@
@Nenad
pre 22 dana
Ne ne igraju lol
G
Gost224
pre 22 dana
Ma kad su oni sebi dopustili da im smešni Hrvati uvale 5 komada u kvalifikacijama onda je sve hasno kakvi su.
@
@
pre 22 dana
A zelenortska ostrva su sila za jednu cesku ahaha

.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)