Komentari na vest

Kosta Runjaić osramotio Milan, opet pokorio San Siro i gazi ka levoj strani u Gazeti

Valent

pre 3 meseca

Osramotio ih

XavieRS

pre 3 meseca

lagano sa pola gasa....
c

cica_mica

pre 3 meseca

Bas ih je osramotio, ponizio 🤣 kakav debakl 🤣 mislim da ce danas drugi deo Milana navijati za Inter, inace bi mogli ostati i bez lige sampiona 😀 nego, jel danas bio neki penal za milan koji im nije dosudjen? Pitam za prijatelja 🤣
B

Buca95

pre 3 meseca

Runjaic odlican trener. Leao kakav god da je,od njega najvise zavisi napad Milana,a ovaj ga gura na kontra poziciju non stop.
a

andja v

pre 3 meseca

karlo vrati se
R

Rezzapereca

pre 3 meseca

Prodajte Leaa ko Boga vas molim, najprecenjeniji igrac u poslednjih ko zna koliko godina. Jedan od najplacenijih igraca u Italiji, a pruzi dobru utakmicu dvaput u sezoni

Djordje Milosavljevic

pre 3 meseca

S
I

Ivan8888888888

pre 3 meseca

Murinja za trenera 😁
P

Predikat

pre 3 meseca

Milan je od finala sa Liverpulom postao amaterski klub
S

Sempre Ac Milan

pre 3 meseca

Tim je očito u velikom padu forme...

Ivica Doya Gašić

pre 3 meseca

Ee jooj crni Milan raspali!

sikm1

pre 3 meseca

milan nikakva ekipa, pobedice inter izgubice od chievo verone. ;D
S

Silba026

pre 3 meseca

Izgubilj zasluzeno

Aleksandar3006

pre 3 meseca

Kosta Jugosloven dobro vodi ovaj Udineze ali i ako imaju najlepše boje dresa nekako su mi klub za koji navijaš da ispadne, nešto poput Čukaričkog u našoj ligi. Svake sezone ambicija da se bude u sredini tabele i da se zaradi od prodaje.

BaneBane

pre 3 meseca

Ma milan je krs ekipa

Urke97

pre 3 meseca

Bruka i sramota za Milan na San Širu 3 0..
m

milan.gudovic

pre 3 meseca

Velikan koji vec 2 decenije ne postoji....
n

neveena

pre 3 meseca

Svaka casto odlicno odigrana utakmica.Nisu se zatvorili posle prvog gola.Tako trebaju svi da igraju to je fudbal
S

Sasastevic79

pre 3 meseca

Stace drugo

Boban Rakic

pre 3 meseca

Zasluzeno
S

Sasastevic79

pre 3 meseca

Bas sam se potreso

Mayhem

pre 3 meseca

Sve danas na Napoli, a Milan neka traži novog trenera i rekonstrukcija tima.
B

Banjica87

pre 3 meseca

…………………………………………………………………………
S

Slaviša Trifunović

pre 3 meseca

Bravo za Udineze, odlična igra.

Aleksandar Krezic

pre 3 meseca

Шта је ово Милан да не да ниједан гол просто невероватно
d

dejogenije07

pre 3 meseca

Фриули
U

Uki19

pre 3 meseca

Jaki kao i svake sezone

butler

pre 3 meseca

😀😀😀

Danijel Nikolic

pre 3 meseca

Milan propao. Strasno
L

Leukemija

pre 3 meseca

Zasluženo su izgubili
N

Nebitan10

pre 3 meseca

E moj Zaniolo strasan igrac si mogao biti! I dalje me cudi kako je Sole i dalje igrac Udina. Dobar posao radi Kosta sa zebrama!
d

daka07

pre 3 meseca

osramotio i to dobro, cudo jos otkaz nije dobio
a

andja v

pre 3 meseca

sumnjam u regularnost ,svi igrali na milan

Cao cao

pre 3 meseca

Milan pucao sebi u kolena kad je doveo Alegrija. I dalje mi nije jasno ko placa coveka koji igra gori fudbal nego Murinjo
v

vukj273

pre 3 meseca

Nerealno samo sta su uradili ljudi

Milosac Markovic

pre 3 meseca

komentarisem cisto zbog poena Xd
a

andja v

pre 3 meseca

namesteno 1000%%%

Zivot je igra

pre 3 meseca

uzas za zaborav

Nrconicar8

pre 3 meseca

Uzasni milan danas sramota!
R

Roginjo

pre 3 meseca

Milan do skoro mislio o tituli a ozbiljne su šanse da izvise i za ligu šampiona.

Aleksa Petković

pre 3 meseca

Bravo Kostaaaa
i

ivanstole

pre 3 meseca

Klasično razbijanje milana

kada juce

pre 3 meseca

bravo Udineze udri milaneze
R

Rade2907

pre 3 meseca

Kosta runaic

Zivot je igra

pre 3 meseca

žalosno je bilo gledati

Zivot je igra

pre 3 meseca

tužno Kako rasipaju bodove

Zivot je igra

pre 3 meseca

a od gol ništa a

Zivot je igra

pre 3 meseca

prepoznatljiva igra Milana

Zivot je igra

pre 3 meseca

Milan se obrukao po propisu

Zivot je igra

pre 3 meseca

mučno za gledanje

Danilo0907

pre 3 meseca

Sramota
m

milos987

pre 3 meseca

Napadaju titulu, al sledece sezone

srecko Janjic

pre 3 meseca

Ovo je ekstra

srecko Janjic

pre 3 meseca

Super

Marko Maric 123

pre 3 meseca

Forza inter.

Miki Milikic

pre 3 meseca

ovaj neki nas trener

Otac Makarije

pre 3 meseca

Steta sto zebre iz udina nisu igrale ovako od starta sezone

SLR

pre 3 meseca

milan bruka od tima, nece inter skinuti niko jos deceniju.

Kanidja99100

pre 3 meseca

sramotni milan

Samo-jako

pre 3 meseca

Mosta bravo majstore.

natasicaaaa

pre 3 meseca

Kakav raspad sistema u milanu

ShoMi_1994

pre 3 meseca

Uvek neugodni udineze

Nixaa

pre 3 meseca

Zasto ovaj covek nije nikada povezivan za trenera Reprezentacije

Tanjatanja187

pre 3 meseca

Milan dno

Strahinja Dragicevic

pre 3 meseca

Katatrofa

Kalubaki123

pre 3 meseca

Osramotio milan kao obradovic partizan

Sasabaki123

pre 3 meseca

Milan propao strahota ocekivao sam vise od njih

Suzana Jedoksić

pre 3 meseca

Čovek se vratio na fabričko podešavanje, bravo svaka čast
B

BOTOVINO

pre 3 meseca

Ko SE vratio, mentolko?

Jakov

pre 3 meseca

Milan izgubio drugo mesto sramota.

Marko Mracajac

pre 3 meseca

Totalno nepredvidivi kao i svake sezone
D

Danny85

pre 3 meseca

Kosta izudarao Milan po usima kolektivno 💪
P

Prdoje

pre 3 meseca

Milan je loš. Lako je pobediti Inter u dve utakmice. A kako ćete pobediti u ostalih 36 utakmica ? Pa niste nadigrali ni Pisu, protiv coma ne vidite loptu.

Igor Musulin

pre 3 meseca

Од сад пратим Удине.
d

dacika75

pre 3 meseca

Kosta majstoreeee

Ivan Tokai

pre 3 meseca

Zasluzeno su izgubili

Stefan Jovanovic

pre 3 meseca

Samo napred, samo hrabro!
M

Mandrda

pre 3 meseca

Pa braco mila Milan jeste velikan ali trenutno je ekipa u rangu Rajo Valjekana...Pa pogledajte bre taj tim Milana ljudi moji...Nekada su taj dres nosili Dida,Kafu,Maldini,Nesta,Kostakurta,Pirlo,Kaka,Inzagi,Sevcenko...A ko im se sada predstavlja kao pojacanje? Pavlovic,Rebic,Jovic,Modric od 40 godina. Pogledajte bre ta imena...xaxaxaxa
l

laki100

pre 3 meseca

Vratili ih na fabricka

Violeta Neskovic

pre 3 meseca

Ko se nadao da ce bas toliko da ih izbuse
j

jelajkp

pre 3 meseca

naravno kada trebaju da dodju gg nemoze bato
Ч

Чакарита

pre 3 meseca

Сви ви који чекате поразе Милана да би пљували Павловића, лечите се.
B

Blaze

pre 3 meseca

Upravo se vraćam sa ove utakmice. Ljudi, Milan je sramno loš. Odavno je tako, ali kad gledate uživo koliko su nemoćni i kada vidite da su to uglavnom jako limitirani igrači, shvatite ono što se možda i ne vidi u prenosu. Jezivo! Ceo stadion zviždi Leao-u, a on se dečko očigledno više ne bavi fudbalom. Ostali - tuga. Svaka čast Runjaiću kako je postavio igru, a ovaj Milan je pretužan za gledanje.
S

Stručnjaci

pre 3 meseca

"Limitiran" je izgleda omiljena reč stručnj...eksperata iz komentara.

Jelena Lazic

pre 3 meseca

Čekao se Milan za parice ali nije se branio tiket i naravno pad. Onakvu bezidejnu igru Milana nisam video odavno,kako su oni treći na tabeli nije mi jasno. Pre dva meseca sam ih gledao protiv Coma isto se desilo kao danas samo što ih je Udine kaznilo danas. Mislim da dva do tri igrača zaslužuju dres Milana ovo ostalo sve promeniti. De Winter je štoper za našu ligu,atakame promašio sport,Fofana je nivo kadeta a Riči i onaj Albanac ne dorasli tj ne poznaju fudbal. Mnogo će trebati vremena da stvore igru.
M

Milica

pre 3 meseca

Браво Руњаићу легендо!

Nenad Velickovic

pre 3 meseca

Jako loša ekipa bogami
s

stojce58

pre 3 meseca

pukno je milan ali tako i treba

Mersija Mujezinovic

pre 3 meseca

Razbucao ih Udineze,a Milan gubi trku za Skudeto
J

Jorge/87

pre 3 meseca

Ubise mi tiket
m

milan tesic

pre 3 meseca

Nameštene utakmice

mbratuljevic85@gmail.com

pre 3 meseca

Svaka čast

cecaaa111

pre 3 meseca

Kakva utakmica
p

perabuca

pre 3 meseca

Puče milan kao zvečka ne znaju šta ih snašlo

Kladion Ka

pre 3 meseca

Pa 1 gol niste mogli da umuvate
G

Gostgost

pre 3 meseca

Mnogo je dobar ovaj nas "najbolji stoper". Gledao sam samo hajlajtse golova, dva puta su ga poslali po burek, jednom dali gol, jednom pogodili precku, izvukli ga kod drugog gola do korner zastavice, ali dobra vest je da kod treceg gola nije nista zeznuo. I to je nesto. Tacno se vidi da je umislio da zna nesto i opet poceo da igra ono njegovo, izletanje i glumljenje Maradone. Dok je slusao Alegrija makar nije imao prostora da puno gresi, pa ih je kostao samo 3-4 boda do danas. Sto je daleko bolje od proslogodisnjih 20+. Ali, eto, vratio se danas na fabricka podesavanja.
m

mikuli

pre 3 meseca

Bas ga mrzis, kakva frustracija
G

Gostgost

pre 3 meseca

Ne mrzim ga, zasto bih? Ide mi na zivce velicanje proseka, i protiv toga se borim.

Rekovich

pre 3 meseca

Ovo je vise poraz Milana nego sto je pobeda Udinezea...

Mirko Boc

pre 3 meseca

Milan nije imao nikakvu igru.
3

345

pre 3 meseca

Čekao se Milan za parice ali nije se branio tiket i naravno pad. Onakvu bezidejnu igru Milana nisam video odavno,kako su oni treći na tabeli nije mi jasno. Pre dva meseca sam ih gledao protiv Coma isto se desilo kao danas samo što ih je Udine kaznilo danas. Mislim da dva do tri igrača zaslužuju dres Milana ovo ostalo sve promeniti. De Winter je štoper za našu ligu,atakame promašio sport,Fofana je nivo kadeta a Riči i onaj Albanac ne dorasli tj ne poznaju fudbal. Mnogo će trebati vremena da stvore igru.

Aleksandar Vulovic

pre 3 meseca

Opet me unistise, nikad vise na tiket ovaj milan.
K

KALCO TIFOZI

pre 3 meseca

Milan moze pobediti Inter,Napoli,Romu,Juventus ali nikako Udineze. Kontra tome Udineze moze izgubiti od bilo koga ali Milan pobedjuje redovno pobedili su i Inter.
S

Secondigliano

pre 3 meseca

Pavlovic nije znao gde udara, zaniolo i ovaj spic su ga vrteli kao na futsalu. milan ponizen, unisten, od titule nist svakako. forza inter 🫡
D

Dragojlo

pre 3 meseca

Da li je dominirao Pavlović?

Branka KG1960

pre 3 meseca

Nije on, zato pokidali sledeći talenti danas po Evropi : - Mesi - Kosta desni bek novi Kajl Voker - Joca Mijatović novi Falkao - Veljko novi Vidić - Veljko Nikolić sa Kipra, novi Maradona slobodno nastavi niz... A imaš na društvenim mrežama AC. Milana golove Strahinje Pavlovića, čisto da možeš uporediti njega, sa ovim Mađijinim,,biserima " 😁

Branka KG1960

pre 3 meseca

Nije on, zato pokidali sledeći talenti danas po Evropi : - Mesi - Kosta desni bek novi Kajl Voker - Joca Mijatović novi Falkao - Veljko novi Vidić - Veljko Nikolić sa Kipra, novi Maradona slobodno nastavi niz... A imaš na društvenim mrežama AC. Milana golove Strahinje Pavlovića, čisto da možeš uporediti njega, sa ovim Mađijinim,,biserima " 😁
J

Jos pitas

pre 3 meseca

Nego kako. Samo za dva gola zeznuo, nije za sva tri
@

@Trabunjas

pre 3 meseca

Mozes da menjas nikove, ali se lako provali da si ti. Neverovatno je da nekom klincintoliko nabiju komolekse kao sto su tebi
p

podrostok

pre 3 meseca

Idemo Kosta
R

Razmisljam

pre 3 meseca

Ko ce od favorita izdati danas i umjesto bajerna stavim milan i eto sta se desi. Sam sam kriv, samo mi je nejasno kako ovakav raspad od ekipe zauzima trece mjesto?!

Igor Musulin

pre 3 meseca

Реално речено тако је.

Mozzakomentator

pre 3 meseca

bruka i sramota
B

Baggio

pre 3 meseca

AC Milan, moj omiljeni klub, osramoćen je odavno.
K

Kad sam pisao

pre 3 meseca

Da ce biti treci i da nisu nikakav konkurent interu ovde neki minusi od strucnjaka. Slaba je ovo ekipa uz trenera koji gaji anti-fudbal. A ako izgube od Juventusa pa i Atalante visi i to 4 mesto..

djole.

pre 3 meseca

Kosta,pa gde si bre Kosta?
K

KRKI 888

pre 3 meseca

Milan!!! Šta reći, ovaj poraz od Udinezea je sled događaja zbog poraza od Napolija. U prevodu pukli su ko patika, Italijanski fudbal, sve crnje od crnjeg.... Sportski pozdrav svima!
G

Gost0008

pre 3 meseca

Blamaza Milana na sred San Sira! Milan upao u u katastrofalnu formu u najgorem mogucem trenutku, kada kazem katastrofalno mislim na totalnu nemoc, bez ideje, zelje, srece ma nicega. Leao postao Milanov kancer, Pulisic od januara nije odigrao dobro poluvreme, a oni su bili neka uzdanica Milana. Jedini koji prelazi ocenu je Modric i hrabri Pavlovic (mislim da se bolje snalazi sa 3 nazad). Mozda ova samarcina bude i korisna jer su se alarmi popalili, top4 deluje klimav.
M

MOZDA NE VECERAS

pre 3 meseca

I Rabio.
J

Juga

pre 3 meseca

bravo Kosta samo gazi

Batina1

pre 3 meseca

Šta je sa Milanom?
K

KBK

pre 3 meseca

Gligo, nema nama spasa, objektivno...