Komentari na vest
Konatar otišao u Litvaniju
n p
pre 2 dana
Sto bas tamo, mogao je u neku perspektivniju ligu
Branislav Jovanovic
pre 2 dana
Otisao da resi laznu drzavu
R
RendiOrton13
pre 2 dana
Pravi igrač za Litvaniju, to mu je taman. Skroman, al zahvalan.
v
v1ad
pre 2 dana
Za sad su im otisli Karikari (istekla pozajmica), Dzasper, Pirgic i Konatar (prodaja). S cim ce oni igrati? Ok, ni sa ovima nemaju sanse protiv Brage ali ako ovako nastave eto njih u drugoj ligi sledece sezone.
P
PeraV
pre 2 dana
Nije Konatar nego Konotar
Č
Čika Džajka
pre 2 dana
Mlad je on za predsednika saveza.
Dramaturg89
pre 3 dana
Koji će moj u Litvaniju kada sada ima šansu u Evropi.
Nikola Ilic
pre 2 dana
Pa istekao mu ugovor,mozda klub nije hteo da ga produzi mozda on,a u ovom Zalgirusu ce igrati kvalifikacije za ls a ne lc sto je opet mozda bolje iako je nasa liga svakakao dosta kvalitetnija
1Sale11
pre 3 dana
Divna zemlja za razvoj igraca a
Stefan Nikolic
pre 3 dana
srecno u daljoj karijeri
G
Gone
pre 3 dana
Srecan nastavak dalje momce
P
Petar1107
pre 3 dana
dobar je igrac konator trebao je ostane
r
rajaram
pre 3 dana
srecno za Konatara, sjecam se debija za prvi tim Zvezde, nadao sma se da ce ostati,,ali ni ovo nije lose,..uzivaj..

.jpg.webp)


.jpg.webp)



