Komentari na vest

Konatar otišao u Litvaniju

n p

pre 2 dana

Sto bas tamo, mogao je u neku perspektivniju ligu

Branislav Jovanovic

pre 2 dana

Otisao da resi laznu drzavu
R

RendiOrton13

pre 2 dana

Pravi igrač za Litvaniju, to mu je taman. Skroman, al zahvalan.
v

v1ad

pre 2 dana

Za sad su im otisli Karikari (istekla pozajmica), Dzasper, Pirgic i Konatar (prodaja). S cim ce oni igrati? Ok, ni sa ovima nemaju sanse protiv Brage ali ako ovako nastave eto njih u drugoj ligi sledece sezone.
P

PeraV

pre 2 dana

Nije Konatar nego Konotar
Č

Čika Džajka

pre 2 dana

Mlad je on za predsednika saveza.

Dramaturg89

pre 3 dana

Koji će moj u Litvaniju kada sada ima šansu u Evropi.

Nikola Ilic

pre 2 dana

Pa istekao mu ugovor,mozda klub nije hteo da ga produzi mozda on,a u ovom Zalgirusu ce igrati kvalifikacije za ls a ne lc sto je opet mozda bolje iako je nasa liga svakakao dosta kvalitetnija

1Sale11

pre 3 dana

Divna zemlja za razvoj igraca a

Stefan Nikolic

pre 3 dana

srecno u daljoj karijeri
G

Gone

pre 3 dana

Srecan nastavak dalje momce
P

Petar1107

pre 3 dana

dobar je igrac konator trebao je ostane
r

rajaram

pre 3 dana

srecno za Konatara, sjecam se debija za prvi tim Zvezde, nadao sma se da ce ostati,,ali ni ovo nije lose,..uzivaj..