Komentari na vest
Komova 'preteća' poruka Interu - dalje ruke od Nika! Pas ostaje, Realu 60.000.000 evra
J
Ja sam Gile Interista
pre 16 minuta
Meni kao Interisti nije ni malo žao što ovaj dečko nije završio u Interu. Bilo bi mi žao da je on gurao transfer u Inter, ali da je imao prepreke na putu da obuče crno-plavi dres.
Nijedan igrač nije vredan Interovog dresa ako sam nije izrazio želju da pojača klub. Da li mu želim sreću u Komu? Definitivno ne. Imao je podršku Zanetija i mesecima se pričalo o njegovom dolasku, ali se ni najmanje nije potrudio da pređe u Inter. Što se mene tiče, ova priča je zauvek završena.
Što se Koma kao kluba tiče, kada je Inter u pitanju, ne vredi ga ni komentarisati. Svaka čast za neke stvari, ali njima ni dva puta nije bilo dovoljno ni vođstvo od 2:0 da pobede Inter.
Uskekruske
pre 22 minute
Dobro za njih..
Leukemija
pre 32 minute
Dobre pare odakle toliko moze da kosta jedan fudbaler
Denis Miljkovic
pre oko 1 sat
Bogami dobr pare odakle se vrti toliki novci svaka čast
P
Pera998
pre oko 1 sat
Jos da se proda Kamavinga ili Cuameni i sakupljen novac za Enza Fernandeza...
N
Nego šta
pre oko 1 sat
Navijam za Inter, ali sa ovim malim (iako se nisu mnogo pitali) i sa Palestrom su ga poduvali najstrašnije. Nmg nikog dovesti, najjači italijanski klub zadnjih 5-6 godina i nisu u stanju nikoga da valja da dovedu, samo "talente" iz francuske lige koje niko drugi neće. Nažalost
gajo krusica
pre 39 minuta
Ti navijas za Inter iz Babusnice...Inter najbolje u Evropi posluje otkad je Marota tu, i uvek se bore za sve trofeje. Naravno, klub je preozbiljan da bi dozvolio da ih ucenjuju neki mladi dripci i njihovi menadzeri, eto im Englezi neka ih pljackaju. Interu je Palestra bio potreban, ali vise je Inter trebao njemu, videcemo kako ce teci njegov dalji razvoj, ima veliki potencijal, ali samo jednu solidnu sezonu u slabom klubu.
c
crnilaufer
pre oko 1 sat
Momak je igracina i tek ce biti. Ispostavice se da je Cesc Fabregas masina za pravljenje kvalitetnih i mladih igraca. Svakako prelepa prica u Komu.
Sashki85
pre oko 1 sat
pa tako i treba da bude. Svaka čast. Kada jedan trener od tebe stvori igrača, to znači da je to ono što je tebi trebalo. Neko ko shvata tvoj kvalitet i tvoje mogućnosti i onda pronađe način kakav odnos da stvori. I onda kada igrač sve to prepozna nebo je granica. Pa šta je Murinjo napravio od Matića vukao ga za sobom a gde je Matić gde je ovom granica.
Dobar članak. Retko nešto za pročitati.
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Odličan igrač, momak mnogo obećava.
ineska
pre oko 1 sat
dobar igrac nema sta
M
Marko206
pre oko 2 sata
Pa i bolje da ostane tu kao glavni igrac nego da bude rezerva u realu.
Slavko Ćosić
pre oko 2 sata
Znači da Komo baš ima ambicija , to jest gazda . A sećam se samo pre 10ak godina razmišljao sam da li da ga stavim na tiket . Tako je bio nepredvidiv .
Z
Zrenjaninac
pre oko 2 sata
Danas je sve cirkus. Da igrači biraju Komo pre Intera, a u interu bi imao zacementirano mesto, da klinci biraju Čelzi pre Intera gde je groblje mladih igrača ... Da se biraju klubovi bez LŠ umesto klubova koji igraju LŠ ... Cirkus
M
Maki Inter
pre oko 2 sata
Real🫡 inter🫶🏻 como😑

Golub86
pre oko 2 sata
strašan igrač. vrlo vrlo mudar potez
A
Aldeir
pre oko 2 sata
Pametna odluka da ostane u Comu...
Ivan Selenic
pre oko 2 sata
komo je najprijatnije iznenadjenje prosle sezone.
branislavhalas1@gmail.com
pre oko 2 sata
Bogme dobra cifra
Vlada81pfc
pre oko 2 sata
Isprsio se komo sada kada igra prvi put u zivotu evropu
M
MileSenjakBG
pre oko 2 sata
Bravo Paz, odlićni uslovi i LŚ u Comu. Śteta što je pre toga potpisao tako loš ugoovr sa Realom da mogu da ga ucenjujuju i da se oni pare na njegovoj karijeri
Jovan Rašković
pre oko 1 sat
Lako je sada reći...
Slobodan Ristovic
pre oko 2 sata
treba da ode u inter
D
Dejanii
pre oko 2 sata
Ako je City za Andersona dao 150m onda ovaj vrijedi 200-250m

Oldboy
pre oko 2 sata
Baš me sada interesuje sledeći Interov potez posto je očigledno da ili nemaju novca ili igrači čekaju neki drugi , bogatiji,klub. Šta će biti sa Soleom?
gajo krusica
pre 32 minute
Druze, lagano, Inter nece preplacivati nikog, imaju ekstra tim vec, trebaju im tri cetiri igraca samo, i sigurno ce biti prava pojacanja. Dva stopera,jedan stater i jedan za rotaciju, desni bek i jos jedan veznjak kreativni, ekipa za sve frontove u vrhu. Samo nemojte ocajavati posle jednog ili dva pokusaja, ko je lud da da talentovanom Palestri 6m godisnje, samo Englezi. Za Paza postoji dogovor sa Comom i igraca i klubova, tako da Inter tu i nije ozbiljno ulazio, to su novinarske patke. Don Bepe samo gleda i smeje se.
m
mmyyaat
pre oko 2 sata
napredovace u realu bar bi trebalo








