Komentari na vest

Komov zalet za Ligu šampiona: Realu 60.000.000 za Nika Pasa, Čelsiju 27.000.000 za Trevoa Čalobu

FiumenBG

pre oko 2 sata

Na Lago di Como napravljena je dobra ekipa... bilo bi zanimljivo ih obici ako Stella Rossa bude igrala tamo :)

bgdbgd

pre oko 2 sata

Da uzme i Komo neku titulu u Italiji, razbije malo monotoniju velikih

Jovan0110p

pre oko 2 sata

odlican igrac svaka cast

Ikebana

pre oko 2 sata

Dobar posao Reala,stari su oni lisci.A Komo sve jaci i konkurentniji

kolekole57

pre oko 3 sata

Nema sta, tako se vodi klub i kuouje planski, sve najbolje omalenom Komu

mozzart-gost

pre oko 3 sata

U Komu veju Evropi. Baca se na sve strane.

Saša Stanivuk

pre oko 3 sata

Čaloba je običan panj,de su njega našli kao pojačanje za LŠ..
n

nuki63

pre oko 3 sata

Zanimljivo će biti gledati Komo sledeće sezone i u Italiji i u ligi šampiona
b

bisinikola

pre oko 3 sata

Samo da sad ne pregore u zeljama i bice sve lepo na kraju

Elvis Fejzic

pre oko 4 sata

Biće Komo dobar u Ligi Šampiona.

Nikola Milicevic

pre oko 4 sata

ФФП ништа а? Што неко написа, цела Индонезија да купује дресове они не могу да зараде толико новца..

Semir88

pre oko 5 sati

Niko Paz je odličan igrač, ali mislim da trenutno nema mesta za njega u veznom redu Reala. Na njegovoj poziciji igraju Belingem, Arda Guler, Bernardo Siva, tako da bi teško dobio neku veću minutažu.

Mita

pre oko 5 sati

Kupuju otpatke iz Reala i prave zalet

Damir Jovic

pre oko 5 sati

Ima Komo sa čime da parira u LŠ...neka im je sa srećom.

urosh

pre oko 5 sati

ФФП ништа а? Што неко написа, цела Индонезија да купује дресове они не могу да зараде толико новца...
P

Pinđur

pre oko 5 sati

Nisam siguran da li Komo ulazi u FFP jer im je ovo prva sezona u evropskim takmičenjima, ali postoji informacija (mislim da su baš na Mocartu pisali) da će Paza isplaćivati na rate tokom tri ili četiri godine, moguće baš zbog FFP.

Kaki

pre oko 5 sati

Nik paz opasan igrac ne znam sto do sad nije otisao u neki bolji klub ako cemo iskreno.

Aleksandar3006

pre oko 5 sati

Bilo bi top da neko plati i odvede Čalobu
V

Vuk Pavlovic

pre oko 5 sati

previse para za njega
S

Staniša Žugić

pre oko 5 sati

Sklopice sporazum na 3 ili 4 godine gde moraju da smanje plate i da postanu rentabilni

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 6 sati

sta ce Komu Alvaro Morata čovek nezna gol da pogodi kamoli da ga da
L

Lejkersi iz Italije

pre oko 5 sati

Valjda oni znaju šta rade,napreduju džinovskkm koracima iz sezone u sezonu.

Marko Marjanovic

pre oko 6 sati

ajmooo komo na pehar

Ciba1985

pre oko 6 sati

Na prolece 2027 pocinje kontrola finansija od uefe i tu odmah krecu sankcije jer deeeeebeeeelo premasuju sve moguce granice. Sklopice sporazum na 3 ili 4 godine gde moraju da smanje plate i da postanu rentabilni. Nece smeti za evropu da registruju vise od 25 igraca i to su jedine prave sankcije. Ali vec sledece sezone nema trosenja kao sada. Prosle godine su ubedljivo najveci minus imali u Italiji, i ove ce sigurno. Bice zanimljivi kao Kijevo nekada nekoliko godina pa ce proci isto kao i leteci magarci...
y

yui

pre oko 5 sati

koji minus sve ce to kroz ls da se vrati

Lalala

pre oko 6 sati

Odakle im pare, a Roma, Lacio, Inter, Juventus se cenkaju za cene igraca od 7 miliona...

ledesma247

pre oko 3 sata

Lacio se čak i ne cenka, vec bila zabrana transfera...
m

milan.gudovic

pre oko 6 sati

Treba mnogi da se ugledaju kako radi Komo i kako imaju dobar osecaj za mlade igrace.
P

Pazz

pre oko 6 sati

On treba da odigra odlicnu sezonu u ls i jos bolju u italiji pa da komo ocekuje da ga proda u englesku za 100+ miliona, a mozda i planiraju da ga zadrze par sezona, mozda nisu klub koji preprodaje mlade talente
D

DDS900

pre oko 6 sati

Komo ozbiljno raste kao tim i igra najlepsi fudbal u italiji.
B

Boldrick

pre oko 6 sati

Ajmo Komo,red je ds vidimo novo cudo

Aleksandar Virijevic

pre oko 7 sati

Komo radi dobar posao, mada mislim da igrač iz Čelsija ne vredi toliko novca.

Daniel33

pre oko 7 sati

komo najveće pozitivno iznenađenje..

Ciba1985

pre oko 7 sati

A finansiski fer plej? Oni nemaju sansu da zarede taj novac, mali stadion, mali klub, pa i cela indonezija da kupuje dresove...
M

Marko206

pre oko 7 sati

Komo je prosto odigrao neverovatno sezonu, ali tesko da to moze ponovoti koga god da dovede.
Z

Zrinkss

pre oko 7 sati

Eh da jeste sada bilo bi ali vieecemo
Z

Zrinkss

pre oko 7 sati

Real je zakomplikovao bas bas ali dobro
K

Kuki2121

pre oko 7 sati

komo jaka prica
m

m21

pre oko 7 sati

kad je komo jaka prica sta je onda inter aktuelni šampion..
a

andja v

pre oko 7 sati

cifre od kojih boli glava prosto neverovatno