Komentari na vest
Kolo Muani, Vlahović i Osimen: Ko je pravi napadač za Juventus?
T
Tln
pre oko 1 godinu
Pravi napadac za juventus je "grupa jna" ....ali cuj grupa jna? Grupa?...i to jna...gospode boze.
b
bosko2020
pre oko 1 godinu
Vlahovic nije za Italiju,vec za Englesku. Arsenal pa i Celzi ,Liverpool. Jer od Nuneza leba nema a isto preplacen debelo.
1
13libero
pre oko 1 godinu
Vlahović, ali u snu.... treba to poćerati metlom!
Z
Zoki tocilo šarov
pre oko 1 godinu
Znamo ko nije, Vlahoglu Kineska haubica koji daje gol svake prestupne godine najgori transfer Juventusa u istoriji kluba. Muani više uradio za tri utakmice nego mali prepotenko za 2 godine. A Osimen je tek klasa za Vlahoglua.
D
Della Vale
pre oko 1 godinu
Vlahovic bi bio prodat za 24 sata da mu onaj totalno nerezonski sut nije usao protiv Empolija. Imao je trojicu saigraca potpuno slobodnih i odluka da puca iskosa sa blokom je bio odraz velikog bezobrazluka. Zavrsilo se dobro i povukla se ručna u medijima. Osimen je profil kakav ovom Motinom Juveu treba i on ce doci sigurno a Koloa ce otkupiti i Juve je beton sto se tice napada na leto. Vezni red i odbrana su njima rak rana i to se mora srediti.
K
Kmeek
pre oko 1 godinu
Mali prepotentni sebičnjak. Imao je sreću inače da nije dao gol trebalo je da mu nalupaju zauške saigrači.
+
+
pre oko 1 godinu
Znamo ko nije.
I
Ištvan Fekete Pišta
pre oko 1 godinu
Ovom trapavom Juventusu napravljenom prema Alegrijevim taktičkim zamislima ni jedan špic ne valja niti će valjati.Možeš sada dovesti i Gvardiolu na klupu,isto će igrati.

Kalčopolista®
pre oko 1 godinu
ja mislim da je malo bikce jolo mijatovic bolji od sve trojice zajedno!
D
DraganKojic
pre oko 1 godinu
To ne znamo, mozda bi i bio ali sigurno znamo ko nije pravi napadac .
M
Mitrandir
pre oko 1 godinu
Od njih trojice najbolji je Osimen ali je pokazatelj koliko je fudbal na niskim granama kad se njih trojica smatraju nekim vrhunskim napadačima.
D
Dejanii
pre oko 1 godinu
Fudbal se dosta promijenio i spicevi nemaju iste uloge kao spic iz 2010 godine. Taktika se promijenila na globalnom nivou. Ako je neko željan fudbala iz 2004-5-6 godine onda neka isprati argentinsku ligu. Dosta me podsjeća na Serie A iz tog vremena dok se puštalo na Pinku.
D
Dejanii
pre oko 1 godinu
Osimen je dosta jači od Vlahovića . Vlahoviću bi ja mislim bolje pasalo da ode u neki klub kao sto su Villa, Atletiko Madrid, Arsenal, možda Chelsea.. Ako ne uspije u nekim od takvih klubova onda nije kalibar za nešto vece.
/
/-/
pre oko 1 godinu
A koje to kriterijume on ispunjava pa da ga potpise neki takav klub?
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Košarka igrači
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
Futsal
LOL
Stoni tenis
eFudbal
Najava mečeva
četvrtak | 19.02.2026.


.jpg.webp)

.jpg.webp)



