Komentari na vest

Ko kaže da Red Bulova radnja više ne radi? Kako onda 50.000.000 za dvojicu tinejdž štopera...

P

Peca Milic

pre oko 1 mesec

sto bi se reklo ima se
P

Petar1225

pre oko 2 meseca

Bas slab red bul ove sezone zato i ulazu opet

Crow *

pre oko 2 meseca

Kod njih je samo kupi pa prodaj ,ta priča.

Nikola

pre oko 2 meseca

Slaba ova sezona za red bul
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 2 meseca

Ред Бул је раније био права фабрика младих и добрих фудбалера. Пар година је код њих суша, а развојни тим Лиферинг ове сезоне има 2 занимљива играча.

Sterlings Braunfels

pre oko 2 meseca

Bukvalno nema Salzburg više igrača koji može da bude superstar već tri sezone se raspadaju u ligi i svaka sledeća sezona je slabija.
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

I za dve godine Bayern im uzme igraca ko da ne postoje i tako uvek
S

Seoul

pre oko 2 meseca

Da da Bayern je kriv, što su od one gomile para koje su uzeli na igrace i dalje na istom nivou. Klasični preprodavci

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Dobra zarada...
N

Nenica

pre oko 2 meseca

to su nemacki interesi gde oni cent tu treba sto
V

Vanjola1

pre oko 2 meseca

Ovo leto će mnogo igrača napustiti RB jer su odigrali najlošiju sezonu u zadnjih 20 godina i moraju napuniti kasu i uložiti u nove igrače.. Doći će i novi trener takodje.. Živim ovde i pratim dešavanja u vezi kluba.. Takodje Grodig ulazi u drugu ligu i moguća je saradnja sa njima.. Uglavnom jako puno promena se očekuje..
n

nemas pojma...

pre oko 1 mesec

Grödig neulazi u drugu Ligu nego ulazi Innsbruck i oni nemaju nikakvog doticaja sa Red Bullom.

Ikebana

pre oko 2 meseca

Svaka im cast na menadžmentu,50 mil za dva stopera