Komentari na vest
Ko kaže da Red Bulova radnja više ne radi? Kako onda 50.000.000 za dvojicu tinejdž štopera...
P
Peca Milic
pre oko 1 mesec
sto bi se reklo ima se
P
Petar1225
pre oko 2 meseca
Bas slab red bul ove sezone zato i ulazu opet
Crow *
pre oko 2 meseca
Kod njih je samo kupi pa prodaj ,ta priča.
Nikola
pre oko 2 meseca
Slaba ova sezona za red bul
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre oko 2 meseca
Ред Бул је раније био права фабрика младих и добрих фудбалера. Пар година је код њих суша, а развојни тим Лиферинг ове сезоне има 2 занимљива играча.
Sterlings Braunfels
pre oko 2 meseca
Bukvalno nema Salzburg više igrača koji može da bude superstar već tri sezone se raspadaju u ligi i svaka sledeća sezona je slabija.
M
Mirsen
pre oko 2 meseca
I za dve godine Bayern im uzme igraca ko da ne postoje i tako uvek
S
Seoul
pre oko 2 meseca
Da da Bayern je kriv, što su od one gomile para koje su uzeli na igrace i dalje na istom nivou.
Klasični preprodavci
Uskekruske
pre oko 2 meseca
Dobra zarada...
N
Nenica
pre oko 2 meseca
to su nemacki interesi gde oni cent tu treba sto
V
Vanjola1
pre oko 2 meseca
Ovo leto će mnogo igrača napustiti RB jer su odigrali najlošiju sezonu u zadnjih 20 godina i moraju napuniti kasu i uložiti u nove igrače.. Doći će i novi trener takodje.. Živim ovde i pratim dešavanja u vezi kluba.. Takodje Grodig ulazi u drugu ligu i moguća je saradnja sa njima.. Uglavnom jako puno promena se očekuje..
n
nemas pojma...
pre oko 1 mesec
Grödig neulazi u drugu Ligu nego ulazi Innsbruck i oni nemaju nikakvog doticaja sa Red Bullom.
Ikebana
pre oko 2 meseca
Svaka im cast na menadžmentu,50 mil za dva stopera








