Mihin spas u poslednji čas (VAR)

Vreme čitanja: 2min | sub. 22.02.20. | 17:05

Veteran Palasio doneo bod - 1:1

Uletela je Bolonja u poslednji sudijski zvižduk i pronašla luku spasa. Izrešetana povredama, bez gotovo celog tima, ekipa Siniše Mihajlovića bila je na ivici poraza kod kuće od Udinezea, ali se veteran Palasio snašao u gužvi ispred gola u 91. minutu i pogodio za 1:1.

Morali su arbitri da konsultuju VAR, gotovo da više nema gola u svetskom fudbalu koji se ne proveri, za svaki slučaj, a ovog puta sve se završilo na ruku Bolonje, koja je osvojila bod kada su i najtvrđi optimisti već digli ruke.

Zaigrao je Mihin tim danas bez Krejčija, Medela, Denvsila, Sansonea, Sorijana... Bez devetorice fudbalera ukupno. A, opet je pružio dobru igru, bio je u svim segmentima bolji od Udinezea. Jedino što su crno-beli sa Frijulija prvi došli do pogotka.

Sjajan skok i trzaj glavom Okake posle prekida i mreža Bolonje se zatresla. Posle toga domaćin je dodao gas, još žešće napadao, šutirao, držao loptu, ali ništa. I kada se očekivao poslednji sudijski zvižduk, Palasio je bio pravi čovek na pravom mestu, u 91. minutu. Po bod, na kraju i najpravednije.

ITALIJA 1 - 25. KOLO

Breša - Napoli 1:2 (1:0)