Komentari na vest

Ko će da brani Srbiju na Evropskom prvenstvu?

rusbre

pre oko 1 sat

pa isti onaj koji je i branio tokom kvalifikacija a to je vuk draškić
m

mile k

pre oko 1 sat

Proći će sa ovim selektorom ko i mlada prvo veče.

cima88

pre oko 1 sat

Na kraju ce obojica igrati zajedno u zvezdi

cima88

pre oko 1 sat

Na kraju ce obojica igrati u zvezdi
R

Radojko12

pre oko 1 sat

Na žalost nema ništa od toga pa i da brani Nojer, isti ljudi koji su uništili državu uništili su i fudbal.

micaredstar72@gmail.com

pre oko 1 sat

ranko je izgleda resio da proda Draskica pa ga toliko dize u nebesa

Popokatlpetl

pre oko 1 sat

Ko god sa brani nek da sve od sebe i sa srecom.

Aleksandar Ernjakovic

pre oko 1 sat

Bice zanimljivo...
G

Gost Zeljko

pre oko 2 sata

Prvi golman treba da bude Lazar Balevic, a rezerva Vuk Draskic.
V

Vini Pu

pre oko 2 sata

Neko hoce sigurno, videcemo ko

natasicaaaa

pre oko 2 sata

evo ja cu ako moze

znalacfudbala

pre oko 2 sata

mogu ja da branim ako hocete nikakav problem