Komentari na vest

Ko će da brani Srbiju na Evropskom prvenstvu?

Sele Fejzic

pre oko 3 sata

Idemo srbijoo !!! Samo jako !!!

mozzart-gost

pre oko 4 sata

Ko god da brani idemo na titulu.
М

Монца

pre oko 4 sata

Ал што су нам одвратни дресови.
g

ggggg1

pre oko 5 sati

pa uz duzno postovanje Draskica,Balevic je branio u seniorkom fudbalu,tako da... ali dobro znamo svi ko vuce konce i sastavlja tim
R

Realno 1312

pre oko 6 sati

Stanković loš trener.

Balkan Sport Live

pre oko 7 sati

Ne znam ni jednog ni drugog moram biti iskren😂
N

Nedozvoljena pozicija

pre oko 7 sati

Bas me zanima ko je izvestac Mozzarta iz Velsa kad ne zna da sa ekipom nije golman Kandic nego Carapic…

KuukYY

pre oko 7 sati

ovi nece sigrno

Alek

pre oko 7 sati

Golmane bar imamo za narednih 10-5 godina.

Ivan Selenic

pre oko 8 sati

nisu losi ni jedan ,ni drugi...

Ivan Kozotic

pre oko 8 sati

Imamo bas dobre igrace treba to iskoristiti a ne kao svake godine da nista ne uradimo.
m

micko041.

pre oko 8 sati

Ko ce da brani, to cemo videti, ima vremena...
M

Marko989

pre oko 8 sati

Čiji menadzer je jači taj će braniti.

Valent

pre oko 8 sati

Ovo dvoje sigurno da hoce
Z

Zuchishaa

pre oko 8 sati

Prolecni sambo ce biti zanimljiv ukoliko lepo odigraju
i

iveljaaa

pre oko 9 sati

Steta sto nismo kompletni
J

Just

pre oko 9 sati

Draskic za pocetak negde da brani redovno... Ignjatkov,Srbin iz Trebinja,igra za Ukrajinu u19

Veljaa13

pre oko 9 sati

Predrag Rajkovic i dalje deluje kao prvi izbor zbog iskustva i kontinuiteta u reprezentaciji

Natasa27

pre oko 9 sati

Po svemu sudeci, selektor ce imati ozbiljnu dilemu oko golmanske pozicije

milan98838@gmail.com

pre oko 9 sati

Moze da brani ko god zeli, pokazali smo mi sve u bukvalnom smislu te reci
j

jovandimitrovic

pre oko 9 sati

ko ce srbijuu da braani

rusbre

pre oko 9 sati

pa isti onaj koji je i branio tokom kvalifikacija a to je vuk draškić
m

mile k

pre oko 9 sati

Proći će sa ovim selektorom ko i mlada prvo veče.
M

Mile kovac

pre oko 9 sati

Pa taj isti selektor je eliminisao portugal poljake i engleze tako da tisina

cima88

pre oko 9 sati

Na kraju ce obojica igrati zajedno u zvezdi

cima88

pre oko 9 sati

Na kraju ce obojica igrati u zvezdi
R

Radojko12

pre oko 10 sati

Na žalost nema ništa od toga pa i da brani Nojer, isti ljudi koji su uništili državu uništili su i fudbal.

micaredstar72@gmail.com

pre oko 10 sati

ranko je izgleda resio da proda Draskica pa ga toliko dize u nebesa

Popokatlpetl

pre oko 10 sati

Ko god sa brani nek da sve od sebe i sa srecom.

Aleksandar Ernjakovic

pre oko 10 sati

Bice zanimljivo...
G

Gost Zeljko

pre oko 10 sati

Prvi golman treba da bude Lazar Balevic, a rezerva Vuk Draskic.
V

Vini Pu

pre oko 10 sati

Neko hoce sigurno, videcemo ko

natasicaaaa

pre oko 10 sati

evo ja cu ako moze

znalacfudbala

pre oko 11 sati

mogu ja da branim ako hocete nikakav problem