Komentari na vest

Kjelini potvrdio Vlahovićev odlazak: Neće ostati u Italiji sa zahtevima koje ima

R

RangoNS

pre 21 dana

Čitam po forumima. Real, Čelzi, Arsenal, Borusija, Galatasaraj, itd. Niko ga ne vidi u svom klubu. Razlozi: forma, plata, pokreti tela, tehnika. Živo me zanima gde će završiti.

klackalica535

pre 21 dana

Vrati se u PFC para ima budzet nikad jaci.
U

United

pre 21 dana

Arabija bre!!! Čovek je obnevideo od para!
B

Baggio

pre 21 dana

Kakav ovaj ne zasmejavajte me
N

Nikola27A

pre 21 dana

nekada je bio u poziciji da zahteva,danas baš i nije
j

jeti123

pre 21 dana

dobar je za prvu beogradsku ligu tu bi se uklopio,prvo pokazi sta znas pa se onda uzdizi u visine,a ne posle jedne,dve solidne sezone sebe nazivas majstorom fudbala,jako velik ego

Valentina Kolar

pre 21 dana

Sada će da se vrati kod nas ,ovde će sigurno imati više🤣🤣🤣🤣🤣
u

u jeee

pre 21 dana

Ici ce tamo gde ima butika, lepih plaza, vrhunskih ulova u hotelima, tamo gde kaze dzet set pun manekena i sponzorusa.

Dusan Stefanovic

pre 21 dana

Traži Jos vise. Ako ti ne daju dodji u Radnicki.
B

Bilosta1

pre 21 dana

Nema razloga ni da ostaje tamo.

bet366.dx.am

pre 21 dana

Ovo više smara, ide li ili ne ide.

milkica12

pre 21 dana

Odlican je mlad je moze on da napreduje,ako smatra da mu treba veca plata onda nek mu ispune
V

Van Basten89

pre 21 dana

Najbolje Barsa ili Bajern! Samo da ne ode u neki raspali Čelsi ili Totenhem.

Miki Milikic

pre 21 dana

u atletiko madrid da ode i bog da ga vidi
J

Jasmina65

pre 21 dana

Nek ode vise saga vec godinu dana ojo odlaska
m

maloKoncentracije

pre 21 dana

Noje bio los u Fulamu, u Njukaslu malo losiji, mogao bi opet u NJukasl da popravi utisal, oni sad dobro placaju :D

Milijana Ilic

pre 21 dana

Juventus i generalno Italijanski fudbal nije na nekadasnjem nivou vreme je da predje na sledeci visi

Radojkovic Milos

pre 21 dana

Čim je do para, znači ćao ozbiljni fudbale...ode taj u Arabiju ili negde.

Filip Josipovic

pre 21 dana

Vlahovic u reprezentaciju
d

dokile

pre 21 dana

Mozda je i bolje da ode u neki drugi klub...
I

Ivan8888888888

pre 21 dana

Bolje naoadace juve moze naci u seriji b za manje pare

Ivan Andrejic

pre 21 dana

Sta kaze tata ili 12 milke ili nista

ljiljana63636363

pre 21 dana

Cim se i tata umesao odmah od dogovora nista

ivanasud

pre 21 dana

Sledeca stanica Saudijska Arabija

patr0_

pre 21 dana

Ma idi vise negde, dosadio i Bogu i narodu

Aleksandra1994

pre 22 dana

Vlahović je vrhunska klasa od napadača, a to što puste u Juventusu da i igraju neki igrači koji nisu Dušanu ni do kolena e to je već u rangu Juventusa to jest prosečnog kluba . Povređen nikad nije bio.. ali je plata je problem i novi ugovor.Ide Duki u Bayern 😉 ili Barsu

Batina1

pre 22 dana

Izvikan igrač sa nerealnim zahtevima.

Uskekruske

pre 22 dana

Dobar igrac samo treba bolji klub

Milos Veljkovic

pre 22 dana

lepo ce da unovci to sto mu je istekao ugovor
k

kata84rina

pre 22 dana

Mislim da on trenutno nije realan. I nije bio nesto ovo sezone i sasvim je ok da hoce da mu smanje platu.

mladen misic

pre 22 dana

Mančester Junajted je pravi klub za njega

dekson666

pre 22 dana

Guns on the world

dekson666

pre 22 dana

Hhkčlmnnllk NKNNJJN mn

dekson666

pre 22 dana

Bem Ti jknkjmnjjnnmhgghkjhjnn

Dejan Njagulj

pre 22 dana

Užas, gde ce sada

Vlada81pfc

pre 22 dana

Pametan potez kada ga ne cenite neka ide gde ce da ga cene

Nemanja Milijanovic

pre 22 dana

Samo da ne ode još neko u Arabiju ili slično.

Meda74

pre 22 dana

Ode naš još jedan u Arabiju da igra.

ShoMi_1994

pre 22 dana

Ako, i treba da ode, ne zasluzuju ga iskreno

jovan1111

pre 22 dana

vreme ce pokazati da su mu trebali dati vecu platu
P

Predikat

pre 22 dana

covek nije pokazao nista spektakularno
l

losmi1995

pre 22 dana

nije mi nesto vlahovic

Nikola Milicevic

pre 22 dana

vlahovic je veoma kvalitetan igrac da ne kazem izuzetan

Zoki Lukic

pre 22 dana

Odlican fudbaler steta za karijeru kakvu je mogao da ima
P

Penta

pre 21 dana

??? Šta bulazniš ti? Lik ima 26 godina, do sada je igrao za Fiorentinu pa za Juve, sad će u Barsu, kako može bolje od toga? Pritom će dobiti mašan ugovor. Žao ti takve karijere? A šta je trebao, da ode sa 17 u Real i tamo bude startni centarfor već 10 godina i daje 25+ golova po sezoni? Meni je žao tvoje karijere kucača internet komentara

Darinka Kovacevic

pre 22 dana

Nije on za juventus neka ide dalje
l

losmi1995

pre 22 dana

nije lose......

Lidijal97

pre 22 dana

Pod hitno u nov klub da spasi karijeru
K

Kolodin82

pre 22 dana

Vlahović je vrhunska klasa od napadača, a to što puste u Juventusu da i igraju neki igrači koji nisu Dušanu ni do kolena e to je već u rangu Juventusa to jest prosečnog kluba . Povređen nikad nije bio.. ali je plata je problem i novi ugovor.Ide Duki u Bayern 😉 ili Barsu
M

Miloš Pešić

pre 22 dana

treba da ode.........

Igor Musulin

pre 22 dana

Нерадник. А врло добар играч.

Marko Kolasinac

pre 22 dana

U Celsiju bi igrao, imaju krila, talentovanog trenera, ali sve to svakog leta isto zvuci kada je Celsi u pitanju, sa druge strane Leva ode iz Barselone, njima 9-ka treba da pravi visak, a i ima ko bi ga hranio loptama, plus Gordon, kod Simeonea u Atletiku mi se na neki nacin cini kao pun pogodak ukoliko Alvarez ostane, kao nekada David Vilja i Diego Kosta, mada kako je krenuo Njukasl da se rasipa ne bi me iznenadilo da zavrsi medju Svrakama sa Voltemadeom u tandemu,to bi bilo zanimljivo, u Bajsrnu mrka kapa tu jos uvek Kejn caruje jos bar 2 sezone, tako da bi bio alternativa Kejnu.

Sijanda Ksulu

pre 22 dana

Ide on u saudiju
M

Miloš Adamov

pre 22 dana

Samo nek ide juventus nije za njega!
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 22 dana

Стагнирао је у Јувентусу, а играч је за велике клубове. Надам се да неће попут Митра и Сергеја јер је још млад и може да игра 5 година на високом нивоу.

Sele Fejzic

pre 22 dana

VLAHOVIC jedan od najboljih igraca !

Zvezdas1989

pre 22 dana

Odlican posao za Juventus.Koliko god ga mi branili sto je nas,decko je suv prosek i obicna starleta.Oni taman mogu te pare da uloze u Bernanda Silvu ili Alissona.Svakako na spicu imaju Dejvida i Opendu
@

@ssss

pre 22 dana

Od svih koje ste nabrojali mislim da ga jedino traže Saudijci.Mada kada gledaš realno ko sve ne dobija po 70-80 milki po ugovoru ovo što traži Vlahović i nije puno.Za 5 godina po 8 miliona godišnje na šta je pristao i nije puno za njegove kvalitete.

Rops

pre 22 dana

u atletico bi se uklopio kod coleta ..

Vladimirmali

pre 22 dana

Ide on kod arapa 100%

Andrej1228

pre 22 dana

Pronacice se u nekom drugom klubu 🦵
n

nuki63

pre 22 dana

Premijer Liga bi bila najbolja za Vlahovića, Mitrović je u Fulamu razbijao
J

JVPS

pre 21 dana

Nemojte se zavaravati sa Premier ligom. On nema genetiku za tu vrstu fudbala. Pratio sam Juventus sve godine i upadljivo je da čim počne jači intenzite utakmica, Vlahović obavezno zaradi povredu zbog koje ga nema 2-3 meseca. Tako u krug i svake sezone, makar polovinu utakmica je povređen ili u procesu oporavka.

Elvis Fejzic

pre 22 dana

Mislim da bi Čelziju najbolje legao. Sa Alonsom kao trenerom sigurno bi izvukao najbolje iz njega

Amir Tuzlic

pre 22 dana

Mogao bih probati u Španiji.
D

DEKA

pre 22 dana

Taj moze da igra samo nemacku ili spansku ligu,neki frankfurt,dortmund ili villareal tu bi se on nadavao golova,nije on kalibar za velike klubovi,sve dok se ne spusti na zemlju i sredi glavu,pa vremenom pokaze sta moze
B

Blam

pre 22 dana

Covek besplatan. Da je klasa, jos pre 6 meseci dogovorio bi se sa nekim velikim klubom a ovako je besplatan i mora sam da se nudi.

cannot Breakme

pre 22 dana

Vlahovic bi bio dobar za al ahly da vidi malo napetu atmosferu,e onda je kompletan
T

Toliko

pre 22 dana

Ima kvalitet za Al Ahli, recimo. U velikom klubu tipa Bayern moze kao Jakson biti sano rezerva Kejnu
R

Ranzo 442

pre 22 dana

Ukanalio je Juventus, kostao ih je 150 miliona

cannot Breakme

pre 22 dana

Ako predje u celsi to je bukv to
P

Para para

pre 22 dana

Kakvih 7 miliona. Italijanski mediji pisu da mu je ponudjen 5 + 1 milion. Toliko je pokazao. Koliko para toliko muzike
L

Lusiliu

pre 22 dana

On u italiji ne moze da igra,taj njegov stil da dobije loptu u prostor to tamo nikad nije moglo,tu su uvek bili igraci koji znaju da se krecu izmedju linija,zagrade,nekad vijeri,pipo,luka toni itd...danas to radi lautaro zagradis podelis pas,i sacekas povratnu,on to ne zna,nema ni tu tehniku prijema lopte. Ali zato bi mu njukasl legao samo tako,direktan fudbal odmah spajanje sa golom,liverpul,brajton,totenhem mada tesko ce u PL,a u la ligi pare imaju samo real i atletiko,barsa tesko moze da toliko rizikuje u ovom trenutku....
m

mixica

pre 22 dana

Vlahovic je mnogo iznad juventusa gde su ga sve ove godine podcenjivali i gusili

Miloš Milovanović

pre 22 dana

Treba da nađe klub gde će vezati redovno dve sezone...od Firence je nestalan
N

Natalii29

pre 22 dana

pa trebali im je vremena za to sve
g

goksi63

pre 22 dana

Vlahovic je odavno zasluzio bolji klub i bolji tretman trenutno najbolji srpski fudbaler
J

Jakov23

pre 22 dana

ovaj moze u Celzi laganoo
M

Mrek Nemanjic 3

pre 22 dana

Konacnk da se makn3 iz te meskarske lige da ostane 1 2 sezone pre 30 bi zavrsio karijeru zbog povreda
J

Jecadule

pre 22 dana

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
J

Ja sam Gile Interista

pre 22 dana

Da Inter nema Pia Espozita uzeli bi ga odma, pristao bi da igra za mnogo manju platu nego sto se pise o cifri koju trazi

Idemodalje

pre 22 dana

Nadam se da ce otici u neki bolji klub. Izgubio i nadao se mnogo u Juventusu.

voja321

pre 22 dana

naci ce se neko da plati

Aleksandar3006

pre 22 dana

Pa normalno da je legitimno, sad da li ce je naci to je vec druga priča
J

Juve 1982

pre 22 dana

Da i ovdje ponovim. Bravo Kjelini majstore. Znao sam da si ga ti "odradio". Neka ide taj momak bilo gdje. Istina, Juventusu nisu cvjetale ruže, ali ni Vlahović za 4 godine nije ništa individualno napredovao. Naprotiv, sam sebe povrijedi na treningu, na zagrijavanju, na loptanju u toku poluvremena... nevjerovatno. Momak pun ličnog ega i arogancije. Možda negdje i uzme pare koje traži, ali valja čistit kopačke Kejnu, Mbapeu i dr. Što se tiče budućnosti Juventusa, ne trebamo se puno brinuti ni mi Juventini, a ni armije dušebrižnika. FGJj, od nule, iz pepela. Bravo Kjelini!
V

Vlada9111

pre 22 dana

Vlahovicu dodji u Partizan

djordje505

pre 22 dana

Mislim da bi bio dobar u Celsiju
D

DidierDrogba11

pre 22 dana

U Čelziju trenutno ni Mbape ne bi dobar bio, a u zadnjih 25 godina pratim i treninge tima...

Petar Kesic

pre 22 dana

ja bi voleo da ga vidim u premijer ligi u dobrom klubu davao bi bar 15 golova po sezoni u
t

tiesto

pre 22 dana

Tu su Arapi da plate, opusteno
D

Dragancune

pre 22 dana

Za njega je spanski fudbal .nije za englesku ligu

Marko Bankovic

pre 22 dana

I treba da ode moze on u mnogo bolji klub da igra samo napred!
B

Barranjacccc

pre 22 dana

Juventus je klub u mini-raspadu. Koliko puta sam pogledao Juve i vidio da ga suigrači nisu ispoštovali tako što su bili sebični i šutirali sa distance ili polu-distance. Iskreno rečeno, za kvalitete Vlahovića ne može da se sudi naspram njegovog igranja u Juventusu. bilo bi lepo da vidimo koliko stvarno može u jesnom dobro organizovanom klubu.
G

Ghostrider

pre 22 dana

Videli smo ga mi i u repki, protiv farskih ostrva, san marina, lihenstajna, protiv albanije i sta smo videli opet NISTA
S

Stvarno tacno

pre 22 dana

Vlahovic je dogovorio sve sa Totenhemom. 8 miliona na potpis 12 miliona plata na 3 godine. Provereno
S

Spahic Ibro

pre 22 dana

Mislim da je to los potez
j

jokicvv.

pre 22 dana

Nije los igrac dobar je

Zorica Stanojevic

pre 22 dana

Nije los igrac dobar je

Novi

pre 22 dana

Legitimno po cemu?Juventus nikada gori nije bio
B

Buca95

pre 22 dana

Najbolje bi bilo da ode u Barsu.Tamo bi dao 20+ golova.
r

rozen

pre 22 dana

Prvo pojacanje Juventusa ove godine.
R

Razum i osećajnost

pre 22 dana

Nije u redu što ste na spisku zainteresovanih izostavili psg,oba mančestera i moguće real jer im nedostaje klasičan napadač

Zeljko Pavlovic

pre 22 dana

Zanimljivo ce biti ispratiti gde ce otici ali nekako imam utisak da ce to 99% biti klub u Engleskoj..
D

Dragan VG

pre 22 dana

Mene zaista ne bi cudilo da on na kraju i potpise novi ugovor sa Juventusom. Koliko god oni zvanicno potvrdjivali ovo-ono, ne nalazili zajednicki jezik. Imam taj neki osecaj. Preveliki je ovo sapunica-cirkus, da se tek tako zavrsi.

mlade016@gmail.com

pre 22 dana

Ajde u Barsi Vlaha, to je najbolje mesto za tebe verujem.
A

Ac milan

pre 21 dana

U barcu a ne zna da štopa loptu dobra ti ta haa haa
G

Gost999

pre 22 dana

Previse je umislio Vlahovic, trenutno nema nijednu ponudu od drugih klubova, suska se o celziju ili totenhemu. Trazi 22 miliona za potpis i platu od bar 8 miliona po sezoni, tesko da ce to dobiti bilo gde
G

Gotz

pre 22 dana

Ako ode u Bajern,neće biti starter,isto tako Psg,Barsa Atletico,Sity,MU Čelsi, Liverpool i to njemu ne odgovara a oni bi ga platili koliko trazi i ulazio bi u 64.min.Tako da ne mogu iščekati ovu sapunicu,koja će sigurno bitna nivou SP.Ej živote varalicoo

Matija Milutinovic

pre 22 dana

A vreme je za jaci klub realno

Veljara4

pre 22 dana

Spanija place za njim.
v

vuki2233

pre 22 dana

Dobar je on igrac ali ne. Vredi 12 kiliona

Ivan Kozotic

pre 22 dana

Bolje da ide realno nimalo ga ne postuju celnici juventusa a ni publika toliko.
D

Djuro17

pre 22 dana

Neka mu je sretan put!

Masa112

pre 22 dana

Samo da ovaj put stvarno i ode iz Juvea

jbozic11@gmail.com

pre 22 dana

on ce kod Rajkovica u Arabiju 😃
С

СрбијаНикадЈугосл

pre 22 dana

Бајерн нем алтернативу Кејну. Ако се повреди крај. То је за Бајерн прилика да без обештећења добије одличног нападача. Прихвати Душане и бићеш цар Баварске!
p

podesen

pre 22 dana

To bez obeštećenja je 10 miliona za potpis,10 milke neto što je 20 milke bruto, puta 5 god ide na 110 miliona,to je to dzabaka.
B

Baća Espino

pre 22 dana

Neće sa ovakvim stavom biti na bluzu Ivici Oliću ili Sandru Vagneru. Dečko da spusti ego prvo, pa sve ostalo. Ako puca na Bajern, Barsu... teško da će da bude car, pre će biti go.
С

СрбијаНикадЈугосл

pre 21 dana

Наравно да је Душан за сваки клуб у Лиги 5ице, који тражи врхунског нападача одлична прилика.такав играч само за трансфер кошта најмање 50мил, а плата је додатна. То што Талијани нису више у стању да плаћају такве играче не треба да за има Влаховића. Бајерн или Премијер Лига. Сезона живота 2026/27. Срећно Душане!
Z

Zivko57

pre 22 dana

A nek ide vise iz juvenzusa

Dejan Jevtic

pre 22 dana

Duvi pravac u Barselonu,pravi potez
i

icapopara75

pre 22 dana

Tako je Duci , idi brate gde ćeš igrati i biti cenjen. Leti vreme, pare ti nisu bitne. Budi Zlatan Ibra verzija 2, i sve ćeš osvojiti. Srećan sam što ide iz te sredine.

cima88

pre 22 dana

Vlahovic je hteo za 8 milki
D

DrL

pre 22 dana

I bice Saudijci ...
k

kurence

pre 22 dana

neka ide vise i sto je najgore potpisaaace negde zaa 6 miliona, niko nije lud da mu da vise od 7 miliona

Lalala

pre 22 dana

Place Arabija za njim...

Pule

pre 22 dana

Kao navijac mancestera voleo bi da ga vidim u mancesteru al on ce verovatno bayern ,mada spic treba svim jacim klubovima poput barse reala ,mozds i roma uskoci ako uzme grenvuda i njega skockali bi top ekipu
D

Dejanii

pre 22 dana

Puno igrača je namjerno lupilo neku cifru , jer im se nije ostajalo ili išlo u neki klub. Vjerujem da je i Vlahović imao istu namjeru i da bi radije mijenjao sredinu.
V

Vaksi

pre 21 dana

Jel citas ti tekst? Covek je hteo da ostane u Juventusu ali nije hteo skoro pa duplo manju platu. I ako je hteo da igra za dosta manju, jos su ga iz Juvea pohvalili da nece pregovarati ni sa jednim klub dok ne zavrsi sve pregovore sa Juventusom do petog juna. Opet da bar citas tekst a ne samo naslov mozda bi znao nesto
T

Teodora284

pre 22 dana

Samo da ubode klub i milina i da naravno nije Italija