Kakva gužva na vrhu tabele u Rusiji, Krasnodar tukao Spartak (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 06.10.19. | 20:04

Četiri kluba dele prvo mesto sa po 26 osvojenih bodova...

Kakva gužva na vrhu tabele Premijer lige Rusije. Četiri kluba dele prvu poziciju i svi imaju po 26 osvojenih bodova. Do toga smo došli tako što je Krasnodar savladao Spartak sa 2:1 (2:1) i tako skočio na vrh tabele gde su još Rostov, Lokomotiva i Zenit. Svi su poravnati na 26 bodova. Čeka nas očigledno vrlo uzbudljiva sezona u Rusiji.

Sa druge strane, Spartak je ovako nastavio katastrofalnu seriju od pet poraza. I na liniji je zone ispadanja. Očajna sezona.

Markus Berg je bio kolovođa igre domaće ekipe u prvom poluvremenu. Posle samo tri minuta igre postigao je gol tako što se najbolje snašao u protivničkom šesanestercu, poslao je loptu pod prečku i Krasnodar je na taj način stigao do važne prednosti.

U 20. minutu je već bilo 2:0. Ari je fantastično pronašao saigrača Petrova, ovaj se našao na drugoj strani jedan na jedan sa golmanom. Znaju često igrači u ovakvim situacijama da se zbune, da zbrzaju, ali to se nije dogodilo kod Petrova. Lepo je ciljao i pogodio ugao gola Spartaka.

Ekspresno je bilo 2:0... I tim iz Moskve je morao brzo da pronađe način da se vrati u igru. To se dogodilo u 45. minutu kada je precizan bio Larson.

Akcija je tekla se desne strane, lopta je stigla do Mirzova koji je spustio loptu za Larsona, a ovom je preostao najlakši deo posla.

Na kraju su se dogodilo po jedno isključenje sa obe strane, a u svemu se Krasnodar bolje snašao i nije bilo promene rezultata u drugom poluvremenu...