Komentari na vest

Kafanski čovek Žarko Udovičić: Da sam mlađi, bio bih u Seriji A

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 22 dana

И ја да сам млађи играо бих за Барсу
B

Borkic r

pre 28 dana

Sad moze kako hoce i dokle hoce
M

Moravac

pre 28 dana

Hvala što si se setio Katrge... Makar po pečenju :)

milosveca@gmail.com

pre 29 dana

ahahahahah i ja da sam bio pametniji kad sam bio mladji sad bih bio fudbaler ali nisam
d

daka07

pre 29 dana

sad moze da radi sta hoce taman da prica bajke
D

Daki1984

pre 29 dana

Realno ali kasno opasan igrac
M

Mladić

pre 29 dana

Koja tvoja seria A ‘leba ti?! Pratio sam dok si igrao u Kruševcu,malo jače od kisele vode na terenu…kafana je već igrala bolje.
S

Saturn

pre 29 dana

Sad moze i da taksira , ima i da prica o cemu

Natasa27

pre 29 dana

zarko udovicic deluje kao covek starog fudbalskog kova koji bez filtera govori ono sto misli
I

Ilijajakim02

pre 29 dana

Kako ide ona poslovica da baba ima onu stvar bila bi deda 😂😂
N

NI KO LA

pre 29 dana

Žarko Udovičić Lasica
C

CH

pre 29 dana

Cirkus liga samo postoji od kafnski igraca osim mozda stranaca
a

andja v

pre 29 dana

to tako prave namerno da se pise a svi znaju problem
0

011bgd

pre 29 dana

Da baba ima tockove bila bi bicikl.
N

Nenica

pre 29 dana

svi to kazemo e da smo mladji
M

Markocicin

pre 29 dana

Realno ali kasno opasan igrac

Nikola Milicevic

pre 29 dana

zarko udovicic je covek boem a i veliki igrac
D

Del Boj

pre 29 dana

Ove starkelje iz Lucana bi Napredak pustio i da nije bilo tog gola, zato manje talasanja, jer sledece sezone ispadaju 1/1 i jos 3 kluba.
L

Lucanci

pre 29 dana

E moj ti koliko nemas pojma! Mi dogodine u plej of,a ispadaju zemun,macva,pazar i surdulica
D

Del Boj

pre 29 dana

@Lucanci Lucanci?Ti i jos dvojica fanatka?Kad pricas o Zemunu i Pazaru, njih vise gleda nego sto Lucani imaju stanovnika, kad dodju u Lucane, sakrij se da te ne traumiraju.Macva ili nekadasnji "provincijski Urugvaj" iz vremena kad Lucani nisu ni postojali a kamo li Mladost?Vi ste vec otpisani, samo vam nije javljeno...nego mozda Nesko zaigra, onda je to druga prica, a i mladji je od pola sadasnjeg tima...
L

Lucanci

pre 28 dana

Ma ne zna se gde vise ima publike u srbiji,momcino uozbilji se,ne igra publika nego igraci! A mi ne mozemo da se poredimo sa zemunom,macvom itd…
D

Del Boj

pre 28 dana

@Lucanci...Pravo kazes, ne mozete da se poredite, vi ste za Sabac i Zemun obican sokak.
С

Саас

pre 29 dana

И он и Варјачић...
S

Sunking

pre 29 dana

da imam još 30 cm visine i da znam košarku, bio bih Jokić... prosto je to, svako može

Zivot je igra

pre 29 dana

Realno i jeste tako!
С

Сваки пут

pre 29 dana

У сваком тексту мора писати "рођени Београђанин, Ужичанин итд..." Сенатор, војник... Мука ми је читати ове текстове. Срозао се моцарт са "новинарима" ако се тамо могу назвати.
k

kg

pre 29 dana

alal vera majstore, kapa dole! gospodin i dzek na Zlatiboru uvek! 🎩😎🤹‍♂️

Milos Veljkovic

pre 29 dana

za njegove godine ekstra igrac

bet366.dx.am

pre 29 dana

Svi ovako pričaju, da sam...?!
R

Rex7

pre 29 dana

i ja istooooooo

bordeaux

pre 29 dana

Ko mu je branio kad je bio mlađi da ide u seriju A

Sijanda Ksulu

pre 29 dana

Odlicnu sezonu je imao. Spasio ih je ispadanja

Lazaradopulos

pre 29 dana

Ksulu, legenda FM 12😁