Komentari na vest
Kafanski čovek Žarko Udovičić: Da sam mlađi, bio bih u Seriji A
dejan.arsic.88@gmail.com
pre 22 dana
И ја да сам млађи играо бих за Барсу
B
Borkic r
pre 28 dana
Sad moze kako hoce i dokle hoce
M
Moravac
pre 28 dana
Hvala što si se setio Katrge... Makar po pečenju :)
milosveca@gmail.com
pre 29 dana
ahahahahah i ja da sam bio pametniji kad sam bio mladji sad bih bio fudbaler ali nisam
d
daka07
pre 29 dana
sad moze da radi sta hoce taman da prica bajke
D
Daki1984
pre 29 dana
Realno ali kasno opasan igrac
M
Mladić
pre 29 dana
Koja tvoja seria A ‘leba ti?!
Pratio sam dok si igrao u Kruševcu,malo jače od kisele vode na terenu…kafana je već igrala bolje.
S
Saturn
pre 29 dana
Sad moze i da taksira , ima i da prica o cemu
Natasa27
pre 29 dana
zarko udovicic deluje kao covek starog fudbalskog kova koji bez filtera govori ono sto misli
I
Ilijajakim02
pre 29 dana
Kako ide ona poslovica da baba ima onu stvar bila bi deda 😂😂
N
NI KO LA
pre 29 dana
Žarko Udovičić Lasica
C
CH
pre 29 dana
Cirkus liga samo postoji od kafnski igraca osim mozda stranaca
a
andja v
pre 29 dana
to tako prave namerno da se pise a svi znaju problem
0
011bgd
pre 29 dana
Da baba ima tockove bila bi bicikl.
N
Nenica
pre 29 dana
svi to kazemo e da smo mladji
M
Markocicin
pre 29 dana
Realno ali kasno opasan igrac
Nikola Milicevic
pre 29 dana
zarko udovicic je covek boem a i veliki igrac
D
Del Boj
pre 29 dana
Ove starkelje iz Lucana bi Napredak pustio i da nije bilo tog gola, zato manje talasanja, jer sledece sezone ispadaju 1/1 i jos 3 kluba.
L
Lucanci
pre 29 dana
E moj ti koliko nemas pojma! Mi dogodine u plej of,a ispadaju zemun,macva,pazar i surdulica
D
Del Boj
pre 29 dana
@Lucanci Lucanci?Ti i jos dvojica fanatka?Kad pricas o Zemunu i Pazaru, njih vise gleda nego sto Lucani imaju stanovnika, kad dodju u Lucane, sakrij se da te ne traumiraju.Macva ili nekadasnji "provincijski Urugvaj" iz vremena kad Lucani nisu ni postojali a kamo li Mladost?Vi ste vec otpisani, samo vam nije javljeno...nego mozda Nesko zaigra, onda je to druga prica, a i mladji je od pola sadasnjeg tima...
L
Lucanci
pre 28 dana
Ma ne zna se gde vise ima publike u srbiji,momcino uozbilji se,ne igra publika nego igraci! A mi ne mozemo da se poredimo sa zemunom,macvom itd…
D
Del Boj
pre 28 dana
@Lucanci...Pravo kazes, ne mozete da se poredite, vi ste za Sabac i Zemun obican sokak.
С
Саас
pre 29 dana
И он и Варјачић...
S
Sunking
pre 29 dana
da imam još 30 cm visine i da znam košarku, bio bih Jokić... prosto je to, svako može
Zivot je igra
pre 29 dana
Realno i jeste tako!
С
Сваки пут
pre 29 dana
У сваком тексту мора писати "рођени Београђанин, Ужичанин итд..."
Сенатор, војник...
Мука ми је читати ове текстове. Срозао се моцарт са "новинарима" ако се тамо могу назвати.
k
kg
pre 29 dana
alal vera majstore, kapa dole! gospodin i dzek na Zlatiboru uvek! 🎩😎🤹♂️
Milos Veljkovic
pre 29 dana
za njegove godine ekstra igrac
bet366.dx.am
pre 29 dana
Svi ovako pričaju, da sam...?!
R
Rex7
pre 29 dana
i ja istooooooo
bordeaux
pre 29 dana
Ko mu je branio kad je bio mlađi da ide u seriju A
Sijanda Ksulu
pre 29 dana
Odlicnu sezonu je imao. Spasio ih je ispadanja
Lazaradopulos
pre 29 dana
Ksulu, legenda FM 12😁








