Kada igra Galata uvek je ludo: Prvo penal u 95, a onda poraz u 100. minutu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 18.12.20. | 19:18

Karagumruk do trijumfa sa crvenim kartonom -2:1

Pravilo kada igra Galatasaraj je da nije gotovo dok sudija ne svira kraj, ali bukvalno. Iako se fudbal igra 90 minuta, Lavovi su poraženi od novajlije Karagumruka posle gola u 100. minutu utakmice?! Na kraju je bilo 2:1 (0:0).

Prvi meč Karagumruka i Galatasaraja posle 37 godina opravdao je očekivanja. Galata je sve vreme visila, a pravi spektakl se događao u nadoknadi vremena.

Karagumruk je prvo dao gol u 13. minutu, ali je on poništen posle gledanja VAR-a u 13. minutu. Domaćin je uspeo da povede početkom drugog poluvremena posle gola Ndaaa, da bi Fatih Terim bio isključen u 70. minutu. Delovalo je da sve ide na ruku domaćina.

A onda je usledila paklena završnica.

Prvo je Musa Dijanj doneo nerešen rezultat Galati posle penala koji je dosuđen u petom minutu nadoknade. Nije ni to bilo dovoljno, pa je Roko, fudbaler domaćeg tima, u 99. dobio crveni.

A onda je u 100. usledio plot tvist i Erdinč je doneo trijumf domaćem sastavu. Kakva luda utakmica!

Posle neuspeha kod kuće od Alanje, Galatasaraj je vezao šest prvenstvenih mečeva bez poraza: pet pobeda i jedan remi. I sada poraz.

Pogledajte kako je izgledao kontranapad koji je srušio Galatu.