Komentari na vest

Jovićevo veče pomešanih osećanja: Kreirao odlučujući napad na utakmici, promašio najbolju šansu otkad je došao u Milan (VIDEO)

V

Voip

pre 10 meseci

Sta je sad sporno vezano za Jovica? Momak odigrao jako dobar mec. Dobro se kretao, govor tela izgleda drasticno bolje, odlicno se otvarao ali debili ne znaju da mu daju precizan pas gde treba, njegov zavrsni pas zasluzan za pobedu Milana. Pa sta treba da uradi? Da dodje do svog gose, uzme loptu, sve predribla i da gol? Ja se nadam da ce Ziru biti duze odsutan pa da saigraci pohvataju njegove kretnje i pocnu da ga sluze loptama gde treba. A onda ce da se peva druga pesma.
K

Koji si balvan

Cuj ovog, Ziru da odsustvuje sto duze...
s

smarač

Ni ti ne veruješ u to. Dečko ubedljivo najgori na terenu bio. Igrao je jedino jer nisu mogli Žiru, Okafor i Leao. Čak je i klinac dobio šansu na kraju meča. Znam da je to nemoguće, ali bar probaj da budeš realan iako si zvezdaš.
U

Ujka Zitko

Bice nesto od ovog Jovica,ali u Beogradskoj zoni.
A

Apsurd00

7 utakmica 0 golova komentari bravo Luka sad ces da eksplodiras, Vlahovic 10 utakmica 5 golova pritom mladji 3 godine komentari tipa stakleni maneken itd... ocigledno da guzati ima bolji marketing.
0

077

Zlocin nad ljudstvom
P

PajaS

Ma sve ok, puno novih igraca koji se jos navikavaju na Seriu A, odlican rezultat s obzirom na povrede i sve. Jovic mora menjati pod hitno nesto u svom ponasanju ili ce zavrsiti u nekom rijalitiju.
P

Postalo je besmisleno

Ucestvovao u kljucnoj akciji... Ne verujem koliko ovdasnji mediji na sve nacine pokusavaju da izvuku nesto iz doticnog. Ne bi me cudilo da uskoro u tekstu pise "Jovic u prvom poluvremenu popreko pogledao protivnickog igraca, koji je u drugom poluvremenu napravio penal, cime je Jovic bitno uticao na rasplet meca". Pogledajte mu ocenu u Italinjanskim medijima, drugi najgore ocenjeni igrac Milana na utakmici. Od dva duela na tlu izgubio oba, od jednog vazduanog izgubio jedan. U 83. minuta imao petaest kontakata sa loptom, uspesnost dodavanja 8 od 10, sto ce raci da je u akciji ucestvovao svakih tek 8. minuta. Da ne bude da pisem onako(mada sam se informisao) sacekajte sutrasnje Italijanske medije i videcete sa misle.
E

Esposito

Pa sta ti je druže zamisli pisali su da je dao 5 golova na treningu, i posle katastrofalne sezone u Fiorentini covek pomisli sada ce u neko Lece, Empoli da predje kad ono Milan kao da uvek dobije nagradu za svoje lenčarenje.
s

smarač

A bio je i najbitniji kod Mitrovog gola Portugalcima, jer je on svojom kretnjom odvukao igrače itd. Itd.
@

@смарач

Па он је асистирао за једини гол, значи да је утицао на резултат. Шта теби није јасно? То што си ти пглу не значи да смо сви ми остали слепи.

templari sa juga

Gledao sam mec i ovde je Fiorentina morala da da 3ili4 gola neverovatno.Milan u drugom poluvremenu nije postojao.
В

Владан

Добар Јовић вечерас...штета за шансу..требао је само да лобује.али тако је када не играш изгубиш осећај...онај Калабриа говече..није му центрирао у продору са стране..
G

Gost13

Kalabria je poluigrač koji van Serie A ne bi mogao da igra u Genku npr. Propast Italije kao reprezentacije je odraz guranja baš takvih igrača kao što su on, Romanjoli, Barela i slični.
l

l3l3c

Toliko dobar da ke drugi najgore ocenjeni igrac Milana veceras, posle Chukwuezea, ali dobro ti se verovatno bolje razumes od onih koji se bave fudbalom. Ti si od onih koji spocitavaju greske Zidanu, Ancelotiju, Pioliju, videces kad ces opet Jovica videti u prvoj pistavi posle vecerasnjeg meca.
D

Druze

pusti ti mene te price o propasti italije pa oni ce sad da brane osvojen euro druze oni su evropski sampion trenutni okej kiks ove generacije je to sto nisu igrali svetsko ali ono svetsko pre je vec jedna generacija pre ove..ova uspesnija od precenjene engleske
@

@I3I3c

Od strane koga ocenjen? Gazete koja ga ddanima pljuje i agituje za mlađano Italijanče? Verovatno jer njegov agent plaća ili iz prostog nacionalizma. Samo se vi Grobari primajte na to.
C

Capo di tuti capi

A Teo mlati kao baletan sasvojim nogama i dobije penal, bas je smehotres fudbal danas

milosmaric971@gmail.com

Valjda se piše “sa svojim”,a o kakvom mlataranju pričaš faul čist ko suza a posebno zbog guranja sa ledja.Sledeci put gledaj bolje ili smisli nešto pametno.
o

osećaj

Da si fan kluba koji je skoro svaku utakmicu ove sezone dobio bar po jedan penal 🤣
L

Lektor

U pravu si, smesan penal.
Б

Блок

Коментатор равна ,монотона,линија ... Укуси су различити,некоме је можда одличан ..мени монотонија тешка
I

Ivan FCRS

Bukvalno jedina sansa na utakmici za Milan. Da Jovic ima malo vise samopouzdanja, dao bi gol lagano. Odigrao je solidno utakmicu 80 minuta, ali samo golovi se pamte napadacima.
S

Solidno za njegove standarde

Solidnp drugi najgore ocenjeni igrac Milana...
c

crveni i crni

jedva, ništa ovo ne valja, jedina razlika u odnusu na prethodna 4 kiksa je u rezultatu,igra nije ni zeru bolja
A

Alex20

I ovaj zicer pokazuje koliko je propao,on je to resavao zatvorenih ociju,ali kad nesto ide dole,ide nezaustavljivo.
G

Gost0007

Zasto Parisi nije dobio crveni? Poslednji igrac, Theo u gol sansi, faul s ledja (nameran) i zuti? Ajde sto povrede ubijaju Milan ali sudije godinama u nazad cudnim odlukama rade na stetu Milana. Utakmica dobra, Milanova igra shodno igrackom kadru koji je zdrav, ali sta je tu je, sledeca utakmica mozda i odlucujuca za nastavak borbe u LS, pa kako bude. Jovic borba sa sobom, steta, samopouzdanje mu je u minusu. Menjon igrac utakmice, golman svetskog kalibra.
R

Rui Costa

Zato što se po novim pravilima gleda na to kao da je penal i žuti dovoljno kao kazna za takve prekršaje, a da je penal i crveni prevelika kazna. Kad malo razmisliš ima smisla. Jer za potencijalni gol ti dobijaš penal (koji je realno 90% go) i žuti (koji je isto tako potencijalni igrač više).
G

Gost0007

@Costa, prevelika kazna mozda ali je zasluzena. Garantujem da ovo pravilo ne uzima svaki sudija, samo me mrzi da trazim neke utakmice, ziv bio.
i

iz sljivika

Da se prekršaj desio van kaznenog bio bi crveni. Unutar kaznenog se umesto crvenog dosuđuje penal uz žuti.
p

pixla

Oprostio je crveni pariziju,ali je oprostio i crveni tomoriju kad je kao zadnji igrač na ivici kaznenog oborio protivnika,prestanite više plakat za sve
t

tobefair

nikad nisam video ovakvu sisicu od trenera u seriji A kao što je pioli , znači drugo poluvreme bukvalno mu popadali igrači,fiorentina napada sa svih strana,na krilo je gurno musaha koji je pre toga pretrčo jedno 12 kilometara,lik ne može da hoda više al on ne sme da menja jer bi morao ubaciti čaku traorea na krilo,sve ubacio starije igrače s klupe , i ovog malog kamardu je ubacio preko qrca jer mora jer su mu obećali da bi potpisao ugovor,na klupi sve deca simić,traore,romero,bartesagi, uz adlija,svi željni igre al ne on drži mrtve igrače na terenu i ubacuje florencija i krunića
K

KIMI 85

Teska kukavica. Brani 1:0 protiv Fiorentine, rekao bi covek mentalitet osrednje ekipe koja se bori za opstanak, sredinu tabele max a on covek vodi bivseg sampiona, ucesnika LS..
В

Вељко9

Блеки сјајан данас, Ратков дао гол за Салзбург, темпирају сви форму до Еура а Лука ништа.. надам се да ће да се уозбиљи.
J

Jbgg

Dobar je bio danas. Čovek prosto nema sa kim da igra. Milan je očajan, nzm šta im se desilo.
P

Paa

Gledao sam meč. Jović sasvim solidan. Imao je knaj promašaj, da je tu postigao gol bio bi super. Ono što upada u oči je da zaista njegovi saigrači prave malo ili ni malo šansi za njega. A nije on neko ko će da uzme loptu na centru i da teči 40m pa da da gol. Zaključak je da ga ljudi pljuju pomalo neosnovano. Svakako da je u formi, nije, ali nema ni sa kim da igra.
L

Lolcina

Pa taj Jovic nikad nema s kim da igra. Nisu mu dali loptu ni u Realu, ni u Fiorentini ni sad u Milanu? A sto se decko seta po terenu, sto ne utrcava, sto se ne nudi, sto ne ulazi u sanse da bi uopste neko imao priliku da mu doda loptu to nista? Pa valjda znaju treneri Reala, Fiorentine i Milana zasto je zakucan na klupu bolje od nekog koji se fudbalom bavi tako da komentarise na portalima
G

Gg3+

Eto i ja kao Grobar ss izvinjavam što smo ga pljuvali. Gledao sam i ja tekmu Milana posle dužeg vremena. Pa njima je Jović najmanji problem. Igraju očajno. Njima bi i Partizan od večeras umuvao neki gol.
P

Paa

@Lolcina U čemu je tvoj problem? Ja sam lepo napisao komentar ali ga ti očigledno nisi dobro pročitao. Lepo sam napisao da NIJE U FORMI. Ali da je Milan očajan jeste. Da si gledao utakmicu video bi koliko su šansi stvorili. Dakle, nije Luka za hvalu ali nije ni da se ovoliko pljuje.
@

@Lolcina

Čovek nije nigde pomenuo ni Real ni Fiorentinu već večerašnju utakmicu. Zbog čega vi grobari uvek imate tj. nađete neki razlog za svađu evo ne znam.
G

Glavati

Ti imas u kaficu sa kim da igras
L

Lolcina

@paa, napisao si da mu saigraci ne prave sanse i da nema s kim da igra. I lepo sam pitao dal mu i u Realu i Fiorentini nisu pravili sanse i nije imao s kim da igra kao sad u Milanu? Dal i u reprezentacija nema s kim da igra i ko da mu pravi sanse? Svi su im napadaci povredjeni a trener razmislja dal da stavi Jovica ili klinca od 15 godina, mislim da ti to dovoljno govori o stanju doticnog. Da bi tebi neko dao loptu ti treba da se nudis a da bi dobio loptu u sansi treba da udjes u poziciju te sanse. A Jovic svaku utakmicu bukvalno seta/trckara po terenu i nada se da mozda ubode neki centarsut, to je sva njegova igra. Mislim meni je svejedno potpuno kako on igra dok nam ne igra u reprezentaciju tako da opusteno, ja sam kazem cinjenice