Još je klasa: Pato pogađa kao nekada! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 24.09.15. | 16:34

Napadač Sao Paula postigao strašan gol protiv Vasko da Game u trijumfu od 3:0

U formi: Alešandre Pato

Napadač Sao Paula Alešandre Pato pokazao je da još uvek nije zaboravio da daje efektne golove po kojima je bio poznat i u Evropi, kao prvotimac Milana.

Popularni Patak je sa dva gola upotpunio ubedljiv trijumf nad Vasko da Gamom (3:0) u prvom meču četvrtfinala Kupa Brazila, a posebno lep bio je prvi pogodak. Levi bek Karlinjos pokupio je „ničiju“ loptu na sredini terena, predao je Patu, a onda je usledio strašan prodor i gol.

Lepim lažnjakom Pato je izbacio jednog fudbalera Vaska, a onda raspalio desnicom sa oko 30 metara i smestio loptu pod prečku golamana gostiju Martina Silve.

Zanimljivo, prilikom proslave gola, Pato je preskočio rekalmu, ali se i okliznuo i pao, pa je izazvao smeh kod srećnih navijača Sao Paula. Iapk, to ga nije sprečilo da u 37. minutu povisi na 2:0, a konačan rezultat postavio je Luis Fabijano petnaestak minuta pre kraja meča.