Komentari na vest

Japan kao Brazilova 'koska', Švedska možda i najbolje prođe kao trećeplasirana (VIDEO)

Dragan Mitic

pre 2 dana

Šveđani prepoentan narod, i jako nepošten. Imaju najveći skandal kada su igrali sa Danskom 2-2. Oni to uvek negiraj, i kažu da se slučajno desilo. Verovatno će reći i za ovu utakmicu
S

Staniša Žugić

pre 2 dana

Videcemo mozda ce izmisliti da prodju svi Pa igraju prvi protiv cetrvtog
L

Luka994

pre 2 dana

Izgleda samo Elanga nije znao da je namešteno.

Sladjana Mitrović

pre 2 dana

Japanci su bili dobri

Valentina Kolar

pre 2 dana

Izgleda da ovo SP svi nešto kalkulišu
N

Nezzz63

pre 2 dana

Japanci jesu nezgodni, ali imam utisak da Brazil polako diže formu i da je Karlo našao dobitnu kombinaciju. Prolazi Brazil ipak.
T

Trol

pre 2 dana

Da Japan nije dao gol i oni bi igrali 0:0
Y

Yashin

pre 2 dana

Kad budu prosirili na 64 ekipe onda ce valjda biti 16 Grupe Pa idu Samo prvi i drugi. Videcemo mozda ce izmisliti da prodju svi Pa igraju prvi protiv cetrvtog itd....

FC RED STAR

pre 2 dana

Nece biti lako Japancima... Prolaze Japanci 2-1

Lakazet

pre 2 dana

Totalna glupost i unistavanje bilo kakve drazi je ovaj novi sistem takmicenja. Umesto da u trecem kolu sve prsti ti imas razna kalkulisanja i slucaj gde sa iksom prolaze i drugi i treci, pa to je strasno. Ovo je nesto najgore sto se moglo desiti svetskom prvenstvu, serem vam se u treceplasirane
4

444444444444

pre 1 dan

Upravu si ali nije ni tako jako crno posto smo ovako dobili i sesnaestinu finala... znaci plus 8 utakmica nokaut faze koje ce sigurno biti zanimljivo jer nema kalkulisanja
з

збор

pre 2 dana

Чекајте, хоћете да кажете да је Јапан калкулисао и свјесно отишао на Бразил? Ало људи, Бразил је Бразил, какав год да је. По мени да је било тактизирања од стране Јапанаца, онда би изгубили и као трећепласирани сигурно прошли даље и потенцијално добили знатно лакшег противника.

Milos Kostic

pre 2 dana

Dobri Japanci,strasan fudbal igraju.

Aleksandar Virijevic

pre 2 dana

Japan veoma ozbiljna reprezentacija.

n p

pre 2 dana

Japanci su uvek bili nezgodni
a

aooo

pre 2 dana

Ako je Japan koska neka idu kuci.
I

Ilijajakim02

pre 2 dana

Jaki su Japanci, biće zanimljivo
I

Ivan8888888888

pre 2 dana

Japan igra veoma dobar fudbal
b

bojanboskovic

pre 2 dana

Dalje ide Japan lagano.
D

Dejanii

pre 2 dana

Ne mogu da zamislim da neko može bolje proći od Kanade

Acaredstar1

pre 2 dana

zao mi japanaca navijao sam za njih da prodju
S

Spasovski92

pre 2 dana

Japanci igrali koliko im dovoljno

patr0_

pre 2 dana

Zeznuti su ovi samuraji

Asani Avni

pre 2 dana

dobri i jedni i drugi

Uskekruske

pre 2 dana

Dobra utakmica...

Nemanja Matic

pre 2 dana

Boga mi umalo Brazil i i da izgube tada bez obzira na sve... Al Brazil je 1 nema zime za njih...

milosveca@gmail.com

pre 2 dana

svi namestaju ali svi

Matija Milutinovic

pre 2 dana

Procice ih japan vidwce svi silu

ljiljana63636363

pre 2 dana

Ovo zadnje kolo inneresenih koliko ti dusa hoce
P

Predikat

pre 2 dana

vreme je da japan cudni dobije petardu
L

Leukemija

pre 2 dana

Nikad se nezna svašta je moguce
z

zulu

pre 2 dana

kakva nameštalka ,i to je fudbal

Ivan Andrejic

pre 2 dana

Ovde se video X iz aviona da ce da bude

Aleksandar3006

pre 2 dana

Japanci prevaranti! Uhvatio sam ih X i baš im je trebalo nerešeno i oni odigraju nerešeno a mogli su da dobiju Švede lagano

Cao cao

pre 2 dana

Preposteni japanci i svedjani dogovorili x i svi zadovoljni

Meda74

pre 2 dana

Normalno je ako im odgovara x i da odigraju nerešeno toga je uvek bilo i biće

Meda74

pre 2 dana

Bilo bi mnogo realnije da samo prve dve iz grupe reprezentacije prolaze dalje.

Bojank1991

pre 2 dana

Kao što je i bilo 100 godina

Sele Fejzic

pre 2 dana

Ko zna mozda prodje Svedska .