Komentari na vest

Izgleda da jun nije baš svima bitan

Psycho Machine

pre 28 dana

Izgleda da u samim igracima nema vise patriotskog naboja i ponosa kao nekada..Kada su igrali Piksi,Savo Milosevic,Pantelic,Darko Kovacevic,Dejan Stankovic itd.. Kakvi su bili sa svim manama i vrlinama nisu nikad obrukali dres,vec se tukli i trcali na maksimumu. Sada nema tih emocija u njima samima,tako mi deluje. Drugo vreme,druga generacija. Ovi bi pukli od muke i odselili bi se kad bi izgunili kuci od Albanije,to je ubedljiva najveca bruka koju su mogli da prirede narodu..i posle nema kulta reprezentacije...trazili ste,gledajte.
D

Dex12

pre 28 dana

Ovo samo pokazuje kolika je neprofesionalnost i ne shvatanje značaja igranje za svoju državu… bilo to prijateljska ili utakmica za bodove. Pojedincima se teško cimati a? Bome bi ja te pojedince razjurio i okrenuo se ovima koji zele da igraju kakvi god da su. Pa mora se presjeci već jednom majku mu. Dosta je više zahebancije sa reprezentacijom. A predpostavljam ko su ti starosedeoci kojima se ne cima. Isti oni koje su šiptari ponizili 4 puta. Nemaju ni obraza ni srama.
p

pikolo24

pre 28 dana

ne igramo prvenstvo tako da i nije toliko bitan
M

Mikac678

pre 28 dana

Ništa neobično, da nije tako kako igrali bi verovatno svetsko prvenstvo, teško da postoji bilo gde u svetu ovakav odnos prema reprezentaciji a tu mislim pored igrača i na navijače, nemamo nijednu pesmu navijačku za reprezentaciju. Kao narod nemamo kulturu navijanja osim za Partizan i Zvezdu, gomila ih dođe na stadion da mitinguje, sve to kad se zbroji daje minis i to veliki.
P

Petar Nedeljkovic

pre 28 dana

uplatili letovanje sta ih briga
K

Kezmane evo ti .i.

pre 28 dana

VMS i SMS asovi ? Mozda ašovi 😂😂 Dokle ce da se guraju vise njih dvoje ? E moj Paunovicu Kezman ti odredjuje koga ces da zoves da bi dobio koju proviziju.
G

Gost46787645

pre 28 dana

Uplatili letovanje, šta ih briga za reprezentaciju Srbije.
b

bozazvanipub

pre 28 dana

Sve oči su uprte na svetsko gde igra čak Aruba a mi ne igramo
D

Drhaus86

pre 28 dana

e moj paune tesko sta da uradis u ovom blatu

KAYA

pre 29 dana

Odlican sastav, samo napred!!

Meda74

pre 29 dana

Auu, Paune! neverovatan sastav
m

miconis1

pre 29 dana

Bože, koliko ovo do sada izgleda beznadežno

Meda74

pre 29 dana

Ne može ništa ovde Paun da promeni oteraće ga ko i Piksija
m

milutin 15

pre 29 dana

SP u SAD je najveći planetarni događaj u svetu ove godine,najveći marketinški u istoriji sporta,najveći finansijski,samo od karata zarada tri milijarde dolara, 6 miliona karata biće prodano,tarada od tv prava najveća u istoriji, najveća reklama za državu da postoji, i mi na onakav sraman način odigramo kvalifikacije,bez srca ,bez sloge,želje,da nas levaci iz Albanije izbace,čitam izjave Dekija,mađije ,sanjaju LŠ, pa LŠ je minorno takmičenje za SP,,ovde ljudi nisu ni svesni sta smo propustili,pa italijani su procenili da su izgubili 1 ,4 mil.evra , i vi pišite sada o kultu reprez,sto niste pisali ko je odlučio da se odlučujući mec igra u pozorištu u Leskovcu,koje je odgovarao za to,kult reprez,grade prvo državnici,funkcioneri klubova,čelnici saveza,mediji,navijaci a tek na kraju igrači, i igrači su najmanje krivi za potpun raspad srpskog fudbala
H

Holse

pre 29 dana

Lučić koji bukvalno ne zna da trči reprezentativac i kapiten zvezde pre neki dan..iskreno zelim nam sve najgore u fudbalu, treba da budemo na nivou džibutija
J

Jokkss00

pre 29 dana

svakako nema prvenstva
s

spiritus movens

pre 29 dana

Kult reprezentacije treba graditi oko fudbalera iz domace lige koje novac jos nije iskvario, i koji nose u sebi dozu visih ljudskih vrednosti kao sto su sloboda, solidarnost, rodoljublje. Takvi ce igrati preko svojih mogucnosti, a publika bi to prepoznala i umela da nagradi. Ove razmazene "zvezde" koji su se nagrebali para i izigravaju kvazi "dzet-set" vise ne treba ni zvati jer od takvih nema vajde i kad se odazovu. Samo kvare atmosferu i negativno uticu na moral ljudi.
a

andja v

pre 29 dana

osvojice neko iz južne amerike evo sad ubedjen

Uskekruske

pre 29 dana

Da je srece da igrate na sveskom

Perica Aksentijevic

pre 29 dana

Bolje da ne igraju,manje ce se brukaju.Nece niko vise da igra a nasih sve manje talentovanih

zorankoscica

pre 29 dana

Izgleda da nikom nije sveto igranje za nacionalni grb. Nebi ih ni kasnije zvao.

Mile Stručnjak

pre 29 dana

Ne sećam se ovoliko "kritike" za Piksija u prvih nekoliko meseci rada... Sa druge strane, verujem da postoje pritisci za pojedine igrače ali takođe verovatno mnogi ne žele da se odazovu za ovakve utakmice... Da je moglo možda jedno 2,3 igrača da dobije šansu sada, moglo je... Svakako je Paunović u mnogo gorih poziciji nego što je i sam mislio... Neka mu je sa srećom. Živeli

Marko Pavlovic

pre 29 dana

Pa i nije bitan, kad ne igramo prvenstvo
V

VIDIĆ za predsednika FSS

pre 29 dana

"Kalaba" za kapitena reprezentacije dokle god on to želi.
Р

Реално

pre 29 dana

О чему ви пишете и правите драму. Други иду на СП а наши на излет и сад требс од ових утакмица да се прави нека фама. Када већ морају, момци нека се истрче мало и не пореде и то је то.
P

Pitanje za druga

pre 29 dana

Paunović treba da objasni kako je ovo dozvolio a toliko se pisalo o autoritetu koji ima.E sad sam shvatio da je Piksi tata bio …sa ovim nabedjenim igračima je uradio nešto sto neće više niko
G

Gostivar

pre 29 dana

Nemoj tako, pa potpisali su kodeks igraci. Kod Piksija nije bio kodeks
G

Gost1990

pre 29 dana

Tenziju kao i uvek pravite vi novinari, niko drugi. Sta je problem da se saceka petak i onds cuje obazlozenje?

Bosque

pre 29 dana

Ne bih vam ni ja dosao...
d

d. g.

pre 29 dana

Savići i Mitrović treba da završe sa reprezentacijom. Prvi nemaju volju, drugog je pregazilo vreme.
M

Minhen

pre 29 dana

Ma sigurno će posle naporne sezone odmah za par dana da preleću pola planete da bi igrali sa Mauricijusom i Papua Novom Gvinejom. Svi prvotimci odmaraju, mlađi neka se pokažu i dokažu.
g

gvozd

pre 29 dana

jadni oni, treba im dati njivu i ostale poslove po srbiji i svetu da vide sta je umor. Jaoo sto ja nisam na njihovom zemljom, ja bi orio teren za SRB, am da sam na spisku vec bi bio naostren. Btrate Tito nam unistio sistemtski rodoljupstvo dok oóvi okolo nas pucaju od ponosa a nemaju pola koa mi. Mi imamo problem sa mentalitetom
M

MNM@gvozd

pre 29 dana

Njiva je za netalentovane a najbolje da igram profi fudbal i treba da orem njivu..e svašta
t

tisikaomadjija

pre 29 dana

I onako nista ne znaju, pola igraju u nebitnim timovima i jos kao umorni. Ne mogu Bugare da dobiju
h

hyan

pre 29 dana

Mazgovi misle da se bez njih ne moze, lepo im se zahvaliti i dati sansu drugim momcima.
V

Veljko9

pre 29 dana

Valjda zeli da isproba klince samo ne znam gde su Bacanin Dzodic Ilic…

rusbre

pre 29 dana

pozivanje dragojevića i ranđelovića je kriminalno ali pozivanje đurđevića i lučića je za doživotnu robiju i to u samici.

misookrneta@gmail.com

pre 29 dana

CANNE Mnogi kazu da su nebitne utakmice, tacno je ali sami su doveli do toga da bitni nece sa nama da igraju. Reprezentacija lose kotira pa nije lako naci neku kvalitetnu ekipu. Ovde treba napraviti filter za buducnost.
b

bosnic93

pre 29 dana

Nama nista nije bitno izgleda
M

Mile led

pre 29 dana

Ubeceni element Vukasin djurdjevic koji je uz deliju Blagoja izvrsavao zadatke ace delije na spisku kao nagrada za dobro obavljen posao.
B

Brundo

pre 29 dana

Šta je ovom čoveku trebalo da se uhvati sa FSS u kolo i postane selektor?Šta će mu to?
G

Gostivar

pre 29 dana

Garant bojkotuju Piksija. Kada jednom dodje Paunovic, sve ce to da dodje na svoje.
p

paun deda

pre 29 dana

Garant bojkotuju Piksija. Kad dođe Veljko Paunović, vraćamo Brazilu ono iz ’98, Nemci će sami tražiti baraž, a FIFA uvodi pravilo da Srbija kreće od četvrtfinala da se ostali ne cimaju bezveze.
P

Partymaker

pre 29 dana

Iskreno ni ja ne bi dolazio, već lepo na odmor
P

Pjer Karden

pre 29 dana

Ljudi su završili sezone idu na godišnje odmore sa porodicama,neće da gube vreme na nebitne prijateljske utakmice,onaj koji je to zakazivao uopšte nije vodio računa o tim stvarima,ali to je tako kad ti menadžeri i nakupci vode savez.Umesto da se zakažu dve komšijske utakmice ako već žele da popune taj prozor sa recimo Makedonijom i Bugarskom,pozovu igrače iz domaće lige da ih istestiraju oni su uzeli pare od Meksika da im budu sparing partner za SP.Plus imaš selektora koji grebe i rukama i nogama da pronađe klubski angažman i da zbriše,totalno rasulo u savezu.
T

Terzolina

pre 29 dana

Iskreno naciju boli ona stvar za reprezentacijom.
P

Peroslav

pre 29 dana

Pa dobro proveravaju se raspolozive snage treba svi da dobiji šansu
a

ajde prestanite

pre 29 dana

da sudite coveku jos nije ni poceo zvanicne meceve koje su bitne za plasman. On ima svoje ideje i planove, i kad zavrsi proces onda iznosite teze i trazite odgovore. Vi bi razapeli i Gvardiolu da je dosao. Juju
K

Koan

pre 29 dana

Zar nije njegova ideja da svi budu na okupu u Junu? Barem tako piše u tekstu a i ima nas koji se sećamo da je to izjavio.
S

Sofronije Jr.

pre 29 dana

Ko je mislio da ćemo u junu igrati u najjačem sastavu je ili lud ili glup. Jun je prilika za menadžerske igrače da se prodaju, kad već SP možemo da gledamo samo na tv-u.
K

Koan

pre 29 dana

Zamisli, selektor je upravo to mislio. Želiš reći da je...?

jbozic11@gmail.com

pre 29 dana

treba ih sve precrtati sa spiska reprezentacije i dati sansu mladim igracima
K

KKK

pre 29 dana

Ma otkud znaš da ih je zvao?
n

navijač czv

pre 29 dana

Ne razumem čemu ovoliko pažnje oko naše reprezentacije mi smo naše pokazali u kvalifikacijama za SP a ovo sada mogu i omladinci da igraju....
n

navijač czv

pre 29 dana

Joksiću samo opušteno NAŠA REPREZENTACIJA ĆE BITI I OSTATI PUKI PROSEK sada će Paun da nam pojasni zašto je ovaj spisak sastavio tj sastavili mu ga određeni a on ikebana na kvadrat....

Slobek

pre 29 dana

Kako naslov kaže, nekome očigledno taj mesec nije prioritet, a zapravo je ključan za pripremu glave i taktike. Kašnjenje sa spiskom skraćuje vreme za adaptaciju i fokus same ekipe.

Stefanbiki95

pre 29 dana

Raspad sistema od nasih
n

navijač czv

pre 29 dana

Svi igrači koji se nisu odazvali su očekivali da ćemo biti na SP a pošto smo među retkima da nismo rešili ljude da odmore malo šta imaju da se trcaju protiv Z Ostrva eto prilike da se vrši menadžerisanje u reprezentaciji da se guraju oni kojima tu ne bi bilo mesto....
к

кикоман

pre 29 dana

а мало је и до новинара и дежурних пљувача, човече као хијене се понашамо као народ, само да се нешто шушка, само да се мути, муља...ај да искулирамо сви мало, а?

Dusan Rakcevic

pre 29 dana

Kako kome druže moj
P

Pera genije

pre 29 dana

Pa naravno da nije bitan. Ovo okupljanje je isključivo da se neko podseti od strane menadžera nekih igrača. Jer kako drugačije objasniti pozivanje Ljeskića, Dragojević, Lučića...

Stefan Nikolic

pre 29 dana

srecno pauneeeee
d

demba sekula

pre 29 dana

Joksiću,tebi je samo hirno stanje u AEK- u i jako nam je Marko Nikolić,Mani se reprezentacije,drži se AEK-a i Partizana.

Meda74

pre 29 dana

vraćamo se na stari kolosek
G

Gostivar

pre 29 dana

Pa to se oduvk zna...sto bi dolazili, kad svakako imaju rezervisana mesta kad bude zvucniji protivni. A i pokazali su sta znaju...
J

J. Bozh

pre 29 dana

Nema nama pomoci sa ovakvim medijima i novinarima.
P

Paun Menađer

pre 29 dana

Hoće li sada vrsni poznavalac fudbala Rada Bogdanović izaći i reći koliko procenata je selektor uzeo, ili ne sme, zavukao se kao mišonja u neku rupicu pa ćuti?!

stefan nikolic

pre 29 dana

svaka utakmica je vaznaa napred orlovi