Komentari na vest

Istorija uz suze i aplauze: Tri legende u istom danu napustile Premijer ligu

Flyp Exchange

pre oko 1 mesec

Realno ostavili su bas veliki trag tako da svaka cast!
S

Srdjan1314

pre oko 1 mesec

Sve legenda do legende 🙄

Dakara

pre oko 1 mesec

Ostaje velika žal što više nećemo gledati Pepa na klupi Sitija i bravure Bernarda na terenu, a šta tek reći za Liverpul bez Salaha. Sve najbolje u daljim karijerama!!! FORMA JE PROLAZNA, A KLASA OSTAJE VEČNA !!!

nebojsaprikic@gmail.com

pre oko 1 mesec

Velikani današnjeg fudbala. Nema tu mnogo priče. Rezultati govore .

Ivan Kozotic

pre oko 1 mesec

Realno pep nije trebao da ode mogao je on jos mnogo toga napraviti sa ovom ekipom.
Ф

Фикус

pre oko 1 mesec

Можда ме пуца носталгија и стварно свака част за све поменуте, али... Џерард, Сколс, Лампард, Анри, Бергкамп, Гигс, Ширер,... су ипак били за копље изнад!
G

Gost579

pre 30 dana

Žal za mladost. Nabrajaš igrače, od kojih većina igrala kada engleska liga nije bila najbolja na svetu.
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Dogodine Arsenal osvaja opet.Siti ce se izgubiti negde.

S9-S9

pre oko 1 mesec

Kakva imena, velicine ,legende !!!

Vaskon

pre oko 1 mesec

Sad možda u Fanazuju budem imao nekoga iz MC! Pep i njegove rotacije...
K

Kažem

pre oko 1 mesec

Majstori veliki majstori
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

svaka cast pozdravi

DarthVader

pre oko 1 mesec

Pep Gvardiola u suzama, Silva u suzama, onaj škot iz Junajteda u suzama, samo Salah sa osmehom i pozdrav, aj ćao odoh ja sa osmehom... Kralj.

Kris Tina

pre oko 1 mesec

Kraj jedne ere, ispisali su istoriju

Danilo Pavlovic

pre oko 1 mesec

hvala vam za sve

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Svaka čast pozdravi
M

MlađoL

pre oko 1 mesec

Kraj jedne ere, premijer liga se menja u potpunosti.
m

milos1987

pre oko 1 mesec

Nijednog od glavno pomenute trojce ne gotivim, zbog stila igre, ponasanja, gestikulacija, i naravno ciganisanja. Svaka im cast na uspesima i nadam se da ce na njihova viska mesta doci neki bolji ljudi i "pravi" sportisti.

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Nek ide i haland sad posle ovog da cidimo

Ivan Selenic

pre oko 1 mesec

bilo je vreme,gvardiola je procitan kao bukvar
B

Branimir Milev

pre oko 1 mesec

Kraj jedne ereeee

dzeletheking@gmail.com

pre oko 1 mesec

Gde li će Gvardiola sada? Klubovi koji troše milijarde trenutno ne trebaju trenera. Osim možda Juve.

Novi

pre oko 1 mesec

Velika tuga za premier ligu, ovi ljudi puno vrede.
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

salah odlazi kao najbolje krilo ikada
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Jeste sve i ovaj pep, ali mnogo mnogo mi je cudnije sto Salaha nece biti nego Pepa..

Marko Kolasinac

pre oko 1 mesec

Sva trojica apsolutno zasluzeno stojece aplauze i ovacije da dobiju, obelezili su jednu eru. Mozemo mi da ne volimo tike taku, ali Pep je od Gradjanskog napravio ozbiljan klub, Salah nema reci, jeste se ugasio jos od marta prosle godine, ali mnogo mnogo mnogo velikih trofeja sa svojim golovima i igrom je doneo Liverpulu, Bernardo genije kao plej, arhitekta na sredini terena, kapa dole i naklon do poda.
в

велики штрумф

pre oko 1 mesec

Гвардиола треба мало да одмори. Пре свега због психичкиг здравља. У последње време имао је веома чудне реакције, чак је себе и гребао и повређивао након примљених голова и пораза… Да сам на његовом месту направио бих једну турнеју: Малдиви, Тахити, Барбадос, Кариби - по месец дана свуда. Пијеш коктеле и гледаш заласке сунца… Треба човек и да ужива у ономе што је зарадио.
I

Ian11

pre oko 1 mesec

Plus B. Silva i Stouns, pet legendi

Radojkovic Milos

pre oko 1 mesec

Nisi lepo pročitao tekst....

ShoMi_1994

pre oko 1 mesec

Sva trojica su ostavili veliki trag u Engleskom fudbalu

Nikola Jovanovic

pre oko 1 mesec

Salah odlazi kao najbolje krilo ikada
H

Hahahaha 2

pre oko 1 mesec

Koji vic. Mozda najveci ikada za igrace rođene u nekom predgrađu Egipata

suaddjoz@gmail.com

pre oko 1 mesec

Ne zabiraviti i Rajana Giksa sa 13 osvojenih titula, dve ligešampiona, 109 gololova i 162 asistencije (rekorder po asisencijama), jedan od retkih koji ima trocifren broj golova i asistencija. Neki će tu staviti i Ronalda koji je igrao krilo u Janajtedu, osvojio zlatnu loptu, i ako je najkvalitetniji igrač, ne bi ga stavio u istu kategiriju sa Salahom i Giksom po doprinosu zbog dužine staža u ligi. Salah ukupno 288 gol kontribucija, Giks 271. Treba uzeti u obzir da je Giks igrao duže u ligi ima gotovo duplo više utakmica 632:328. Sad Salah ili Giks, ako gledamo samo eru Premijer lige. Ali ako ćemo čitavu istoriju, ne smemo preskočiti Džordža Besta, generacijski talenat, osvajač zlatne lopte
A

Aleksejko

pre oko 1 mesec

Nikako ne zaboraviti Gigsa pogotovo ga ne zaboravljaju rodjeni brati i zena, lozda i snajka😎
М

МанчестерскоЈединство

pre oko 1 mesec

Поздравио га извесни Рајан Гигс!

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Realno biće apsolutni favorit naredne sezone Arsenal za odbranu titule nepoznanica kako će Siti izgledati sa Maresku nakon prve sezone bez Pepa.
Z

Zbog?

pre oko 1 mesec

Zbog dominantne igre ove sezone? Zbog toga sto imaju po 2 svjetska igraca na svakoj poziciji ko sto strucnjaci pisu ovde? I corava koka ubode neko zrno, tako i arsenal uze pl ove sezone
G

GOCE GOSTIVAR

pre oko 1 mesec

Ova titula Arsenala je prelomni trenutak u njihovoj istoriji a ako je kompletiraju sa trofejom Lige šampiona biće to put udominaciju u narednih par godina sigurno. Siti menja trenera, Čelzi nema sistem u radu, Aston Vila nema budžet, Liverpul nema trenera a Totenhem, jednostavno nema resursa za bilo šta više od borbe za top 5.Aresnal ima mlad tim kojeg treba dograditi sa par igrača i imaće bukvalno sve u svojim rukama....
R

Reci cu ti ja

pre oko 1 mesec

Sledece sezone ce siti da ubije sve,ista prica kao slot posle klopa i posle te sezone krece raspad sitia i realnost bez pepa.A sledece sezone kada budu ubijali citaces stalno komentare kako bi svako mogao voditi siti bla bla bla

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Сад Мијате искористи шамсу

Masa112

pre oko 1 mesec

Najvise ce mi nedostajati Pep i ako ga ne volim PL nije ista bez njega
V

Vldblk9a

pre oko 1 mesec

To su rekli i za Fergusona, pa Vengera, pa Murinja... Svako vreme donese nesto novo, zato i jeste zanimljivo.