Komentari na vest

Ispunjeno obećanje: Demba Sek otkupljen od Torina za 1.400.000 evra!

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 19 sati

Јако сам жалостан.... што би рекли млади 😅

Srdjan Bucevac

pre 1 dan

Smesno za koga se daju pare

Dragan Stojanovic

pre 1 dan

Ako u kvalfikacijama odigra par dobrih utakmica i da neki gol,prodaja za najmanje 3 miliona.
G

Gost Steva

pre 1 dan

Detalji ugovora ? Plata, bonusi ? Samo pitam....
L

Logitech

pre 1 dan

Plata ce biti za 140 procenata veca, sto se tice bonusa, dobice milion evra za svaki postignut gol, i pola miliona za svaku asistenciju, uz to dobice i 250 hiljada evrica za svaki nastup. "Vase je da pitam, moje je da mi kazete".
N

Nejbi

pre oko 19 sati

Pusti to.Gledaj svoje prihode.Sto vise pitas manje znas.

Vuk

pre 1 dan

Нема се пара, јадни партизан
G

Gost555

pre 1 dan

Da se ima para dovodili bi se igraci poput onog Luizua puta dva, i platilo 2 miliona evra kao neki sto su platili Mladosti za Sremcevica.

Milica03

pre 1 dan

Bacene pare....
N

Nejbi

pre 1 dan

Sad ce komsinica,ODAKLE PARE.Ima se moze se.🫠
В

Веља

pre 1 dan

Знамо да вас то нервира, али стварно, одакле?? Па, ови ваши немају ни 140.000 здраве валуте, а камоли 1,4 милиона...
K

Kurta & Murta

pre 1 dan

Ne pitamo se. Znamo.

Sale Milosavljevic

pre 1 dan

Odličan potez uprave.
k

kg.

pre 1 dan

Odakle pare Ljajiću kad i sam više purta reće koliko je u minusu Partiozan, negde, čini mi se , 40 miliona evra. OK, g.Ljajiću, vi otkupljujute ugovore, kupujete nove igraće, milioni evra se pomin ju... Samo, hoćete li biti bar malo sportski,ako ne i ljudski, moralni pa kada dodje vreme za UEFI- ne provere da ne pominjete državu i pare iz državnog budžeta.
A

Ahahahaahaha

pre 1 dan

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 sta bre trokiras,sta ti je🥳🥳🥳

GrgaCvarak

pre 1 dan

Skupa kupovina u situaciji u kojoj se Partizan nalazi, ali dovoditi Sekove igracke kvalitete u pitanje je bezvezno. Covjek nam je bio ubjedljivo najkonstantniji igrac prosle sezone, i ako se ne varam, prvi asistent tima. Ako cemo po nekoj logici, ove godine bi trebao da bude jos bolji jer je u ovom momentu aklimatizovan i na tim i na zivot u Srbiji tako da minimum minimuma necemo financijski nista izgubiti na njemu jer ce biti dovoljno da samo ponovi iste partije od prosle sezone, pa da ga prodas za 2 i vise miliona u neku Tursku, Cesku, vrlo moguce Rusiju, Grcku, itd. Za one koji i dalje negoduju sto smo ga odkupili, zapitajte se da li ce nam biti lakse da se kvalifikujemo u Ligu Konferencija sa njim u timu ili bez njega? Ako iskreno navijate za Partizan, znate vrlo dobro koji je odgovor na to pitanje.
@

@grgacvarak

pre 1 dan

Komentar nema nikakav kredibilitet s' obzirom sta si do juce pisao ovde u komentarima. Takodje nije isto biti navijac uprave, da ne kazem bot i iskreni navijac Partizana. To ne ide jedno sa drugim.

GrgaCvarak

pre oko 11 sati

O surla, surla, o cigani iz solitera...
M

Miladin Surla

pre oko 9 sati

Vidim da me stalno prozivas, izgleda da ti se stalno nesto prividjam i da se sprdaš sa mojim prezimenom pa da ti se obratim. Surla je prezime koji su moji dedovi dobili zbog velikih noseva koji su krasili njihova lica. Sprski narod mudro kaze kakav nos, takav i ponos! Postoji selo u Šumadiji koje se zove Surlaši odakle smo potekli a u koje se ne preporucuje zenskom svetu da odlazi bez muske pratnje jer moze biti neko zlo i naopako, hehe. Ja se za razliku od tebe koji se krijes iza nekih tudjih imena (krao si ime "Grobari 5 solitera" a potom pisao komentare i kao "ciganin iz solitera") ponosno potpisujem svojim IMENOM I PREZIMENOM i stojim iza toga. Ne krijem se i nemam skrivene namere kao ti. Slobodan si da i dalje pezorativno spominjes moje prezime dok se udobno krijes iza nekih tudjih imena jer to dovoljno govori o tvom karakteru. Veliki pozdrav.

GrgaCvarak

pre oko 8 sati

Ja koristim samo jedino ime ovde i tako jedno 5 godina minimum. Za razliku od, naravno, tebe koji si se brze, bolje odazvao, ovaj put kao Miladin Surla. Tako da, dobro laganje, u skladu sa prezimenom. Hvala, dovidjenja, "grobari" iz 5 solitera.

Marko Zigerige

pre 1 dan

Za naše uslove odličan igrač!
E

Ekipa

pre 1 dan

Malim koracima gazimo ka tituli tako i treba. Osećam da je konačno došlo vreme za povratak u realnost i na mesto koje nam pripada!
N

Nenad1246

pre 1 dan

Vi ste već tamo gde pripadate.
c

crnilaufer

pre 1 dan

Mozda i najlosiji potpis Partizana u novijoj istoriji. Fudbaler koji ne moze da se sastavi da odigra dobra dva vezana meca, a ovoliku vrednost ima za nase uslove.
b

bakigrobar

pre 1 dan

Koje neznalice,jadni moj Partizan????????Platiti takvu cepanicu 1,4 mil. eur je cisto neznanje, fuj.

Aleksandar Pesic

pre 1 dan

Sek je odlican igrac, mislim da ce ti biti mng bolji nego prosle sezone
G

Gost VI

pre 1 dan

Odgovor za komentar žile Lepo si to primetio da se novac ne poklanja, da se zarađuje. Sto posto si u pravu, ali ima jedno ali što devojci sreću kvari. Verovatno si mlad,pa ne znaš, ne mogu da pretpostavim da si stariji i da si zaboravio gajenje pečurki na tkz.marakani, kijanje za šampone, ispadanje jednog kluba desetak godina u letnjem periodu i slično i onda preokret, pomoćna sednica, brisanje dugova, kupovina igrača i slično . To nije poklon, to je dar klubu koga voliš. Mi moramo sada da se mučimo, patimo i nadamo se boljoj budućnosti. Ne poklonu, jer na to nismo nikada ni navikli.
G

GostRadan

pre 1 dan

Preostaje nada da ce neko nekada doci pod udar zakona za nepocinstva u Partizanu. Kukaju da nemaju para za osnovne troskove, a placaju ovog coveka, sto lose glumi fudbalera, milion ipo. Sledi izgleda jos jedna sezona za zaborav.

Vlada81pfc

pre 1 dan

Dobra igrac ali vreme ce pokazati da li je to bio dobar potez

NikolaSalas

pre 1 dan

bravi demba sece, vredis svaki 1 e!!

Sloba

pre 1 dan

dobar transfer nema sya
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

totalni promasaj al ajde nadam se da gresim. Stavimo statistiku ovog lika na papir pa da vidimo dal je vredno ? silovali su nas sa Kaluluom otiso hvala bogu al sad ga ovaj zamenio.
J

Joe Black

pre 1 dan

Lagana menadzeraska kombina.

Kaki

pre 1 dan

Tako i treba kad je lik masina prodace se on za troduplo vise nego sto sad vredi.
s

stari fudbaler

pre 1 dan

Da mi je da imam menadžera kao Demba!
c

cccc cg

pre 1 dan

Eno u torinu prave viceve
N

Nikola27A

pre 1 dan

idemoo,odličan posao, biće lamine diarra 2

micaredstar72@gmail.com

pre 1 dan

demba sek.Pa taj ne vredi ni pola od ovoga sto je placen
G

Gost555

pre 1 dan

A ko vredi po tebi strucnjace, jel bi hteo Soboslaja ili Di Mariju od 38 godina?
N

Nejbi

pre 1 dan

Sve strucnjak do strucnjaka.Cudo nisi otisao vani.Evropa vapi za baltazarima.

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Nije me po igrama ubedio da treba Partizan da otkupi njegov ugovor sad videćemo kad prodje kompletne pripreme u novoj sezoni nadam se da će biti bolji.
M

Milk Shaketon

pre 1 dan

Bice bolji, jer gori ne moze biti, a mi ne mozemo boljeg naci, Zivkovic ima jak ugovor u Paoku, Miroslav i Filip Stevanovic takodje nerealne opcije. Ja bih doveo onog Stanisavljevica sto je bio u Vojvodini pre nekih 8-9 godina. Imao je odlicnu igru levom nogom tada.

M. K.

pre 1 dan

Decko je tu do kraja pr.

Marko Pavlovic

pre 1 dan

Dobar posao.......
m

miconis1

pre 1 dan

Sta ljudi vide u njemu nije mi jasno
T

Tomica 82

pre 1 dan

Dal ste ljudi normalni?
G

GostTT

pre 1 dan

Zbog čega se navijači Zvezde ovoliko trude i troše svoj život oko komentarisanja svake vesti vezane za Partizan. Kada znaju da imaju 5 puta skuplji tim i 10 puta veći budžet i znaju da će sigurno biti šampioni i smatraju da je Partizan inferioran klub? Čemu sve to? Mislim da za Zvezdu i nije neki poduhvat da uzme titulu pored ovako jadnog Partizana. Recimo da oba kluba imaju isti budžet i isti novac za igrače i plate pa da onda vidimo ko je bolji. Ovako izgleda kao da se neki bokser bori protiv nekoga u invalidskim kolicima. Ne znam u čemu je tu draž. Kada Zvezda pobedi Partizan koji ima budžet od 100 miliona kao Zvezda onda ću im skinuti kapu. Veće su pobede u Derbiju za Partizan kada je sa Savom u jesenjem Derbiju pobedio Zvezdu iz Lige Šampiona 2:0 i u finalu Kupa uzeo trofej sa tri puta manjim budžetom. To je podvig. Nije podvig kada pobediš Partizan dok imaš budžet 100 miliona po tvrdnji Terzića, a Partizanu budžet jedva 20 miliona.
Ж

Жиле

pre 1 dan

У праву си, нема дражи... Међутим, откад знам за вас, а то је прилично дуго, причате о поштењу, правди, судијама, а у последње време сте томе придодали и "буџет". Реч "буџет" си овде поменуо више пута. "Када бисмо имали исти буџет..." То не пада с Марса , пријатељу. И не добија се на поклон, без обзира што се вама даје колико можете да зинете. Изборите се за буџет, победите некад неког у Европи, што рече управо ваша легенда Станојевић. Звезда већ девет година непрекидно учествује у такмичењу, којем год, то се све плаћа, сваки бод носи неку вредност...Смогните снаге да победите боље од себе, као Звезда што је Спарту и Краснодар, тако је почело...И пусти ту патетику о "боксеру" и "човеку у инвалидским колицима", звучи јадно...Нико вам неће равноправне услове дати на поклон.
n

nisamgost

pre 1 dan

a nije ti smetalo kada je partizan uzimao titule a zvezdu izbacivali iz evrope....i sada pametujes kao cemu draz, pa draz je u tome da nikada ne budete blizu titule koliko ste se sladili naaim problemima dok ste vi bili superiorniji, nadam se da necete nikada vise biti prvaci...
N

Nenad1246

pre 1 dan

Imal kraja vašem bezobrazluki? Sad bi pored 30 miliona da vam država da još 70 da nadomesti to što je Zvezda zaradila od prodaje i takmičenja da bi bilo isto? Na kraju krajeva nisam čitao ovakve postove onomad kad ste 8 godina išli u kvalifikacije za LŠ već je bilo "k*rva se gasi, k*rva umire" e zato sad žanjite kako ste posejali.
G

GostTT

pre 1 dan

Zbog čega se navijači Zvezde ovoliko trude i troše svoj život oko komentarisanja svake vesti vezane za Partizan. Kada znaju da imaju 5 puta skuplji tim i 10 puta veći budžet i znaju da će sigurno biti šampioni i smatraju da je Partizan inferioran klub? Čemu sve to? Mislim da za Zvezdu i nije neki poduhvat da uzme titulu pored ovako jadnog Partizana. Recimo da oba kluba imaju isti budžet i isti novac za igrače i plate pa da onda vidimo ko je bolji. Ovako izgleda kao da se neki bokser bori protiv nekoga u invalidskim kolicima. Ne znam u čemu je tu draž. Kada Zvezda pobedi Partizan koji ima budžet od 100 miliona kao Zvezda onda ću im skinuti kapu. Veće su pobede u Derbiju za Partizan kada je sa Savom u jesenjem Derbiju pobedio Zvezdu iz Lige Šampiona 2:0 i u finalu Kupa uzeo trofej sa tri puta manjim budžetom. To je podvig. Nije podvig kada pobediš Partizan dok imaš budžet 100 miliona po tvrdnji Terzića, a Partizanu budžet jedva 20 miliona.
B

Bojan Titov

pre 1 dan

Samo napred Partizan!!!
p

pirlac89

pre 1 dan

Bačene pare u potok

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Dobar je igrač, ali za evropu mora bolje.
G

Gost555

pre 1 dan

Gde naci bolje, u Liverpulu ili Juventusu? Da ponudimo 45 miliona evra za Filipa Kostica?
T

Tln

pre 1 dan

Sta je sa Papa Firerom?
L

Logitech

pre 1 dan

Dobro nisi pitao za Aleksisa Ngambija, ili Radenka Kamberovica.

Shashank Singh

pre 1 dan

koliko se secam otisao, raskinut mu taj neki ugovor(ne secam se ni kakvog tipa je bio, da li pozajmica ili kupovina, u svakom slucaju nije kod nas).
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

kad spomenu papa firera ...kukuuurelja ko sve nije prosao kroz Partizan godine u nazad. Sve necije kombinacije u prvom interesu njihovlicni dzep.Musa Nejmar Norveski Nejmar haha majko mila sta smo sve trpeli radi necijeg novcanika

ЗоранАГТ+

pre 1 dan

Јак играч у пм.
M

Mrek Nemanjic 3

pre 1 dan

Pa ovaj samo brzinu ima tehnika diskutabilna i zavrsnica ocajna zaista ne znam sta kadar vidi nije mi jasno
k

kalauz 007

pre 1 dan

FK Partizan nema strucnog kadra vidi se po svemu , a narocito po ovoj kupovini . Ne zna se ko je vise jadan da li FKP , strucni kadar ili ovaj fudbaler . Vreme ce pokazati da su pare koje su ulozene u njegovo fudbalsko znanje bacene . . Veliki promasaj strucnog kadra na celu sa Ilicem i ostalima .
i

iveljaaa

pre 1 dan

Odlicno pojacanje...
M

Ma mi smo

pre 1 dan

Potpuno neozbiljan klub, finansira nas Drzava ,niko nece da kupi nase igrace Sasa Ilic amater a uprava katastrofa, Jos jedna propala sezona
G

GostTT

pre 1 dan

Koliko se jadno osećaš od 1 do 10 kada se kao zvezdaš predstavljaš kao navijač Partizana i pišeš ovakve komentare? Ne mogu ni da zamislim koliko je tužan tvoj život. Žao mi te je.

JOVICASA

pre 1 dan

Evropa tesko moze da pravi razliku.
b

batabane

pre 1 dan

U svim predhodnim komentarima o Seku,a pri tom dok je figurirala cena otkupa ugovora od 2,2 miliona,jasno sam smatrao to pogresnim.Sada kada je 1,4 miliona je neka druga prica,ali mislim i to previse,za ono sto je pokazao.A sta je pokazao? Da budemo realni i posteni pokazao je dominantan prodor.Apsolutno je fizicki dominantan,sa zavidnom tehnikom driblinga.U nasoj ligi ,skoro pa nezaustavljiv.Ali ,onda ide drugi deo ,zavrsnica akcije koja je isto tako dominantna ,ali u negativnom smislu.Neverovatan procenat nepreciznih sto suteva,sto centarsuteva.Moj skromni utisak je ,zato sto igra bez unapred smislenog plana.Krene ,pa videcu sta cu.Ne moze tako.Danasnji fudbal nkoji se igra brzo i jako,to ne podnosi.Neodlucnost je osudjena na propast .Po meni ,neodlucnost i nesigurnost su gore od neznanja,jer proizvode vece, odnosno teze greske.Dakle mislim da prema svemu prikazanom za Dembu ne bih platio vise od 500000-750000 evra.Ali sa druge strane i potpuno razumem ovu upravu.U ovoj besparici,dobili su ga sigurno na neke rate,a cenu vise nisu mogli da obore.Tako da je to to.Mozda Sekbi popravi tu realizaciju,jer mu igra i prodor nisu bili sporni ni minule sezone.Jos kad bi Sasi Ilicu pala na pamet ideja da Seka isproba na l.beku!.Zato sto Partizan nema dobrog l.beka.A kad bi se Seku otvorio prostor ,gde bi njegova snaga prodora dosla do izrazaja ,mozda bi to bio pun pogodak.Ne znam sigurno,ali zato postoje treninzi,probne utakmice.
M

Ma dajte

pre 1 dan

Sigurno je to od prodaje Njugresica i Sanje Dragojevica Drzavni mezimac partizan
S

Slavuj

pre 1 dan

@ma daj. Evo ga redmond, sa stotinu lica.
A

Alo decko

pre 1 dan

Neka prica ko sta hoce, ovo je dobar potez uprave. Davi loptu, neinteligentan je igrac, ali jedini koji je prosle godine prolazio protivnike i pravio visak, i to ga pravio uvek i sa neverovatnom lakocom. Prilicno sam siguran da ce partizan od njega zaraditi, a i ako ima minute bice ovo sezona od 20 golova i asistencija. I verovatno 100+ glupih zavrsnica ali jbg
S

Sigurnoo

pre 1 dan

Sigurno je to od prodaje Njugresica i Sanje Dragojevica
S

Samo jedan covek

pre 1 dan

Kome obecanje? Cije obecanje? U upravi obecali jedni drugima da ce podeliti tal?
G

Gost VI

pre 1 dan

Za ove što pišu odakle pare za igrača, neka pročitaju tekst, lepo piše da je obećano Torinu
P

Puno su igrača prodali

pre 1 dan

Pa mogu i da kupuju:-)

human

pre 1 dan

slavlje u Torinu, ovo nisu očekivali.

Miloš (Мишке)

pre 1 dan

Decko ima samo brzinu i svi napadi Partizana idu preko njega zbog toga. Ali sut, kreacija, zavrsni pas nula, bio bi dobro da rade na tome na treninzima...
N

Nulizan

pre 1 dan

Odvojite minut vremena i pomislite samo sta je sve moglo da se uradi i izgradi u Srbiji za 56.mil novac bacen na prtizan ove sezone za Nula (0) trofeja i u kosarci i u fudbalu na kraju sezone!
S

Stari grobar

pre 1 dan

Zasto ova nasa nova uprava na celu sa Ostojom i Rasimom ne smeju da obelodane narodu koliki je zaista ukupan dug kluba, vec to mora da radi nas bivsi predsednik kluba Dragan Djuric koji je u zvanicnoj izjavi pre par dana javno izjavio za TV Sport da prtizan ukupno duguje vise od 80 mil evra, ali da ova nasa nova uprava to Krije od javnosti i navijaca i da lazno prikazuje mnogo manji dug toboze od 40-60 mil nego sto je zaista, i da je klub u totalnom Bankrotu do te mere da su nam upravo zbog duga od preko 80 mil isekli struju i grejanje pre samo par meseci, i zato sad ova nasa nova uprava mora sve zivo da rasprodaje od igraca,zemlje i stadiona da bi klub preziveo i izbegao odlazak u totalan Stecaj i gasenje! To je izjavio nas bivsi predsednik kluba Dragan Djuric za TV Sport,tako da kad on to kaze i javno priznaje sta drugo reci!
b

batabane

pre 1 dan

E moj stari Grobaru.Nasao si kome ces verovati,i drvo pod kojim ces naci hladovinu.Priseti se istorijatavtog coveka,a i nadimka.Pa verovatno si slusao neki njegov intervju,ili si samo citao.Steta je sto su se razisli Mijat i Danko,i sto ne rade zajedno.Ali tako je kako je.Po ovom prelaznom roku i datim mogucnostima,Danko radi dobar posao.Nadam se da se ne ce ponoviti proslogodisnja greska,da se ne zaokruzi sastav sa bar jos jednim stoperom ,ali pre svega l.bekom.Prva greska je ispravljena.Postavljen je adekvatan trener.Ako vec nisu mogli da dovedu Ivica ili Jokanovica,da ne pominjem Nikolica,i moraju relativno pocetnika,onda je bar nas ,koji jeste Partizan i oseca ga.E sad pije vodu da se trner ceka,da raste zajedno sa ekipom.A ne Blagojevic .80% navijaca nije znalo ko je on.Verujem i igraca.Poredis Djuru sa Mijatom, Dankom, pa i Lljajicam ! Pstt,smesno.
k

keruzzi

pre 1 dan

Posle se čudimo što smo treći u ligi, a bogami ove sezone će biti čupavo i za to mesto. Vojvodina je jača sigurno, Čukarički standardno nezgodan, NP postaje ozbiljan klub što je svakako dobro za naš fudbal... Čak i ovaj odvratni IMT ima bolji scauting čiji mi se. Ne znam Niš šta planira, tako da definitivno mi nemamo stručnjake koji znaju da dovedu igrača.

FiumenBG

pre 1 dan

Nis je napravio dobar napad , rade dobro.. po meni jaci od pazara i imt-a koje si nabrojao.. cuka prosek... vosa je dovela solidne igrace ali los trener

Slobodan Milojkovic

pre 1 dan

Za nase prvenstvo je odlican...a za Evropu, videcemo....
S

Samo jedan covek

pre 1 dan

Za Evropu nam i ne treba, ne igramo mi to...
m

micko041.

pre 1 dan

Kakvo je on pojacanja, koga ce on da pojaca?.
b

bad

pre 1 dan

logi odakle novci?
G

Gunđalo

pre 1 dan

Kupljen na 3 godišnje rate
B

Blaki

pre 1 dan

Teško da ovaj vredi i 400000 €.
G

Gost233

pre 1 dan

Ako ste ga otkupili da biste ga prodali, onda u redu, inače bačene pare. Dečko nema veze sa fudbalom i ne vredi ni trećinu od toga.Jedino što je brz, može da pretrči igrača, od kako su počeli da ga udvajaju ne može ni to.
b

bxbxb

pre 1 dan

ovaj ne vredi ni 500 i posle odakle dug
N

Nego sta

pre 1 dan

1.4 miliona dali a nikog nisu prodali magija Rasimovog ugnjetavanog kluba
Z

Zeno

pre 1 dan

Odgovor za Nego šta, prodati je Kostić u Milano a na izlaznim vratima su Ugrešić i Simić
b

bad

pre 1 dan

zeno taj što je prodat Milanu još zimus,pare otišle za plate,dugove i monotoring,on je otišao za 3 miliona a ne za 300 tako da ta vaša priča prodali smo,je najbliže rečeno jako glupa!

Nemanja Milijanovic

pre 1 dan

Bolje nam je da ga prodamo, nego da ga zadržimo

Marko Vesna

pre 1 dan

Bravo za potez ko bi rekao 😜😜😜
N

Na sta ovo lici

pre 1 dan

Kojim to parama je otkupljen? Odakle pare\
K

Kojas

pre 1 dan

Pronašli pare prodali njivu
I

Istina 75

pre 1 dan

Odakle sada milioni
R

RealnoTako

pre 1 dan

Ovaj može protiv IMT, Radnik, Javor, Napredak pa da pravi razliku, ni srednje MSL klubove ne može, Evropa teško može da pravi razliku.

klackalica535

pre 1 dan

Male su sanse da vredi vise od 2m sledece godine pa minus procenti pa minus plate=siguran minus.
c

cirkus

pre 1 dan

Ako je on pojacanje, ja sam onda Deda Mraz.
p

prevod

pre 1 dan

misliš onda si ti Demba Mraz ..

ineska

pre 1 dan

nadajmo se boljem izdanju ove sezone.

jevric79

pre 1 dan

Само да не буде коска, до сада није нешто био запажен, као да је више играо за своју статистику.

Aleksandar Stojanovic

pre 1 dan

Bacene pare.. Drvo od igraca

kivekive

pre 1 dan

uzud bacen novac, decko je panjina
p

prevod

pre 1 dan

U napadu Že Sti i Sek Demba = Pa Li se Va Ljak
g

gostionica

pre 1 dan

Odakle pare? Imamo mi pare, naslis mo. Kad ovo kaze AV sto ne bi i grande Rasim
V

VasoPG

pre 1 dan

Do 2029? Neće taj ni do 20.07. ostati, imaju ponudu za njega par stotina hiljada veću, zato su ga i otkupili. Pilićarenje, zar bi dovodili onog iz Serije D Traorea da na ovog računaju. Još se Zubairu vratio nogom u dupe iz Turske. Špekulativan transfer, platili ga da ga prodaju odmah. Živi bili pa vidjeli.
A

Alo decko

pre 1 dan

To sto ti natives pilecarenjem bio bi jako pametan poslovni potez. Naravno nece se desiti, ali svejedno glupo ti je razmisljanje.
H

Holse

pre 1 dan

Pametno,treba neko da daje golove surdulici i bude igrac manje na svim jacim utakmicama haha

SKIZ

pre 1 dan

Добар је играч. Правио би разлику у Карађорђу из Тополе... А и то можда.
Z

Zoki1906

pre 1 dan

Prosečan igrač i ništa više