Komentari na vest

IMT uštopovao šampiona BiH, Šapić je pretnja i u napadu

m

mixica

pre oko 8 sati

Dobro su prosli novobeogradjani ipak je borac sampion i igra evropu godinama
k

kikica1971

pre oko 8 sati

Odlican rezultat za IMT s obzirom da je borac iz banjaluke jaka ekipa koja svake godine ime velike rezultate

Ikebana

pre oko 14 sati

Borac je jak,nije lose za iMT bez devetorice

Sele Fejzic

pre oko 15 sati

Bice bolje drugi put da tako je
J

Just

pre oko 16 sati

Hoce li FSS Deketa,ili bilo koga iz dijaspore

Zivot je igra

pre oko 16 sati

biće bolje lje drugi put

Zivot je igra

pre oko 16 sati

X poobarao tikete
D

DDS900

pre oko 16 sati

Borac kad izadje iz okvira lige cim proviri odmah se vidi koliko nemaju kvalitet.