Komentari na vest
I lekar Bajerna iz Minhena pomogao Ovusuovom transferu u Hapoel
Ehhhh moja zvezda
pre 21 dana
Za zvezdu ni bio kvalitetan e sad ce da pkage ́oji kvalitet poseduje a bio najboli i najbrgi igrac u zvezdu najveci dribler samo za misteta nie bio dovolno dobar vraticega terza za 5 milona evra poz
Nebojsa Jevtovic
pre 21 dana
Купујем, продајем, одузимам и додајем.
Dramaturg89
pre 21 dana
Ne razumem ovo sa lekarima. Kako neko moze tako olako da kaze da neko nije zdrav da igra ako to nije slucaj. Unistis zivot coveku.
i
istinaje
pre 21 dana
Pa nije olako, verovatnije je da su lekarski u Evropi u jacem klubu radjeni kako treba i da ovaj decko ima neki problem. Zato je zavrsio gde je zavrsio, jer nisu toliko rigorozni.
FC RED STAR
pre 21 dana
Extra,hvala mu...Dajte čoveku neku kintu
Č
Čaki Norrissow
pre 21 dana
Istopi mi še pola Milke na ovom suncu ..A više od pola radnog veka sam lomio kičmu za to ...Kako olako bacamo tuđe pare,bež grižnje savesti ..
Marko Pavlovic
pre 21 dana
Na stranu fudbalski kvaliteti, ....ali strašno simpatičan mladić
B
Basilea
pre 21 dana
@autor, koji Bayern osim iz München još postoji?
r
raja01
pre 21 dana
Taj doktor je prijatelj Marka Marina…tako je i zavrseno
G
Gostgost
pre 21 dana
Ko god da je pomogao, hvala mu! A Ovusuu srecno, na kojoj god poziciji da igra
P
Pa ja
pre 21 dana
Ko li radi u skauting sluzbi hapoela? Samo da ga vidim
50 miliona razloga
pre 21 dana
Zvezda samo oprala pare sa ovim likom, sta se sve radi kod nas...
S
S.T.A.L.K.E.R.
pre 21 dana
Kucamo na vrata zaboravljenih asova. Gde je i šta radi Kristijan Balov?
P
Pixy
pre 21 dana
Igra preferans sa Babikom i Badžom.
MisoK
pre 21 dana
CANNE
Ovusu nije prosao prve preglede jer su hteli na taj nacin da skinu cenu. Normano da je decko potpuno zdrav.
К
Куре на специјали
pre 21 dana
Ма, сигурно....и тренер Лајпцига је смењен због Максимовића...

VW87
pre 21 dana
Dobar igralec!Jak ugovor ga ceka.
h
he
pre 21 dana
Isto i ovaj decko sa Kipra u Zvezdi je 10tka a ne krilo
T
Tvrdjava
pre 21 dana
I zaradi Terza dvesta hiljada na krs od igraca
m
miksiff
pre 21 dana
Falsifikovali da je zdrav, ne moze nigde u Evropi da igra i prodje preglede zapravo.
djole.
pre 21 dana
Šta se ovde radi brate mili pa ovo je parodija.Pranje para na izvolte.Kupuju,prodaju,pa vracaju,pa opet prodaju.
Milijana Ilic
pre 21 dana
Placanje u kripto valutama!Da li je ikada iko tako platio za igraca?
D
Dejanii
pre 21 dana
To je najposteniji način plaćanja i moguće je uci u trag svakoj transakciji , a to nikada niko ne može da mijenja niti da sakrije.
g
ghost11
pre 21 dana
Po meni ovaj dečko nije bilo toliko loš, brz je i ima dobar prvi korak. Prerano smo ga otpisali. Kod nas je uvek bilo najbitnije kakav utisak ostaviš na startu. Ako si dobar prve dve utakmice, onda te trpe da budeš loš narednih šest mesesci, što je potpuno pogrešno
djole.
pre 21 dana
Pa ocigledno nije loš ni Kings Kangva,bio je nabolji igrac u Israelu,kupio ga Panatinaikos ako njima odgovara kako to da je u Zvezdi bio loš.Ocigledno se nešto loše radi u klubu,je ne može skoro svako pojacanje da bude promašaj.Gde je Tomas Handel,da li je on stvaro toliko loš ili je do kluba ? Arnautovic da se ne zove Arnautovic sto puta bi ga do sada oterali,dok za to vreme brdo stranaca nije ni dobilo pravu šansu.
G
Gostgost
pre 21 dana
I Kangva i Ovusu imaju isti problem niski su i fizicki slabi, a to ne kompenzuju nijendim drugim kvalitetom. Zato (ce da) igraju u ligama koje igraju. I zato nisu za Zvezdu, jer uvek imaju hendikep u odnosu na protivnika. Hendel, mislim da ima problem u glavi, i sa samopouzdanjem, igra previse mekano i sa sumnjom. Da li je sklonjen prerano, mozda. Arnautovic kad bi igrao fudbal umesto sto glumi majstora, bio bi mnogo bolji. Ne treba da nam dokazuje da zna fudbal, vidimo mi to. Ali ne moze 5 sansi za gol, ne moze da se propustaju lopte nikome i odigravaju stikle, kad imas fudbalski potez koji mozes da izvedes. Ne znam da li je toliko potcenio Zvezdu i nas fudbal, ili toliko visoko misljenje ima o sebi, ali se vidi da se vise zeza i dere na ostale umesto sto igra. Tako da kod njega promena stava i ponasanja mora uskoro da se desi.
djole.
pre 21 dana
Niski su i fizicki slabi ?
Pa Spanski igraci kadar nevera.
Svi od reda visoki kao Divac a gradjeni kao Roni Koleman.
.
.......
pre 21 dana
@Gostgost
ahahaha "i zato će da igraju lige koje igraju i zato nisu za Zvezdu". Ma da bre, nisu oni za Jelen Super ligu Srbije, ligu petice. Mnogo su niski i slabi za ovaj atomski fudbal ovde ahahaha 😂. Jadan Kangva mora u neki Panatinaikos da ide
.jpg.webp)




_Cropped.jpg.webp)


