Komentari na vest

Hvala za sve i - zbogom

Č

Česti gost

pre oko 2 meseca

Sad će da eksplodira u Čelziju Udahnuo je nemački vazduh

M Nalog

pre 2 meseca

trebao je taj ostati u celziju

Miki Milikic

pre 2 meseca

ma kakav dzekson za tolike pare

Leukemija

pre 2 meseca

Velike pare za takav kvalitet igraca al polako videćete jos ima vremena

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Baloteli je jwdan givnarnobican!

Xxxmusa

pre 2 meseca

trebao je ostati u celziju,steta
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

Realno maks nekih 25-30m za njega

M Naĺog

pre 2 meseca

trebao je ostati u celziju,steta
m

menkopenko

pre 2 meseca

Mnogo je to para za takvog igrača, barem ja tako mislim
m

menkopenko

pre 2 meseca

Bayern München Ove godine uzima Ligu šampiona
U

Ugarte

pre 2 meseca

Ako budu srljali i igrali kao protiv Reala u dvomecu izbacuje ih Psg
T

Trol

pre 2 meseca

Slucaj Openda, Juventus mora da ga otkupi za 40miliona jer ima u ugovoru klauzulu da moraju da plate pomentu sumu ako budu u prvih 10. Mislio sam da ne postoji gori ugovor u fudbalu od kad ga pratim ali sve im je oprosteno kad sam video koga je veliki Bajern doveo na godinu dana na pozajmicu za 15miliona. Ovakva konzerva ne bi mogla da prodje kasting ni za one crtace kad mladenci idu autom

Ardian Gasi

pre 2 meseca

zna se zasto bi se sve to zaigralot tako brzo bez ikakvih dilema
F

Ferarista

pre 2 meseca

Možda ode u Italiu?

mladen misic

pre 2 meseca

Nisu ludi da prodaju Okisea
D

DDS900

pre 2 meseca

Nije on vredan tih para, videlo se odmah.
i

iskra11

pre 2 meseca

Samo ga prodajte.

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Nema greške za Bajern, dokazano.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

nema kod nemaca preplacivanja zbog toga su i najbolji
U

Ugarte

pre 2 meseca

U čemu su najbolji,u fudbalu sigurno nisu duži period.
s

suton3

pre 2 meseca

Džekson u klubovima kakvi su Bajern, Čelsi i ostale misterije univerzuma...

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

pa gde ce pored one gol masine
a

aleks04

pre 2 meseca

Greska, ali videcemo.
S

Stožina

pre 2 meseca

Jedino što baš nije jasno je zašto je Čelzi pustio njega a doveo Delapa? Ovaj drugi ne može ni vola da ubode a kamoli gol u meču na prepunom stadionu.

Milos Veljkovic

pre 2 meseca

podrzavam taj korak

patr0_

pre 2 meseca

Igrace u celziju vise nego u bajernu

Nikola Vukadinovic

pre 2 meseca

toppp toppp toppp toppppp

Novi

pre 2 meseca

Zasto?Ako bi mu dali pravu sansu decko bi bio zver to potpisujem.
r

rea

pre 2 meseca

Ništa, onda da su pametni da oteraju Kejna i budućnost kluba stave u Džeksonove ruke.

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

pametno rade , ne ispunjavaš uslove i doviđenja .

Markos Pavlovic

pre 2 meseca

igrac za timove sredine tabele i timove koji se bore za opstanak u ligama petice, plafon
T

Trololo

pre 2 meseca

Neverovatno je da Celzi za njega trazi toliko novca... nadam se da ga niko nece hteti kupiti.
a

anamar09

pre 2 meseca

Nema mesta u Bajernu za njega, srecno u pronalazenju novog kluba.

Madalina

pre 2 meseca

Dobar igrac ali su mu zacepili cenu,realno 20 mil

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Било је за очекивати да сарадње неће бити.

branislavhalas1@gmail.com

pre 2 meseca

Dobar fudbaler bio, nema sta

1mladen2

pre 2 meseca

Neće uspeti čelsi da ga uvali
Ј

Јужњак

pre 2 meseca

Брз експлозиван, али није довољно добар за Бајерн.Машинерија су Баварци панцер дивизија, нико им није потревбан од играча више, а против ПСЖ-су фаворити.
N

Nini3112

pre 2 meseca

Ozbiljan je klub Bajern kakav Jackson... spic za male klubove,za njega je naprimer Stuttgart tamo bi bio top
Н

Немања123

pre 2 meseca

Значи, овај је требало да кошта 5 милиона мање од Кварацкелије, комедија
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Zvezda sampion sve je gotovo
m

micko041.

pre 2 meseca

Dobar igrac, treba naci pravi klub, i bice mu bolje tamo sigurno.

atisitaj?

pre 2 meseca

nije za bayern, mors jos ds uci

Valent

pre 2 meseca

Treba njima jedan alvarez
z

zecpripovedac

pre 2 meseca

Bajernu ne treba vise ni jedan igrac
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma bajernu nije potrebno to imaju strasnu ekipu
b

bastoni5551

pre 2 meseca

Odličan igrač,nema mesta i to je sigurno treba naći pravi klub
b

bojanboskovic

pre 2 meseca

Realno, i nije klasa za Bajern

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Iako je Džekson korektno odradio svoju ulogu – radio, čekao šansu i isporučivao kada je dobijao minute (10 golova i četiri asistencije na 29 mečeva) – u Minhenu su brzo procenili da to nije nivo koji opravdava pomenutu investiciju. Drugim rečima, učinak nije bio loš, ali za standarde Bajerna – nedovoljan.

Urke97

pre 2 meseca

I nije neki igrac, može to dosta bolje

Ilija

pre 2 meseca

Čovek nije za velike klubove

Jokerkoma

pre 2 meseca

Kako ovaj Bajern radi posao to je neverovatno. Koliko taj sistem izgleda nerealno dobro. I kad pogrese, brzo resavaju, nema panike, dodatnih greska. Sad su napravili top ekipu, implementisali mlade igrace, perspektivnog trenera, prosetali se kroz Bundesligu, u LS ce biti na noz sa PSG, ako prodju to, osvajaju sigurno. Sve svemu, vrhunski menadžment i organizacija i tako decenijama unazad.
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Ovaj ni kod nas u ligi ne bi pravio razliku

stefan nikolic

pre 2 meseca

Vrhunski igrac steta sto ga bajern nece
U

Ugarte

pre 2 meseca

Daj budi realan čovek je daleko od vrhunskog fudbalera,ovakvih u današnjem fudbalu ima na pretek lik u osrednjem timu ne bi pravio razliku.

Leonardo secirovic

pre 2 meseca

kada će neko od ljudi iz sportskog sektora izaći da to potvrdi. I to se napokon dogodilo juče, nakon utakmice u Majncu, gde je Bajern slavio posle velikog preokreta sa 4:3. Maks Eberl izašao je pred novinare i stavio tačku na slučaj Nikolas Džekson:

ilke1980

pre 2 meseca

Odličan igrac samo da je imao vise minuta

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

On jeste za Nemacku ligu, Premijer liga je agresivnija

Dalibor Maric

pre 2 meseca

Bas los igrač promašuje neke zicere koji ne mogu da se promaše u takvoj ligi i na tom nivou posebno ako je plačem tolike pare

Djomla 011

pre 2 meseca

Svakom treba pruziti sansu
U

Ugarte

pre 2 meseca

Za davanje šansi non stop ideš u Nemačku 2 ligu,a ne u masineriju poput Bayerna.

Lalala

pre 2 meseca

Realno i ne vredi 65 mil, a Bajern nije Celsi...

Alma81

pre 2 meseca

Dobar je on igrac

perazdera6

pre 2 meseca

Dzeksonu treba minuta nije los igrac
A

Acardovic

pre 2 meseca

kada će neko od ljudi iz sportskog sektora izaći da to potvrdi. I to se napokon dogodilo juče, nakon utakmice u Majncu, gde je Bajern slavio posle velikog preokreta sa 4:3. Maks Eberl izašao je pred novinare i stavio tačku na slučaj Nikolas Džekson:

alexandar1987

pre 2 meseca

Vidim ljudi komentarišu transfer politiku Čelzija....kupio je Džeksona za manje od 40 miliona a za 17,5 ga dao na pozajmicu sa pravom otkupa ....i šta sad....vraća se i ako bude prodat za 25mil a biće i više garantovano pa makar u Arabiju....Čelzi je u plusu.....i dalje mislim da je Dzeskon dobar igrač samo al meni vrhunsku....vrlo lako vidim da npr Dortmund ili Atletiko mogu da ga uzmu za 30-40 miliona
@

@ssss

pre 2 meseca

Jedini problem je u tome što se igrači ne kupuju i prodaju da bi se zaradile pare već da bi se napravio neki uspeh sa tim igračima.Tako da Čelzi ima užasnu transfer politiku.
B

Borkic r

pre 2 meseca

Zbogom i dovidjenja , nikad vise ti i ja 😂
Z

Zera666

pre 2 meseca

Steta bas dobar igrac
m

milos987

pre 2 meseca

Da kosta 15-20 miliona kupili bi ga ,ali 65miliona.....

djole.

pre 2 meseca

Lik malo bljesnuo u Viljarealu postigao 13 golova i dovede ga Celsi za 35 miliona i ugovor na 8 godina. Brate mili osmogodišnji ugovor pa to je parodija.
j

jovanle94

pre 2 meseca

Realno precenjen igrac.

Predo8

pre 2 meseca

Velike pare, ne vredi on toliko
M

Mirsen

pre 2 meseca

Olise je trenutno top 5 igraca sveta

Nikola

pre 2 meseca

Tolike pare za osrednjeg napadaca

mbratuljevic85@gmail.com

pre 2 meseca

Dzekson je za Celzi, Viljareal,Leverkuzen, Dortmund... Nije za najjace klubove

Ssarita

pre 2 meseca

Mora da se vrati u Španiju ako misli da vrati formu

Radosav Ikovic

pre 2 meseca

Nije on kvalitet za Bajern.

Otac Makarije

pre 2 meseca

Dzekson je vrhunski igrac nemogu da verujem da Bajern ne zeli ugovor da otkupi

Natasa27

pre 2 meseca

sto znaci kraj saradnje i trazenje novih resenja u napadu

Batina1

pre 2 meseca

Bajern je sila koja će dugo vladati Evropom.
v

vuki2233

pre 2 meseca

Hvala za svee….
B

Boldrick

pre 2 meseca

nije los igrac uopste.

Miki Milikic

pre 2 meseca

65 milona????!! stvarno su nerealni sa ciframa u fudbalu za prosecne fudbalere

Milos Miletic

pre 2 meseca

Koji su ovo fudbalski anonimusi…
B

Brko

pre 2 meseca

Novinari od svega naprave neku sapunicu, priču, a igraču je od prvog dana jasno da je tu samo na jednu godinu. I on je svoju pozajmicu odradio pošteno.

Ciba1985

pre 2 meseca

Koliko novca za zabludu od igraca. Ne treba se cuditi zasto je Celzi tamo gde jeste
Z

Zokili

pre 2 meseca

Mislim da je to greška uprave Bajerna i da je trebao da ostane Džekson, odličan je da udje u drugom poluvremenu 20 minuta pred kraj
N

Natalii29

pre 2 meseca

Izjava Max Eberl samo je formalna potvrda odluke koja je već bila očekivana
E

Eseks

pre 2 meseca

Izbacite ovog AL bota,ne budite neozbiljni
D

DjolePartizan12

pre 2 meseca

Kakva šteta za Bajern. Šta je sve ovaj čovek promašio u karijeri, pa o tome treba film da se napravi.
g

gost99

pre 2 meseca

"Nikolas ĐAKSON"

Bojsa2

pre 2 meseca

Panj! Sam Celzi moze da placa ovakvog igraca i njegova luda uprava!

bordeaux

pre 2 meseca

Bar ce biti bolji od Delapa

nebeknesa2018@gmail.com

pre 2 meseca

Bajern mozda najozbiljniji klub. Imaju rezultate a manje pucaju love od dosta klubova.
m

mitrandir

pre 2 meseca

Decko uopste nije toliko loš, tehnički i u završnici je naravno ima puno da popravi ali što se tiče brzine i snage je među boljima. Čak i ispred Kejna.
m

mmyyaat

pre 2 meseca

Dobar bio u Chelsea sta mu se desilo ovde ne znam
1

1315

pre 2 meseca

Ko da kupi ovu tralju...to moze samo Chelsea

Piksača Snažni

pre 2 meseca

pa braćo pre bi mi igrao Kejn sa polomljenom nogom na tri mesta nego ovaj mučenik....
l

lopakabama

pre 2 meseca

onakvom Celsiju, bice njegov povratak zlata vredan

risticmarko2001@gmail.com

pre 2 meseca

Kakva je to prevara od igraca...

milosveca@gmail.com

pre 2 meseca

nije za njihov mentalitet. i to je to procenili su oni to sigurno
m

miconis1

pre 2 meseca

Koliko je u danasnjem fudbalu deficitarna pozicija napadaca govori i sama cinjenica da je fudbaler kvaliteta Nikolasa Dzeksona uopste dobio priliku u Bajern Minhenu
G

Gooost

pre 2 meseca

Onaj period trenda lazne devetke doveo do toga mozda

Zivot je igra

pre 2 meseca

toliko o tome da se naljubim od doviđenja prijatno

Dajana09

pre 2 meseca

Zao mi ga jos kad kaže hvala za sve u zbogom mozda i manje bolji klub

Uskekruske

pre 2 meseca

Srecno u drugom klubu