Komentari na vest
Hladnoća sa severa ugasila požar euforije u Atini, Jovanovićeva Grčka doživela prvi ozbiljan udarac
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre oko 6 sati
Битно да су Данци играли 0-0 са Шкотима и оборили ми тикет од 23.000.
D
DDF
pre oko 6 sati
Danci fizicki za 5 klasa spremniji od grka,svaki duel na svakom delu terena sa potpunom lakocom su osvajali loptu,grci kao da nikad nisu igrali fudbal ni pribliz timu koji je pobedio Englesku,Skotsku,R.Irsku na strani i igrali odlican napadacki fudbal zadnje dve godine
Danska sa novim timom je igrala kao u najboljim godinama i iskoristila svaku priliku,ovaj tim nije ni priblizno timu koji je igrao protiv Srbije na EP,vec za 5 klasa iznad onog tima
J
Jeste
pre oko 6 sati
Dobro nisi rekao 8 klasa ispred, ispadoše kao da su Španci. Pa i Švajcarska gazi kako stigne al protiv nas mućak
T
Tata Martino
pre oko 6 sati
Ološ je ovde pljuvao našeg selektora i igrače, kada smo igrali nerešeno sa Danskom! Eto vam Grci i Jovanović! Srbija je po meni između 10. i 20. mesta u Evropi!
r
rsczz
pre oko 6 sati
I eto Jovanovica sto ga svi dozivase, ponizi ga Danska u sred Pireja.
Ne branim Piksija ali realno imamo sastav u rangu BiH a igramo A grupu Lige Nacija i idemo redovno na prvenstva (bar za sada).
G
Gost123456@
pre oko 5 sati
ne provaljivaj se
p
pa dobro šta
pre oko 6 sati
Pošto se hvalio Jovanović na sva usta (zasluženo) da vidim sada pljuvanje za poraz od Danske kod kuće sa 0-3, tako da smo mi izgubili od njih kod kuće, Piksija ne bi oprali Dunav i Sava.
D
DosijeX
pre oko 6 sati
Samo pre 2 dana ovde su neki dizali Grcku u nebesa, a imaju bolji tim od Srbije! A Danska ih oduvala s pola snage! Idemo bre Srbija!!!
D
Dec12
pre oko 6 sati
Dizali su je nemaci pojma, kontraši, drugosrbijanci poput Radeta Bogdanovića koji u sred prenosa na nacionalnoj tv pored rezultata 2-0 za Srbiju protiv Austrije najstrašnije vredja Vlahovića nazivajući ga dunsterom. Posto je to moderno, cool… nate. To su opasni ljudi… pokvareni ljudi