(©Reuters)

Hej Adan, ovo nije tvoj dan (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 04.10.22. | 19:26

Užasna greška golmana Sportinga

Kasnio je početak utakmice u Marselju pošto se autobus sa fudbalerima Sportinga zaglavio u gužvi. Ali, dok to momcima u polju nije smetalo, jer su u 1. minutu postigli gol, izgleda da je golmana Antonija Adana i te kako ukočilo.

Veliku grešku napravio je čuvar mreže Sportinga u 12. minutu meča na praznom Velodromu, dugo je oklevao da degažira povratnu loptu i na kraju, kada je već bilo dockan, šutnuo je i napucao Aleksisa Sančeza, od kojeg se fudbal odbio u mrežu – 1:1.

Ni tu nije bio kraj, Adan je koji minut kasnije jako loše degažirao loptu, pravo u noge igračima Marselja na nekih 35 metara od gola Portugalaca, sevnula je brza akcija i Francuzi su preokrenuli na 2:1, a igrao se tek 16. minut.

Ni to nije sve! U 23. minutu je igrao rukom van šesnaesterca i dobio direktan crveni karton! Antonio Adan može slobodno da kaže da "ova noć nije bila njegov dan"...

Taman što je zamirisalo na još jednu veliku noć za lisabonske Lavove...