Komentari na vest

Havijer Klemente: Bilbao vara ljude i služi se trikovima

Valent

pre 2 meseca

Glupost bas zato i propadaju

Mismis

pre 3 meseca

Kad se setim da je on bio selektro ...
G

Gege

pre 3 meseca

Čovek ima dve titule u La Ligi sa At. Bilbaom i uz Antića i Boškova pojam za sve koji su vodili od raspada SFRJ na ovamo. On je u mnogome ostavao Antari formiran tim i Klemente se nije libio da ubaci mlađe igrače, za razliku od Paunovića koji naprotiv vraća 30+ igrače. Do duše Paunović nije kalibar da se poredi s Klementeom ili Antićem, ni blizu.

Veljaa13

pre 3 meseca

Covek je sa njim par titula osvojio.

Kladion Ka

pre 3 meseca

Ma nije moguce
G

Gaxter

pre 3 meseca

Klemente zvani 2 promila alkohola od rane zore.

JOVICASA

pre 3 meseca

Napoleon napred..

vacke86@gmail.com

pre 3 meseca

Mali Napoleon, legenda.

Furtula

pre 3 meseca

cirkus
Z

Zokili

pre 3 meseca

Klemente je bio strašan igrač a još bolji trener, nije zaslužio da se ovako priča o njemu..
n

neconi1122

pre 3 meseca

Tako je u toj ligi se vara au sta prica covek

klackalica535

pre 3 meseca

Veliki strucnjak

Ikebana

pre 3 meseca

pa mora neko biti i van Baskije .

Mita

pre 3 meseca

Onda ne mora da se busaju da su svi igraci iz njihovog grada.

Nenad Velickovic

pre 3 meseca

Sve jeste samo trener nije
R

Rajan

pre 3 meseca

Klemente, ti živ? Vodio si našu repku pre 20god i dalje se koprcaš xaxxa

Elvis Fejzic

pre 3 meseca

Ima li neki rezultat ovaj trener
S

Stranac200

pre 3 meseca

Rezulatat nije samo rezultat! Jer si mozda pomislio malo kako spanci (u ovom slucajo baskonci) izbacuju svake godine igrace kao na traci? No, kod tebe je samo rezultat pa rezultat!! A sta da bude za 10-15 god, koga briga?? Nije to srbija, gde je bitno ko je prvak u U-10, U-12 idt. Gde smo u seniorskom fudbalu? Gde su nasi mladi igraci? To kako ti mislis, je klasicni primer kako se unistava talenat i trud! Respekt Nula!
Č

Čudilo

pre 3 meseca

Poštujem držanje tradicije Bilbaoa da u timu igraju samo Baskijci i/ili rođeni na prostoru Baskije. Ali danas i ubuduće će to biti mnogo teže održati ako imaju ambicija da redovno igraju Evropu i stiču visoke prihode. Uspeli su privremeno da naprave kompromis, da mogu da igraju i stranci rođeni u Baskiji (kao što su braća Vilijams, Kodro i Manea; čak i bek Beršiš koji je iz Španije je polu-arapskog porekla). Plus igrači iz akademskih pogona o kojima Klemente priča, samim tim će izazvati više sumnje u način funkcionisanja...

nedeljkovicstrahinja75@gmail.com

pre 3 meseca

Koliko je on los trener

Aleksandar Krezic

pre 3 meseca

Управу је мада какве везе то има ако нема квалитетних играча морају да увозе....
r

raspucin11

pre 3 meseca

Imao je smesnu epizodu na klupi nase reprezentacije,nisam siguran u njegovu kompetentnost.
D

Dusseldorf

pre 3 meseca

Prevara od trenera!
t

tiesto

pre 3 meseca

I onda se mi divimo tim prevarantima
B

Benito

pre 3 meseca

Aj da su svi Baskijci uz Bilbao...ali tu je Sosijedad! Koliko samo Baskijaca igra za Sosijedad..

Gordana Vasic

pre 3 meseca

Bilbao je kult, sve lagano
B

Bilosta1

pre 3 meseca

Ma ne moze se vise igrati sa tako uskom bazom igraca.
B

Baggio

pre 3 meseca

Videli smo te na klupi Srbije. Krivo ti je jer te neće više u Bilbau. Ipak je Atletik mnogo iznad tebe.

Sterlings Braunfels

pre 3 meseca

Šta lupaš ti čovek ima 76 godine u penziji je inače je Bilbao poslednje dve titule osvojio kad je on bio trener.

Amir Tuzlic

pre 3 meseca

Bilbao je dobar klub ne verujem u ove laži Klementea.

cofi_pfc03

pre 3 meseca

Nije ko što je nekad bio Bilbao kad je npr igrao finale Lige Evrope sa Atletiko Madridom
Z

Zaki12345

pre 3 meseca

Bilbao je malo cudan lik

djole.

pre 3 meseca

Roki

Mmrvic

pre 3 meseca

Cudno malo
d

dr.nadja

pre 3 meseca

Bilbao je najjači
P

Prva beogradska grupa C

pre 3 meseca

Klemente je 80 ih mogao da uzme kup i dve titule samo sa igračima iz Baskije, sada je to mnogo teže. Svaka čast Valverdeu prošle godine na kupu kralja, polufinalu lige Evrope i četvrtom mesto i igranju u ligi šampiona. Braća Vilijams su rođena u Bilbau pa samim tim imaju pravo da igraju za klub. Sada klub dozvoljava da igrači i sa minimalnim baskijskim poreklom mogu igrati za klub iako nisu rođeni ili odrasli tu.
C

Calcio'90

pre 3 meseca

mislim da braca Williams nisu njemu problem...1
S

Sunce555

pre 3 meseca

Bilbao je kultni tim ,Klemente je prevarant fudbalski .
N

Najbolji trener

pre 3 meseca

Klemente kao i uvek pravo u centar
m

mladi23

pre 3 meseca

A malo je i glupo da mogu da naprave dobar tim samo od Baskijaca,opusti se klemente :0

djole.

pre 3 meseca

Ljudi ne shvataju da se vremena menjaju,to što je Bilbao furao ne može više da opstane u ovoj novoj eri fudbala,posebno ako žele da se bore za neki trofej pa zato i kako kaže Klemente varaju.Ne može da se dovode samo igraci iz Baskije i cim pokažu nešto da se prodaju a tako u krug.To na kraju može da dovede samo do ispadanja iz La lige.
B

Boban Maksimovic

pre 3 meseca

Ko zna cega sve tu ima, gde ima dima ima i vatre..
S

Smithny

pre 3 meseca

Bilbao ima tu glupi politiku ali opet im ide i drže se u primeri..