Komentari na vest
Hames Rodrigez se nudi Milanu umesto Čalhanoglua, problem plata od 9.000.000 evra
j
ja psv !
pre oko 5 godina
ako ovoga dovedu onda nije ni cudo.sto Nisu turcinu dali da ih opljacka
G
Gile Interista
pre oko 5 godina
Aloooo Ja psv ! ja navijam za Inter 20 i vise godina osetio sam sta znaci Tripleta i dominacija od 2006 pa ovamo ! ti nemas toliko godina koliko sam ja navijac crno plave armije ! mali si ti jos sluzis ovde za podsemeh, imas neko ogranicenje kad su kinezi u pitanju, da nisi mozda rasista ? ili ti kinezi redovno prodaju patike iz kojih ti posle mesec dana viri cela noga napolje ? nedao Bog da te kineski aparat spasava, ipak sve sto oni proizvedu nije sigurno, ali Inter je italijanski A ne kineski, ovi su samo tu da daju pare i bore se i sakom i kapom za klub zivela braca kinezi FORZA INTER I KINEZI !
j
ja psv !
pre oko 5 godina
ti navijas za Kineze 17 godina od tih 17 godina 11 godina nisi znao.kako.je osvojiti Trofej
a eto kako hvalis Kineze sve cega se dofate to je u fazi Raspada a vidim kako daju sakom i kapom pare nemate za plata, mole igrace da se odreknu plata,nema te isplatit Real uzimate pozajmice od Amerikanaca i kinezi stavili klub na prodaju
L
Lazio
pre oko 5 godina
Ovaj prima 9 miliona godisnje a po sezoni postigne tri gola i dve asistencije :DD
G
Gagula
pre oko 5 godina
Dolazi bakayoko,ziru,zijeh(pozajmica sa pravom otkupa) jos i james i neki dobar spic da mozemo nesto da uradim a vratili smo malog diaza stice iz firpo i dalot na pozajmice nove
C
Capello
pre oko 5 godina
Vlahovic
P
Pjanic sa tri zuta
pre oko 5 godina
Dovescete Zirua i jednog dobrog spica?
G
Gagula
pre oko 5 godina
@pjanic sa tri zuta Da tako je
P
Pjanic sa tri zuta
pre oko 5 godina
Onda nek neko kaze Ziruu tuznu vest da nije spic vec zadnji vezni.
E
Eh
pre oko 5 godina
Jbt,pitam se kako nema za Bačuajia i Bakajoka mesta u Čelsiju. Pa barem da im daju priliku na pripremama. Bakajoko bi uz Kantea i Žoržinja ili Maunta i Kovačića čuda činio dom bi Miču bio pomoć sa klupe
L
Lacio1900
pre oko 5 godina
Veteran, a tip ima 30 godina? Vrlo interesantno
i
istinajeistijaikraj
pre oko 5 godina
Au ovo bi im leglo na kec na deset sto se kaze.U najboljim je godinama,vrhunski fudbaler.Odlicno pojacanje ako dodje.
N
Novak majstor
pre oko 5 godina
Pa bolji je od calhanoglua 2 puta,jos da ima nekog brutalnog spica ispred sebe da ima neko da iskoristi njegovu pamet.Ibra pitanje je kolko ce igrati,voleo bih da vidim njega i ikardija u istom timu
Z
Zizuu
pre oko 5 godina
Haha taj Ikardi izaz sebe ima Nejmara Mbapea i Di Mariu i oprt vezu s mozgom nema lik...
G
Gile Interista
pre oko 5 godina
Kazes Ikardija pa ti decko svaki drugi dan izlalis po jednu bisercinu, jesi li video Ikardijev instagram story od pre tri nedelje, gde je stavio sliku da nema sanse da dodje u milan, uz reci tutto falso fake news i to je sve njega iznerviralo pa je reagovao tako jer su mediji poceli da ga dovode u milan, on je odma regovao uz reci da je sve to samo novinarska prica i da nema nameru da ide iz PSZ,a inace plata mu je 10 mil eura koju milan nikad ne moze da plati, sto se Hamesa tice on je davno odigrao svoje, bio nekad dobar igrac sad je njegovo vreme proslo, trebaju mu mnogo dobri saigraci da bi bljesnuo opet a to u milanu nema, ne verujem da ce ovo da se desi
G
Gagula
pre oko 5 godina
Bolje vlahovica da dovedemo icardiji trazi puno za platu
B
Blajvčo
pre oko 5 godina
Ikardi je motika od igrača. Neupotrebljiv.

_Cropped.jpg.webp)


.jpg.webp)



