Komentari na vest
Hajde da otvorimo ovu temu: Da li je Unai Simon prvi golman Španije?

Semir88
pre 40 minuta
Selektor Španije ima neke čudne odluke vezane sa sastav reprezentacije.
Miki Milikic
pre oko 1 sat
nije kriv golman, nego odbrana im je losa
Vukasin Nikolic
pre oko 1 sat
jeste
Stefan_mc11
pre oko 1 sat
Ima i boljih
Kajtreba
pre oko 1 sat
Ne znam da li je prvi golman Spanije, ali vrhunski definitvno jeste!
Denism1
pre oko 1 sat
Ma nema on sta da trazi pored raye jos uvek
Z
ZOKIS11
pre oko 1 sat
I treba da bude prvi golman Spanije
loobgo30
pre oko 1 sat
David raya je odlican
J
Jandrijana96
pre oko 1 sat
Savrsneno dobro
И
И
pre oko 1 sat
Simon je nesporno slabiji golman od Raje, niko neće Simona rangirati u top 5 ili čak u top 10 golmana. Ove sezone je možda i najslabija karika svog kluba. Mnogo teških kikseva. Medjutim što se tiče reprezentacije, činjenica je da je osvojio titulu prvaka Evrope i ligu nacija i desilo se da je baš dobre utakmice imao kada je važno. Tako da donekle razumem, mnogi treneri posle toga ne bi promenili golmana. Po anketama naravno cela Španija hoće Raju na golu, nije to ništa sporno, to je isključivo odluka selektora, a ne pitanje ko je bolji. Dok ide, braniće. Ako kiksne i izbaci ih sa SP, e tad će da se desi preokret na golu.
G
Gost Željko
pre oko 1 sat
Unai Simon ne sme da bude prvi golman Španije. Prvi golman Španije mora da bude Žoan Garsija iz Barselone, a drugi golman David Raja iz Arsenala. Unai Simon treba da bude treći golman Španije.
Marko Kolasinac
pre oko 2 sata
Braniti u Bilbau i u reprezentaciji ne moze biti isto, Kasiljas je sa Realom godinama kuburio da osvoji nesto pa je bez pitanja bio Spanijin broj 1, tako i Simon je bio fenomenalan na poslednjem Euru, naravno i golman Barselone je vrlo dobar, ali ne treba dovoditi u pitanje kvalitete Simona.
Dajana09
pre oko 2 sata
Pa vidli smo i ovo cudooo
Lalala
pre oko 2 sata
Kao i ranije Valdes i Reina nisu losi uopste, ali su uvek bili rezerve Kasiljasu.
Z
Zekaa98
pre oko 2 sata
Zasto da ne,covek godinama igra u kontinuitetu
Messimaradoona
pre oko 2 sata
trebalo bi da je, al ko ce ga znati

Dakara
pre oko 1 sat
Najjaci komentar za MozzartXP hahahahahaha
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Dota
Counter-Strike
Badminton
eFudbal
Najava mečeva
nedelja | 12.04.2026.






_Cropped.jpg.webp)

