Komentari na vest
Gospodski stav Liverpula: Nismo ispustili bodove zbog sudije
3
30 godina patnje Luzerpula
pre 4 meseca
Kako to kad ovde evo cvile navijaci Luzerpula da su osteceni.
A
ArneSlotKlop
pre 4 meseca
Ove rezultate liga u ove dve nedelje nista neverujem. Je’l moguce da svi favoriti izgube ili igraju nereseno? Barselona,Liverpool,Bajern,Arsenal,Juve? Dinamo Zagreb itd sve znate ako pratite. Liverpool definitivno nema spica. Nunjez igra vec 16 kolo ne moze gol da da i udje povredjeni Zota sa 3 treninga i on ga da? Liverpool mora spica da kupi pod hitno i veznog jednog, ovo vise sa Nunjezom ne ide i otice nam titula zbog toga sto fale 3 igraca! Stoper jedan isto ako misle da ne ispuste titulu! A dve nedelje klajdza je odrala lovu!
F
FM
pre 4 meseca
Crveni je cist, ali… Sudija je pustio prednost, Himenez izasao sam na Alisona i nije iskoristio sansu, sudija tek onda prekida i daje crveni Robertsonu. Ako je PUSTIO PREDNOST, onda ne moze da da crveni. Trebao je odmah da prekine igru i crveni bi bio cist kao suza, posto je bio poslednji igrac odbrane. Isto je i kod penala, igrac pokusa da dribla golmana, gurne loptu pored, golman ga obori, drugi igrac naleti na loptu, promasi, svira se penal i golman dobija zuti.
t
ten hag
pre 4 meseca
niste zbog sudija nego zato što ste namestili, sutra remi u mančesterskom derbiju da niko ne bi bio 'oštećen' nakoon ovog kola ili je siti svoje već odradio pa sutra može da dobije?
b
bog kocke
pre 4 meseca
marko silva top trener nista gori od rubena
STAROSJEDEOC
odlican u buducnosti za njukastl ako zele u top 4
C
Crveni
pre 4 meseca
Čist kao suza!
c
cv
pre 4 meseca
pa gde sme da kritikuju sudiju odma bi ih kaznili
L
Liverbird
pre 4 meseca
Zato i ne komentarisu. Slotovu izjavu čitam više između redova. Znamo svi istorijat Liverpula i FA, PL.
S
Soy argentino
pre 4 meseca
Posteno od Slota i Liverpula. Koliki je Liverpul gigant kada se Fulam sa igracem vise brani.
R
Redsi
pre 4 meseca
biće još sudijskih grešaka,a mi samo jače od svega toga i kao danas,Gravenberg je prešao igricu.
lpool
pre 4 meseca
Kod nas bi se krenulo sa hajkom na sudije i zapicinjanjem rata, cist primer basket gde blizanci kukaju i reze na sudije posle svakog kola. Ocigledno je da su i jedni i drugi osteceni kao i Liverpul u ovom slucaju ali umesto da budes zrtva prihvati sta se desava, motivisi sebe i svoje igrace i sledeci put budi toliko bolji da ni kradja ne moze da te zaustavi !
S
Sylar
pre 4 meseca
Sledece kolo se gostuje Totenhemu, ako i tu bude kix, Celsi bi mogao opasno da zakuva trku. Mislim da ce ove sezone nakon dugo vremena biti dovoljno nekih 85 bodova za titulu, jer bas svi prosipaju bodove (za razliku od Sitija, Arsenala i Liverpula iz proslih sezona).
The KING sa Sportske
pre 4 meseca
Bajo sta je ovo navijsci Luzerpula sad pisu naslove na Mozzart Sport
I
IvanDorcol
pre 4 meseca
Brat King najveci navijac Crvenih još sa sportskih, zvali su ga stokholmski sindrom tamo
S
Sprdnja
pre 4 meseca
Pošteno!
V
Veljko9
pre 4 meseca
Fulam se brani sa igracem vise.. Slot je ozbiljan trener!