Komentari na vest
Fudbalska groznica na Kipru, Pafos protiv Kijevljana za istoriju
Amel Melić
pre 9 meseci
kipar +40 daj boze da dinamo moze ista
g
gost iz dražnjaaa
pre 9 meseci
Pafos u Ligu Evrope, C.Zvezda u Ligu Šampiona. Svi zadovoljni.
T
Tata Martino
pre 9 meseci
Mnogo Srbi potcenjuju Dinamo iz Kijeva! Voleo bih da Pafos zadrži prednost, jer bi Zvezdi bilo lakše, ali ja ću odigrati večeras 2 za jači ulog!
Z
Zvezdi
pre 9 meseci
Nikad nebi bilo lakse sa pafosom. Prvo zvezda kao i partizan se godinama muci sa kipranima. Pod dva pafos je ozbiljnija ekipa od precenjenog kieva koji je prosle godine u ligi evrope bio gore rangiran nego zvezda u ls. Kiev je smetnja kroz park za zvezdu kiev je tim koji je prosle sezone pukao 0 4 od ferencvarosa. Nazalost ovo pafos prolazi i bice daleko veca koska za zvezdu ali sta je tu je verujem da ce zvezda nekako izbaciti i njih
g
gost iz dražnjaaaa
pre 9 meseci
@tata martino, ti si onaj batica stručnjak što igrao Partizan-Hibernijan 1 i Leh-Zvezda 1. Znači Pafos ide dalje lagano čim ti igraš 2. Nije kladža za tebe druže.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Ragbi
Counter-Strike
eFudbal
Najava mečeva
utorak | 28.04.2026.


.jpg.webp.webp.webp.webp)





