Komentari na vest

Fleš iz Rusije: Banjac ostaje u Krilja Sovjetovu, Babić se potpuno oporavio od teške povrede

Bojan Ivanovic

pre 5 dana

Babic ima potencijal
M

M. R.

pre 5 dana

Ostaje u Krilima Sovjetov, a može i u Krilima Sovjeta, ljudi, to je najsrodniji jezik, šta pišete to: "u Sovjetovu"?!
.

...111

pre 5 dana

Pa kao u Mančester junajtedu

Miloš Orošić

pre 5 dana

Banjac je ozbiljan igrač
D

Drale1998

pre 6 dana

Steta za babica nikad nije bio na vrhuncu a mogao je.
C

CH

pre 5 dana

Voli Momak Laganice. A pored Cirkus Lige jedina Liga za to je Ruska i Grcka Liga. Zato nasi Reprecntativci danas nisu na Svetskom neko ispred Ekrana da posmatraju sta su ozbiljni Igraci i sta oni nikad u Zivotu nece biti.