Komentari na vest

Feđa Dudić ne gubi nadu: Nadam se da će sve ekipe u nedelju ići na pobedu

Z

Zasluzili?

pre oko 1 mesec

Pa niste pobedili sem Zvezde nikoga u plej ofu i hoceš u evropu...malo realnije ako sagledate nije loše.
P

Paa

pre oko 1 mesec

Zvezda, Partizan, Voša i nadam se TSC ili Radnički. Inače svi imaju šanse osim Mladosti tako da ovo naše prvenstvo i nije tako dosadno na kraju krajeva.
S

Skorpion77777

pre oko 1 mesec

šta će mali Fedja u Evropu kad ni Mornar nemože da izbaci
P

Pedjast3

pre oko 1 mesec

Sutra TSC razbija ove naduvane igrace i trenera!Ali na zalost nece u Evropu.Steta poslije Zvezde i Partizana najbolji tim u Srbiji.
L

Laponac

pre oko 1 mesec

A vala ih razbi o odvali 2:5 bravo za tvoj komentar i razbijaca TSC

GrgaCvarak

pre oko 1 mesec

Nadam se da ce Evropu izboriti ili Radnicki ili Pazar. Radnicki zbog svega sto su uspjeli da ostvare u zadnje dvije godine sa Dudicem. Jeste bio taj kiks sa Mornarom u Evropi, ali ne treba ni zaboraviti gdje je Radnicki bio prije Dudica i sad sa Dudicem – to je jedan ogroman iskorak za klub i takve stvari treba da se nagradjuju, a ne da se kude. A sto se tice Pazara, taj grad zivi za taj klub. Sigurno ce nas oni bolje predstavljati u Evropi nego Vojvodina koja je imala milion sansi da doka

GrgaCvarak

pre oko 1 mesec

Slucajno sam poslao komentar prerano. Uglavnom, Vojvodini vise ne vjerujem da imaju ikakve stvarne ambicije ni u nasem prvenstvu, a kamoli u Evropi. A TSC me isto razuvjerio da ista vise od samo jos jednog Cukarickog. Da me neko ne razumije pogresno, stvarno sam zadnjih 5-6 godina navijao za TSC da bude taj treci klub u drzavi, jos od perioda pokojnog Saba, ali ovo sto trenutno rade je katastrofa. Kao sto sam ih dosad redovno hvalio, red je da ih i sad kritikujem kad ne rade kako treba. Zato jos jednom, sve najbolje sutra Radnickom i Pazaru. Mislim da je za srpski fudbal najbolje da nam oni budu predtavnici u Evropi pored Partizana i Zvezde.
š

šteta čnarčino

pre oko 1 mesec

zbog toga što si prerano poslao komentar inače mnogo gluposti pišeš
k

kaže se

pre oko 1 mesec

pored Zvezde i partizana. Ali šta će taj partizan uopšte u evropi kad ih gaze u kvalifikacijama za trećerazredno takmičenje . Ni tu ne mogu da udju. Ostaje samo Zvezda kao ozbiljan klub koji donosi bodove.
r

rendi orton

pre oko 1 mesec

Sutra mu je poslednja ekskurzija, a od 1.6. je bivsi
G

Gost1991

pre oko 1 mesec

Pa da se oper brukas protiv nekog Mornara?! Neka, ne morate u Evropu
M

Muzicar

pre oko 1 mesec

Ici ce i tsc:)

Mr 007

pre oko 1 mesec

🤣Otplovio plovak,Mornaru kragujevacki.
L

Ldk

pre oko 1 mesec

Samo jako u nedelju, na pobedu! 💪 💪 💪 RFC1923KGC 😈😈😈