Komentari na vest
Enrike: Još jači osećaj nego prošle godine; Neveš: Dolazak u PSŽ najbolja odluka u životu
m
maloKoncentracije
pre 27 dana
Što bi Arsenal bio najveći bez titule? Kakvi god da su trenutno, veći od njega su i Roma, i Lacio, i Sportingi i Atletiko...

bez_EU4ije
pre 28 dana
Rezervista Beraldo savršeno šutnuo penal, a Eze i Gabriel zastajkuju i promašuju. Zaslužena pobeda PSGa.
N
Nenad Petrovic
pre 28 dana
.. Svaka cast... I navijao sam da PSZ popedi.. Igraju napadački fudbal.. Pravi.. Nešto su mi Englezi.. No coment
B
BokiZ
pre 28 dana
Kakav gospodin pre svega,od ponasanja pored terena u toku utakmice i posle,a strucnjak vrhunski...
Milos Pavlovic
pre 28 dana
Svaka mu čast doktot
s
salata
pre 28 dana
Obožavam Arsenal ali Arteta igra totalni antifudbal sa onakvim igračima iupropašćavaekipu. Zaslužio Psg titulu.
kiboooo
pre 28 dana
Potpuno zasluženo
nemanja gasevic
pre 28 dana
JOŠ JAČI OSEĆAJ NEGO PROŠLE GODINE; NEVEŠ: DOLAZAK U PSŽ NAJBOLJA ODLUKA U ŽIVOTU
z
zulu
pre 28 dana
psž zasluženo pobedio,arsenalu svaka čast
gorandavinic1974@gmail.com
pre 28 dana
sasvim zasluženo Psž ima igru ima najbolje igrace .i na kraju najboljeg trenera
M
MihailoR
pre 28 dana
...psg je bolji tim...nema sumnje...ali kada nestanu šeici...vraća se tamo gde bio...nigde...a Arsenal će i dalje da bude ozbiljan klub koji ima izuzetnu istoriju...
Biti prvak i Fra i Eng...neuporedivo...
D
Drobilica kicme
pre 28 dana
sta je enrike napravio od ove ekipe svaka mu cast,vrhunski trener.
F
FM
pre 28 dana
Ovo veceras kao da sam gledao Pepov City iz 2018. protiv Norica, ovi se branili sa svih 10 igraca iza lopte i u svojih 25 metara. Prvi korner imali tek u produzetku.
G
Guzijans
pre 28 dana
Dobar trener ali je mnogo odvratan i ljigav kao covek...secamo se svi prosle godine finale protiv celzija kada ih je razbio celzi u finalu 3:0 i kako je reagovao u porazu i udrio igraca celtzija...podmukao i ljigav kao covek!!!
c
crnilaufer
pre 28 dana
Ma bravo majstori, na krilima mladih, talentovanih i brzih igraca igrati leprsav fudbal i umetnicki fudbal protiv parkiranog autobusa je pravo umece iskreno i na kraju uspeti izboriti se na penalima.
nba
pre 28 dana
Moze biti i tripleta sledece godine
Uskekruske
pre 28 dana
Svaka čast dobar trener
c
cvetak12
pre 28 dana
Svaka cast za trenera
m
menkopenko
pre 28 dana
Bas mi zao arsenala bio sam ubedjen da ce osvojiti. Odličan skor ove godine
darkoni1991@gmail.com
pre 28 dana
Svaka čast za Luisa Enrikea.
E
Emir hadziic
pre 28 dana
Jaka ekipa nema tu šta ,biće još jači igraju moderan fudbal,ultra ofanzivan sa ogromnim posedom..
h
hokil
pre 28 dana
Imali ste srece prosle godine sto niste sa barom igrali finale oduvali bi vas barsa nikad jaca bila prosle godine
D
Deru koga stignu
pre 28 dana
Zar ih nisu razbili u ligaškoj fazi? Kad je bilo onih 4:1 za PSŽ,prošle ili pretprošle godine?
E
Emir hadziic
pre 28 dana
Realno bolje što se nisu sastali ne smem da pomislim sta bi im Pariz uradio..





_(1)_(1).jpg.webp)


