Komentari na vest

El Mala za 50.000.000 evra! Naravno, u Premijer ligi...

R

Rectify1995

pre oko 1 mesec

Očekivao sam da će Brajton dovesti ovakav tip igrača, ali i Brentford je zanimljiv izbor. Napokon da Bundesliga iznedri nekog kvalitetnog za PL.

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Top igrac, e sad dal ce se prilagotiti premier ligi to cemo da vidimo
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Ala ovi Englezi bacaju pare.
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Prvi put cujem za ovoga
S

Sreca njegova

pre oko 1 mesec

Pa on nikad nece cuti za tebe
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

realno ovaj decko nosi keln cele sezone ali po onom sto sam video onako dobar igrac ali ne ono vanserijski
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Kad brentford nekog skautira tu nema greske

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Nikad cuo za ovog
K

Kalabasas

pre oko 1 mesec

Za igraca koji je cepao cvajtu donedavno 50 miliona,koja sprdnja,a marmus koji je po frankfurtu davao golove 65 milki- nista,kolo muani 75 jedno veliko nista,Haverc 20 miliona godisnje valjda za sve godine isto golova kao u leveru za onu jednu,wirc 120 milki bez ucinka...jedna razvojna trkacka liga ,bez kvaliteta,klase ,sa dobrim radom i fizikom ,ali trziste prazno nema igraca pa kupuj sta ima. Ne bi pep razmisljao o odlasku da je moguce naci novog KDB a,Kompanija,Aguera,davida silvu,rodrija...a ne husanova ,pekara i slicne....
C

Clean

pre oko 1 mesec

Cepao Cvajtu donedavno? Momak ima 19 godina i u prvoj sezoni u Bundes ligi je dao 13 golova. Marmuš za 6 sezona u prvoj ligi Nemacke nijednom nije prebacio 15 golova u sezoni. U PL se nije snasao, dao je samo 3 gola ove sezone (istina, nije mnogo ni igrao). Marmus je sa 19 godina bio u Volfsburgu 2 i daleko od bilo kakvog ucinka u Bundesu. Dakle, El Mala je veci potencijal i tvoje poredjenje i velicanje Marmusa nema nikakvog smisla.

daganma

pre oko 1 mesec

Koji sad ovajjjj
M

Mirsen

pre oko 1 mesec

Kako je doslo do ovoga da je cena fudbalera postala nenormalno visoka...
B

Baggio

pre oko 1 mesec

Brentford i Brajton su sigurno dva najodvratnija kluba na svetu. Gazde su im takođe gadije.

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

Због чега су одвратни ?
B

Baggio

pre oko 1 mesec

Zato što su im gazde zaradili lovu na muci drugih ljudi i zato što taj krvav novac ulažu u igrače sa kojima im jedini plan da opljačkaju velike klubove i na taj način su postali jaki bitni a mogu kazati i najveće štetočine u suštini fudbalske igre. Naravno, nikada neće ispasti iz lige i uvek će biti na sredini, i na taj način cinculirati u svemu. Druže nije normalno da jedan Brajton ili Brentford bude bolja destinacija za nekog talenta od na primer Milana. Samo što vi svi gledate sve površno. Ljudi saberite se razmišljajte kritički i dublje, zato služi mozak. A pre svega budite kritički nastrojeni u zemlji gde živite, pa ćete i vi bolje živeti. Otišao sam predaleko. Ali ako smatrate da su Zvezdine titule dobro za Zvezdu vi ste u zabludi.
G

Gostiii

pre oko 1 mesec

Vidi ga ovaj genijalac sta prica. Od Brentforda preko Milana do Zvezde i titula. Najbolja je sredina ona koja mu pruzi najvise a tu ne spada samo novac. Vremena se menjaju, pa tako i fudbal i cela koncepcija. Ekipe koje prave dobre transfere i razvijaju igrace, a potom ih prodaju, su za tebe odvratne ekipe. Ti znas ko je kako zaradio i na cijoj muci. Da ti covek da jedan miliom ne bi znao da napravis ni 100.000. A ovamo pametujes nesto o fudbalu u koji se razumes ko Mara u onu stvar.

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Zasto odvratni klubovi,jer se usudjuju da plate najvecu cifru za nedokazanog igraca jos uvek? Po meni je to rizik,a njima se isplacuje sto znaci da onda jako paze na sve nacine na te igrace kada dodju kako bi ispoljili maksimalan potencijal. Mozda za 10-15 godina bas ovi klubovi budu redovni ucesnici lige sampiona,ko to zna? Sve se menja,samo plan i rad i visegodisnje nastojanje daje rezultat.
S

Saša2233

pre oko 1 mesec

Nisam cuo za ovog

anaz

pre oko 1 mesec

dobar igrac cistokrvni je Nemac takodje bravo

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Ovo nisu normalne cifre više.Lopurde
@

@FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Od koga su ukrali?

Milan84kg

pre oko 1 mesec

Al se bacaju sa parama po ovim ligama petice!!!
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Svakakve kante su plaćane 50 milki. Ovaj vredi
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Dobar igrac nema sta zna

Dusan Maricic

pre oko 1 mesec

mnogo dobar igrac
T

Trol

pre oko 1 mesec

Cistokrvni Nemac
D

Djanii

pre oko 1 mesec

Iskreno volim nemacki stil fudbala,njihovu ligu,disciplinu,navijam za Bayern kao da je srpski klub,takodje i za Nemacku reprezentaciju,ali bez obzira sto razumem u potpunosti da mnogi igraci i sportisti stasaju u Nemackoj,i imaju nemacko drzavljanstvo,rodjeni su tu,ali sad mi je bas postalo preterano kad im pogledam reprezentaciju,vecina tamnoputih igraca,zaista nisam rasista i nikad necu biti,ali kad vidim onog Ridigera,kako igra i kako se ponasa,ni blizu jednog,pravog disciplinovanog nemca!Naravno ni Pavlovic nije izuzetak,ali bar mu se vidi da je covek prosao nemacku skolu!

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Pa neka i.a sta to koga zanima

Slavko61

pre oko 1 mesec

Lepa zarada za Keln

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Pratio sam ga ove sezone i postao mi je jedan od omiljenih ofanzivnih igrača. Ko je sve u današnje vreme kupljen za cifru od oko 50 miliona, ovi mogu da budu prezadovoljni kakvog igrača dobijaju za tu cifru. Što bi rekao namrkani Ivica Bugarin, za ovog dečka ja garantujem!
L

LuloLulo

pre oko 1 mesec

Italijani tesko mogu ovo da priuste, a u PL takav tranfer pravi Brentford, koji je u donjoj polovini po finansijskoj moci Koliko je PL narasla, a Serija A propala.
P

Popce

pre oko 1 mesec

Ko danas sve ne vredi 50 miliona evra, ovo je neverovatno

Vladimirmali

pre oko 1 mesec

Odlican transfer wauuuu

Marko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Odličan posao i odličan izbor