Komentari na vest

Ektor Beljerin rešio bitku za titulu u Španiji! Real Madrid ostao bez pobede u 90+4

I

Ilic novak

pre 2 meseca

Magic felimg to the gen Barcelona xavi hernafez

Marko Golubovic

pre 2 meseca

ko će koga ako ne svoj svoga

Zivot je igra

pre 2 meseca

da pojedes tiket realno a čekali smo real
g

gnrslash

pre 2 meseca

Vise nego zasluzen bod za Betis

Urke97

pre 2 meseca

Ne zaslužuju ništa ove godine, ekipa velika kanta

marko.kum

pre 2 meseca

Sabotiraju ih maksimalno

Uskekruske

pre 2 meseca

Losa igra Madria
P

Predikat

pre 2 meseca

Dade ga covek iz 71 godine sto je pobegao, e bas mi je milo.

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Real nije izgubio titulu večeras — izgubio ju je u prethodnim kolima. A Belerin je samo stavio tačku.
m

mladi23

pre 2 meseca

Ma nije mi zao ni malo,koliko su puta kiksnuli ove sezone cudo da su tako dugo bili u trci..

ZENKUN/LUKICKUN

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju DCSA
B

Banjica87

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju Odgovori DCSA
x

xox1312

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju DEW

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Steta sto benfika nije mogla da postigne gol u prvom poluvremenu mislim da bi mnogo prosli tiket da su uspeli da ga zabodu!
u

uF8787

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju Odgovori 489
1

1987SDD

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju Odgovori DQW
L

LL33333333333D

pre 2 meseca

Ajde jednom za svagda da se resivtaj slucaj Negreira i "by the way" sa ovakim kapacitetom igraca u timu kmecati na svaku sudijsku odluku je pateticno i to kao simpatizer Reala kazem, sledi njima stagnacija, eventualno neka cvrsta ruka tipa Murinjo, Desam, trener Djirone da oh dovede u red, Cabija su prokockali i za to je direktan krivac Don Florentino, mnogo je uradio za klub, uzdigao da Real izgleda kao Olimp, ali se ukopao od onog momenta kada je naredio bojkot dodele Zlatne Lopte Rodriju, za takvog funkcionera moze se reci legendarnog jadno da je to uradio da bi usrecio Vinisijusa. Poslednji pravi lideri Reala su Kros, Modric, Benzema, Ridiger donekle jer i on ima ekcese, Kurtoa, ovi ostali Mbape, Vinisijus, Belingem jadno kako igraju, jedino ko se tu trudi i gine su trenutno Valverde, Kareras, Cuameni, Guler donekle, Rodrigo totalno skrajnut nepravedno i nije tu njima kriva Barselona nego histericne primadone koje glumataju nesto na svaki kontakt. DSQW
S

Slaviša Trifunović

pre 2 meseca

Ne bi bilo zanimljivo da kraljevski klub dobija svaku utakmicu.

ShoMi_1994

pre 2 meseca

Barselona šampion!

Meda74

pre 2 meseca

Betis je vrlo dobra ekipa.

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Toliko toga je Ektor Beljerin prošao u karijeri da će u penziji danima moći da priča o svemu šta mu se događalo
n

neveena

pre 2 meseca

Ne moze i da se namesta i da se osvoji titula

Igor Lukic

pre 2 meseca

Svaka čast Betis iskreno

Aleksandra1994

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju Odgovori
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

kakav stajling kao da je ispao iz 90tih

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Svaka cast, neka je probudio madrida e...

Mihailp Pelic

pre 2 meseca

Praktično u 90+4 sve nade budi bežiš biće tu ozbiljnih utakmica

Leonardo secirovic

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju
g

guta123

pre 2 meseca

Pa vise njima znaci bod realu vise ne treba nista kad su drugi

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Kolko imaju miliina a nijedan trofej u vitrini nece imati ove godine

srecko Janjic

pre 2 meseca

Došao Mbappe da osvoji Zlatnu loptu. Sada Real nikad neće ništa osvojiti sa njim
B

Boldrick

pre 2 meseca

Koliko sam ovog coveka gptivio u Arsenalu,kidao je.
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju
n

nuki63

pre 2 meseca

Došao Mbappe da osvoji Zlatnu loptu. Sada Real nikad neće ništa osvojiti sa njim

Amir Tuzlic

pre 2 meseca

Nikakva trka ovakvog Reala protiv Barselone koja igra svemirski fudbal 😂

Danijelmaki

pre 2 meseca

Tako se to radi ljudi moji
N

Natalii29

pre 2 meseca

Real je ovim remijem praktično sam sebe izbacio iz trke za titulu.
Z

Zekaa98

pre 2 meseca

ispustili su oni titulu odavno
B

Baksuz

pre 2 meseca

Arbeloa kao pokvarena ploca sudije pa sudije, a on sa Real Madridom ni jednu utakmicu nije izdominirao izdominirao sve neke pobjede jedan razlike strepe do kraja , bezidejno al pored aut linije kao ferguson licno toliko nadmen. Tvrdi faul nad Mendijem a jaci kontakt deset put bio na Antoniju i sudiju ne svira cak i var odmah iskljucio nema penala, ruka Diaza ma prirodan polozaj alii faul nad Mendijem pogibejan. U zivotu najvise mrzim ljude koji traze izgvor a ovi citavu sezonu lupaju neke izgovore al sudci broj jedan bez obzira na najvise dosudenih penala bez obzira sto Mbape simulirao 300x nikad zuti nije dobio sve je to uredu ali svaka sitnica i najmanja protiv reala odmah sve u glas sudije pa drugovi malo je i do vas imat sastav vrjedan preko milijardu a nemat smislenu akciju nemati igru niti plan osim onog dodaj Viniju i Mbapeu i cekaj sta ce biti vise nego smjesno. Za Barcelonu ce ovo biti posebna titula jer ce da je osvoje u sezoni u kojoj od prvog kola ih pritiskaju nekim negreira slucajem pa od tog prvog kola do zadnjeg svaku situaciju analiziraju i svaki penal posten koji su dobili pokusavaju da navlakusom naprave dok su im uredno ponistavali golove iz nepostojeceg ili ofsajda koji je milimetar. Isti ishod kad je u pitanju prvak ocekujem i naredne sezone jer mi real tako toksicno djeluje da nema sanse da osvoji ligu dok barcelona na turbulencije u prosloj i ovoj sezoni ima taj timski duh i zdravu atmosferu sto je apsolutno dovoljno u igracki kadar za titulu. E da jos na kraju iako ne volim real zelim da maknu ovu neznalnicu sa klupe pa dovedu nekog top trenera ako nista ljepse gledat gospodina poput Anceelotija nego ove novopecene nabudene trenercice pozz
m

mixica

pre 2 meseca

Ovaj real madrid je sou haha,oni hoce titulu pored onakve Barselone hahaha dobar vic

Miki Milikic

pre 2 meseca

Beljerin kada bi znao koliko tiketa si oborio tim golom

filipdjuk11

pre 2 meseca

hahahhaha jezivi su ne mogu nikog da pobede a kad pobede bude 1 razlike

dzonipfc995

pre 2 meseca

Drago mi je zbog betisa gotivna ekipa
l

losmi899

pre 2 meseca

Perez i Mbape su resili realove trofeje poslednje dve sezone, a sva je prilika da ce da nastave
S

Srbenda 77

pre 2 meseca

Kakav negativan tip ovaj Mbape, direktno u svlačionicu neće na klupu,težak otrov za ekipu, PSG svanulo otkako je otišso, svi kritikuju Vinija,ovaj je sedam puta gori lik za ekipu

Daniel33

pre 2 meseca

u zadnjoj minuti nadoknade gol
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Hahha ocekujemo sadn ovu zalbu na sudjenje. I da vidimo gde su sad osteceni 😀

Marko Maric 123

pre 2 meseca

Bravo betis, vamos barsa!
M

Marko206

pre 2 meseca

Ma ako im je ko ih sisa dosta su osvajali

Ivan L

pre 2 meseca

Rumunski svercer goriva iz osamdesetih srusio real.

Nrconicar8

pre 2 meseca

Ocajna sezona za madridjane
z

zecpripovedac

pre 2 meseca

Dzaba vam novci moji sinovci
M

Mirko12345

pre 2 meseca

ne da se Realu ove sezone..
K

Koventri1986

pre 2 meseca

Real je ove godine toliko utakmica odigrao za kladionicu,da su se napunili para za narednih 10 godina.Sve drugo su prazne priče.

FiumenBG

pre 2 meseca

beljerin , dobar, solidan igrac.. nista vise

KAYA

pre 2 meseca

Real uzasan nazalost

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

U koliko mi je drago !

Danilo0907

pre 2 meseca

obzirom da su Barsi povređeni i Jamal i Rafinja, ovo je jako važan kiks Reala. Beljerin, katalonsko dete, dete La Masije olakšava Barseloni.
@

@ssss

pre 2 meseca

Baš tako.Koliko god da je Barsa dobra bez dva najbolja igrača će teško izgurati sezonu do kraja.Da Real sad nije kiksnuo mislim da bi Barsi bila ugrožena titula koliko god da igra najbolje i koliko god da je najbolja ekipa u Španiji.

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Arbeloaball ostani još koju sezonu :)

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Ode titula realu
c

chicalozzi

pre 2 meseca

Ponavljam, previse egoisticna generacija Reala koja nista nece osvojiti.. pogotovo jer nemaju trenera

Semir88

pre 2 meseca

Krvare oči od ovakvog Reala. Lunjin ih je spasavao celu utakmicu.

SLR

pre 2 meseca

napred barsa, bravo betis.

Miki Milikic

pre 2 meseca

moze li betis u evropu sigirno ?
H

Hala Madrid 12

pre 2 meseca

Prosto neverovatno koliko sudije kradu ! Hala Madrid

Miki Milikic

pre 2 meseca

bravo betis za borbu i zasluzen bod

Kanidja99100

pre 2 meseca

tuzni pretuzni real ove sezone

Ricma125

pre 2 meseca

Lagan GG real puca po savovima

vladabeci@gmail.com

pre 2 meseca

Dobro igra Betis cele sezone

Brakica dimitrujevic

pre 2 meseca

Sudecd da ce odbraniti sampionski trofej al opet da ne potcenjujemo protivnika
P

Pjee

pre 2 meseca

Pa onaj cirkus igrač V. Z, masi dve šanse od 80 do nadoknade pa morali su da ga prime.
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Ma koliko se trudio da bude neutralan, pravi komentator, on navija za Real, navodeći neke gluposti, uporno tvrdi da je bio faul iz koje je Betis izjednačio
G

Gosty

pre 2 meseca

Bellerin isti onaj pjevac iz grupe Opus.
A

Ahhahaaa

pre 2 meseca

Opet nije sviran cist penal protiv reala. Perez liga radi punom parom, ali dzabe. Da mafija u zutom ne navlaci svako kolo bezala bi im Barsa 20 bodova!
Č

Češnjak

pre 2 meseca

Beljerin vaskrsao u Sevilji i ugasio Real u 94. minutu. Od ligamenata u Arsenalu do dželata za titulu u Betisu - kakav scenario. Pelegrini pogodio sa njim, Kraljevi ostali bez dva boda.
l

looloh

pre 2 meseca

Ole ole barsa le ole barsa le
W

Ww

pre 2 meseca

Rudiger mnogo odvratan igrač.
d

dragiludi

pre 2 meseca

strasno , oborili mi tiket imao dvojku na reala. ne verujem kako ga dali
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

ahaha nesrecni real
M

Messi GOAT

pre 2 meseca

Cist faul kod gola.Mendi je oboren na travu pre gola Betisa.Sudija cele sezone sudi sve na stetu Reala i u korist VARce.Kradja veka.Steta sto nije mogao da im pomogne protiv Atletika kmeeee.Katalončići vise slave poraze Reala nego pobede svog tima.Bruka
6

6754

pre 2 meseca

Hhahaha a ruka brahima diaza a gazenje mendija nad entonijem
r

realann

pre 2 meseca

jel imas 9 godina
U

Uuu

pre 2 meseca

Sta kazes za cistu ruku onog smrada Brahima Diaza kad nije sviran penal?
T

Tuco

pre 2 meseca

Leci se brate dok ne bude kasno
v

vlolol

pre 2 meseca

Tako je bre ajmo barso po titulu
u

uefamafia

pre 2 meseca

Nema veće pravde nego da Real ne uzme titulu bilo gde bilo kad.

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Dogovorena tekma. Pogodio sam
K

Katastrofa

pre 2 meseca

Lunin je spasao real od poraza. Opet stara boljka, Vinicijus i Mbape ne preleze ni centar u odbrani. Mene čudi ovaj komentator sa Arene. Ma koliko se trudio da bude neutralan, pravi komentator, on navija za Real, navodeći neke gluposti, uporno tvrdi da je bio faul iz koje je Betis izjednačio. Pošto nam nema onog cmizdruljka Belingema, kao da je u zemlju propao, ovaj komentator ga zamenjuje. Da vidimo kako će Barcelona sutra odigrati.
B

Baksuz

pre 2 meseca

Bez obzira na ishod reala vcrs koji svakako ide na ruku mislim da barcelona nece dobiti njima uvijek nezgodni getafe na strani, uz to bez Yamala i Rafinje ne vidim ko bi mogao da iskreira dovoljan broj prilika za Toresa kojem trenaju brat bratu 3 4 stopostone sanse da bi zabio jedan gol, ocekujem nerjeseno u najboljem slucaju a da tipujem keca bi lupio .
H

Hhhggvvv

pre 2 meseca

Real je jos jednom pokazao da bez pomoci sudija ne mogu nikoga da pobjede. Barem jedan penal nije sviran Betisu + lik produzi samo 3 minute, nije znao da su Betisu i te 3 dovoljne da zabiju gol.
R

Rikelme45

pre 2 meseca

Da dovoljno im je 3 minuta da bi u 4. dali gol... Sudija kreten pustio da se igra duže, trebao je svirati kraj i pre isteka trećeg

Ivica Doya Gašić

pre 2 meseca

Katastrofalna sezona za Real! Ne može se očekivati da Embape i Vini stalno čudesno igraju, mora ekipa da se pojača preko leta sad..
l

losmi899

pre 2 meseca

Cudesno? Njih dvojica? Mislis ne moze se ocekivati da preostalih 8 igraca u polju trce za njih dvojicu koji prstom u odbrani ne miču, ali malim prstom! I čim pre im Perez produđava ugovore. Da nije radio to što jeste za Real do sad, neko bi pomislio da namerno unistava sve
n

noilik

pre 2 meseca

Hvala beljerin doktore ajmo sutra na 11 bodova barso

Dakara

pre 2 meseca

Sezona za zaborav Reala !!!!!
v

voluu

pre 2 meseca

Soto grado je ucinio sve da real pobedi ne sviravsi penal kad je rukom igrao brahim diaz i mendy zgazio enronija na kraju pravda pobedila
S

Scaloneta

pre 2 meseca

S obzirom da su Barsi povređeni i Jamal i Rafinja, ovo je jako važan kiks Reala. Beljerin, katalonsko dete, dete La Masije olakšava Barseloni.
Z

Zzuu

pre 2 meseca

Svi mi kojima je drago što će Barsa odbraniti titulu zbog ponašanja Vinisijusa, ali i tretmana koga Real ima u Španiji, pa i šire ;)

Jude Bellingham

pre 2 meseca

Nakon ispadanja iz LŠ počeo sam da bojkotujem Real, uzeh sad zadnjih par minuta da odgledam i tačno sam predosetio da će Real primiti gol i da je moja odluka o bojkotu ispravna. Ko bi rekao da će Real ličiti na PSG od pre par sezona. Na leto veliki remont ili nastavljam bojkot, ne treba mi ovo u životu, čist mazohizam.
B

Baksuz

pre 2 meseca

A nemoj tita ti , ja bojkotujem komentare na mozzartu vezane za real ako ti ne budes tu eto..
S

Sopranoo

pre 2 meseca

Smešni mali real… pozzz Tek se necete videti sl.sezone kad se Barsa pojača.. :)

Tubic

pre 2 meseca

Ако доста су се циганисали ови из мадрида олоши.