Komentari na vest

Eh, kada bi Mundijal bio takmičenje liga

Sasa Maksimovic

pre 13 dana

e kad bi igraci koji igraju u toj zemlji igrali za reprezentaciju

tosic.doo@gmail.com

pre 13 dana

sreća nema naših pored ovih zalutalih na SP ..😂.

Milan Lukic

pre 13 dana

zalutali su na svetsko prvenstvo oni i katar

nenadnikolic131180@gmail.com

pre 13 dana

Mi bi bili ubedljivo poslednji!

Nadja17

pre 13 dana

Dovodjenje velikih zvezda moze da podigne ligu, ali ne mora da razvije domace igrace.

Bojan76

pre 13 dana

Ogroman novac ulozen u klubove ne znaci automatski i jaku reprezentaciju.
D

DZG Rudes

pre 13 dana

Doajeni Znanstvene Fantastike: Arthur C. Clarke: "Slusajte, napisao sam ja Odiseju 2001, nije da nisam, ali ovakvu, bogami, necu, nema tih para...."...Isaac Asimov: "Znate kako, izumio sam ja 3 Zakona Robotike, nije da nisam, ali cetvrtog, bogami, necu, nema tih para..."...

Dijana Boskovic

pre 13 dana

Ne moze sve bas novcem da se kupi na zalost, ne igraju pare fudbal...
P

Predikat

pre 13 dana

ekipa koja treba da dobija po 4 komada po proseku

nenad japundzic

pre 14 dana

Male sanse objektivno za saudijsku reprezentaciju, ali eto videcemo.
I

Idemoooooo

pre 14 dana

Vamos S arabiaaaaa i Usa gaze sve
b

bojanboskovic

pre 14 dana

Sudije će na silu da guraju Saudijsku arabiju.
г

гост1986

pre 13 dana

Па шта ту могу судије, даће им по два три комада и ћао. Шта могу, да досуде три пенала???
M

Messi GOAT

pre 14 dana

Pa imali smo prosle godine takmicenje liga,tj klubova na SP za Klubove.Pa videsmo kako prodje Al Hilal.Izbacio ih Fluminense u kome igraju 90 % domaci igraci tj.Brazilci a raspali Majami pobedio Porto i postao prvi klub iz Concacaf koji je pobedio neki Evropski klub.Kakva je to liga gde igraju samo stranci? Sa druge strane ne treba da bude ni situacija kao u Bilbau recimo gde igraju samo Baskijci.Treba da se pronadje neka sredina da bude bar odnos 60% domacih i 40% stranaca.Druga stvar ta Liga nikako ne moze biti jaka jer su 3 tima (Hilal,Nassr i Al Ahli) napunili zvezdama a ostatak Lige je na nivou Surdulice.Penzos Liga za zaradjivanje velikog novca.
D

Deda iz bunara

pre 13 dana

Sine Al Hilal pobedio Manchester City na tom prvenstvu.
Č

Čudilo

pre 14 dana

S. Arabija ima sreće što igra u Aziji gde, i klupski i reprezentativno, nema mnogo jakih timova. Najviše se viđaju Japan, Južna Koreja, Iran i odnedavno Australija.

Uskekruske

pre 14 dana

Videcemo sta ce biti