Komentari na vest

Džakovi para stižu na Banovo brdo: Za Matijaševića 4.000.000 i procenti

K

Kclv

pre 2 meseca

Vidi se koliko ti isti igraju u kiubovima poput Rb i bormuta
N

Nekica

pre 2 meseca

najjaci si ovi sto pricaju tako! ;) Taj Bornmut sada sedmi u PL i vrlo lako moze da se desi da igra Evropu sledece godine! ;)
B

Buki12

pre 2 meseca

Taj novac uveliko unistava srpske talente,

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Lepe pare im stižu za mladu nadu fudbala što nije loše

rajko vidic

pre 2 meseca

Bravo za Matijaš3vića
Ј

Јасеничан

pre 2 meseca

Није се полакомио, Филипов отац и један од најбољих спортских директора у Европи, Владимир Матијашевић, те је одабрао дужи и стрпљивим пут за свог сина. Лично сматрам да је требало да прихвати понуду Реала јер би се много боље од Белингема слагао са Винијем и Килијаном. Но, мали не воли шпанску лигу. У Интеру су му гарантовали најмање 30 наступа у првих 11 али на позицији штопера. Остаје дилема зашто није прихваћен позив Лудогореца и позиција шпица. Нема дилеме да ће Филип заједно са Мимовићем, Бачанином, Милосављевићем, Новчићем да буде лидер репрезентације која ће без проблема успевату да обезбеди опстанак у Лиги нација група Д.
S

Slavasla

pre 2 meseca

Ko će da se omasti tu iz uprave Čuke???

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Čukarički je odradio savršen posao. Matijašević tek počinje najteži deo. I realno — njegova karijera se neće odlučiti transferom, nego u prvih 6–12 meseci u Austriji
A

Analiticar1

pre 2 meseca

Ko se iz Srbije prodao preko klubova do 19 te godine? 1. Tatini sinovi. 2. Oni koji su potpisali blanko ugovore sa agentima. Zato nam treba Vidic!

Ivan Selenic

pre 2 meseca

nema tu nikakve karijere,jos je dete,a vec udare pare u glavu
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Posle zvezde cukina skola radi najbolje,godinama se zna da je za klince najbolje da odu na banovo brdo
I

Iskustvo

pre 2 meseca

To nije klub, ni firma, tange frange kombinacija. Oni nisi ni K od kluba.
a

avax88

pre 2 meseca

Ocigledno je da covek vredi; samo da ne greje klupu posle i da mu ne propadne karijera kao mnogima. Srecno momce!

Filip Jankovic

pre 2 meseca

Dobar igrac,nema sta.Matijasevic

Идемо даље

pre 2 meseca

Čuka zna kako sa parama.
G

Gosttt

pre 2 meseca

Otkad je Salcburg doveo Pavlovica koji je sedeo dve godine na tribinama, bili je jasno da se klima promenila i da su poceli da suruju sa agentima. Ovo je jos jedan primer.

Ksenija Rajković

pre 2 meseca

strasan igrač nice to dobar igrač, bravo

Kristina Rajkovic

pre 2 meseca

Pa da posle prodaju ga za 100x vise
D

Derbi 3:0

pre 2 meseca

Doktor fudbala Terza proda samo 2 klinca za 30+ miliona evra i to nije nista po grobljanosom sajtu mocartu,Ali zato kad cukaricki proda nekoga za samo 4 mil to su odmah "dzakovi para" svemirski tranfer mega giga i slicno...smesni ste!

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

To je poslovna politika nasih klubova...

ZENKUN/LUKICKUN

pre 2 meseca

Fudbal je postao mašinerija za obrt love . Moraš da imaš nekog iza sebe inače piši propala karijera. Neko da te izgura , isforsira , reprezentacija , i posle te zavale preko. Za 6 meseci si negde nazad u TSC Al koga briga obrnula se kinta . Posle se vuces po nekim Litvanijama , Arabiji , Guzistanu i gde već i tu malo uzmeš i bogami lep život . re dwsa
d

duusann22

pre 2 meseca

Srecno mu bilo igrace on u nekom dobrom klubu za par godina

lukic.d.1970@gmail.com

pre 2 meseca

Fudbal je postao mašinerija za obrt love . Moraš da imaš nekog iza sebe inače piši propala karijera. Neko da te izgura , isforsira , reprezentacija , i posle te zavale preko. Za 6 meseci si negde nazad u TSC Al koga briga obrnula se kinta . Posle se vuces po nekim Litvanijama , Arabiji , Guzistanu i gde već i tu malo uzmeš i bogami lep život . re dsw
F

Fanste933

pre 2 meseca

Bonusi zavise uglavnom od toga da li će igrač debitovati za prvi tim Salzburga

Flyp Exchange

pre 2 meseca

E ovo su dobre pare , samo napred i neka se puni kasa. Imamo mi dobre igrace koji se prodaju za dosta para
D

DDS900

pre 2 meseca

Jel to sin sportskog direktora?
N

Natalii29

pre 2 meseca

Čukarički nastavlja da gradi finansijski stabilan model kroz razvoj i prodaju mladih igrača, uz dodatne prihode u budućnosti.
1

1987SDD

pre 2 meseca

Fudbal je postao mašinerija za obrt love . Moraš da imaš nekog iza sebe inače piši propala karijera. Neko da te izgura , isforsira , reprezentacija , i posle te zavale preko. Za 6 meseci si negde nazad u TSC Al koga briga obrnula se kinta . Posle se vuces po nekim Litvanijama , Arabiji , Guzistanu i gde već i tu malo uzmeš i bogami lep život . re
L

LL33333333333D

pre 2 meseca

Fudbal je postao mašinerija za obrt love . Moraš da imaš nekog iza sebe inače piši propala karijera. Neko da te izgura , isforsira , reprezentacija , i posle te zavale preko. Za 6 meseci si negde nazad u TSC Al koga briga obrnula se kinta . Posle se vuces po nekim Litvanijama , Arabiji , Guzistanu i gde već i tu malo uzmeš i bogami lep život . er

Aleksandar13122

pre 2 meseca

Nadam se da ce ispuniti ocekivanja za ovu cifru

Igor Musulin

pre 2 meseca

Иди момче и не осврћи се. Срећно.
J

Jasmina666

pre 2 meseca

Svaka mu cast, sve pohvale
M

Marko Deljanin

pre 2 meseca

milke se samo nizu nizu nizu :D
K

Karaburma11

pre 2 meseca

Ne nenenennensnsn
K

Karaburma11

pre 2 meseca

Ahahahahahahhahaha
H

Haris101

pre 2 meseca

Savrsena zamena andrije maksimovica za klupu
L

LeoLuka

pre 2 meseca

Cini mi se malo precenjen ali dobro
M

Mnr1

pre 2 meseca

odlika siromasnih ljudi da samo o parama pricaju
G

Gost77

pre 2 meseca

Da. Inace je ovo tekst o tome kako se kisele krastavci

Ivan Mijatovic

pre 2 meseca

Svaka cast,sve pohvale

Selver Selimi

pre 2 meseca

Jkggblogfhklđnbj

Damir Jovic

pre 2 meseca

Dobar je mali ali treba još da napreduje,ima potencijala...
a

anamar09

pre 2 meseca

Dobar igrac, i dobar transfer za igraca a i klub.

Dragomir Borovic

pre 2 meseca

videcemo da li ce se isplatiti
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Fudbal je postao mašinerija za obrt love . Moraš da imaš nekog iza sebe inače piši propala karijera. Neko da te izgura , isforsira , reprezentacija , i posle te zavale preko. Za 6 meseci si negde nazad u TSC Al koga briga obrnula se kinta . Posle se vuces po nekim Litvanijama , Arabiji , Guzistanu i gde već i tu malo uzmeš i bogami lep život .
p

predrag pedja

pre 2 meseca

Brzo ce se vratiti kod tate!
A

Alooo

pre 2 meseca

Sto ga tata ne gura u Mls kao sto prisiljavao Miladinovice,Cvetkovica ,Kalacinanina itd itd i sve mlade talente nego ovog gurnu u Evropu !!!??? Kakva sramota
N

Nekica

pre 2 meseca

Cukaricki uz pomoc MLS-a stvorio Djordja Petrovica koji je sada pravi zid u Premijer ligi! ;) Nemojte da pricate u nesto u sta se ne razumete! ;)

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Svaka cast za posao!

Mihajlo_24

pre 2 meseca

Odličan posao Cukarickog!

Branka KG1960

pre 2 meseca

Privatan klub . Tako da... Rezultat u drugom planu, prave novac kroz ovakve prodaje klinaca

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Pametno. Odlično.
G

Gostivar

pre 2 meseca

I bas u Salcburg, gde i svi, i bas njegov sin...oni bre otvoreno, onako istinski...
С

Станисалв Попадић Баћко

pre 2 meseca

Није само Хенесе рекао, тренд је у свету, а код нас ће тешко скоро да дође је да се смањује утицај менаџера управо збоговаквих трансфера. Продала је Чука и Тедића; Каменовића, Мићина, Бачанина, Цветковића и Павловића, нико сем Бирманчевића није направио други трансфер већина је нестала са мапе. Сваком ко је играо "стони фудбал без роштољања" је билојасно да се ради о Матијиним комбинацијама. Гледао сам Чуку пар пута овог пролећа, мали Филип у Јединству из Сутчина не можеда прави разлику. Ни дуела,ни технике, ни шута ни интелигенције, апсолутно ничега. Дао Бог да ме демантује и оде у Бајерн и псотане репрезентативац.
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

To ti je razlika izmedju deteta sa vezom i klinca koji je sam .
A

Asteriks307

pre 2 meseca

Slucajno si zaboravio Djoleta Petrovica? :)

Nikola

pre 2 meseca

Dobar poso radi cukaricki

Uskekruske

pre 2 meseca

Svaka čast...

markinjos4

pre 2 meseca

smesno je pricati o ovom transferu

Mismis

pre 2 meseca

Samo da ne bude moraju dzakove da spreme odro ih je 🤣

Ranijeri

pre 2 meseca

svaka cast za upravu Cukarickog
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 2 meseca

Sa svim našim mladim igračima koji odlaze preko mora da se ozbiljno radi na psihološkoj pripremi. Oni su klinci, pri tome fudbaleri, ne shvataju kada odu iz ove države da Doroti više nisi u Kanzasu. Kao što je neko dobro primetio dole, nema tapšanja po ramenu i pozdravi matorog. Nema medija koji te krštavaju Mesi, Bekam itd. Nema menadžera koji ti put posipaju laticama da te bolje prodaju. Samo trčanje, trud i ozbiljan rad. Talenat je samo predispozicija.
M

Majamaki3

pre 2 meseca

Super mlad igrac i talentovan

risticmarija275@gmail.com

pre 2 meseca

Bravo čuka, za taj novac mozete dovesti 4 kvalitetna igraca
b

bolton79

pre 2 meseca

Svaka cast za Čuku
M

Malteski Vitez

pre 2 meseca

Svaka čast Matijaseviću x2
Z

Zera666

pre 2 meseca

Kako su ga iskusno uvalili
D

Da,

pre 2 meseca

a ovi iz Salzburga tupavi svi!

Ikebana

pre 2 meseca

Bogami Cuka radi dobar posao
A

Astoria

pre 2 meseca

Odličan iznos za naše prilike. I ostali klubovi naše lige počinju da prave zapažene transfere. To ohrabruje. Uz redukciju lige i bolju infrastrukturu trebalo bi da kvalitet dođe do boljeg izražaja.

Mmrvic

pre 2 meseca

Tako se to radi,bravo
Z

Zeljko1212

pre 2 meseca

A gde su Partizanove bebe?Njih neće niko, moraju klubovi da se isprse da daju preko 20m 🤣

Vaskon

pre 2 meseca

Ako je karakter i posvećen, ima šansu! Najveći deo ovih ranih transvera nije uspeo... Ilići i slično! Bog ti je dao šansu a ti vidi kako ćeš!💪💪💪

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

strasan igrač nice to dobar igrač, bravo
T

Trener

pre 2 meseca

Kada rasturiš celo 2008 i 2007. godište samo da bi tvoj sin bio najbolji — da ga guraš, dižeš, čuvaš i braniš — onda si spreman da uradiš sve samo da ga neko kupi, kako bi svima dokazao da ono što si prethodno radio navodno nisi radio. I onda misliš da si oprao savest. Nisi. Opraćeš je tek kada taj igrač potpiše drugi ugovor, veći od prvog, i kada bude jasno da je zaista uspeo svojim kvalitetom, a ne kroz sistem zaštite, veza i kombinacija. Ti, Damjanovic i svi oko vas zapravo pokazujete da ne verujete u srpski fudbal i da ni sami ne verujete da se u njemu igrač može normalno razvijati. Umesto da gradite sistem, vi ga uništavate. Gurate svoje kombinacije, svoje interese i svoju decu, dok druga deca plaćaju cenu. Sve je uvezano — kumovi, svatovi, školski drugovi, FSS, Čuka, Zvezda, Partizan — na kraju sve isti koš. Sram vas bilo.
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Kolega, objasnio! Rekoh da ne kvarimo!
н

нс бој

pre 2 meseca

Супер трансфери Чуке,за похвалу.Оно што је срамота што то иде само у једном смеру.Са толиким приходима од трансфера могу да направе екипу за друго,треће место ал они само продају и доводе испушене играче који имају неки квалитет ал ништа озбиљно.Са толиким приходима једва ушли у плеј ин,срамота.
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Nije pravio neku razliku na terenu I lako mogu da unaprede igru sa nekim jeftinijim pojacanjem

Kanidja99100

pre 2 meseca

videcemo. srecno mali.

Nikola Veljković

pre 2 meseca

Dobar posao na Banovom brdu, vidi se šta je privatni klub

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Svaka im čast. Lepo guraju i neka tako treba da privatizuju i bliznakinje.

kiboooo

pre 2 meseca

Dobar transfer i za klub i igrača

Radosav Ikovic

pre 2 meseca

Privatan klub pokazuje kako se radi.

Marko Golubovic

pre 2 meseca

bravo familijo :)

Alek

pre 2 meseca

Dobar posao cuke

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Kako uništiti nekome sport ( fudbal) pokupuj mlade sportiste . Em uništiš klubove a tako i mlade pozajmljujući ih nižerazrednim klubovima .
t

tifo

pre 2 meseca

inace prihoduju jako od ulaznica i tv prava
N

Nemacpojmaneki

pre 2 meseca

Meni on nije nesto, mislim da bukvalno imam 3-4 bolja igraca van CZ I Partizana Kada kazem bolja mislim na mlade igrace samo, tako da svaka Im cast za prodaju. Nije pravio neku razliku na terenu I lako mogu da unaprede igru sa nekim jeftinijim pojacanjem.
K

Kursula1234

pre 2 meseca

E sada da vidimo od cega si.Skidas teret oca sa ledja…i sve je na tebi.Ako se dokaze da mozes samo igrati u Cuki onda menjaj delatnost momce odmah,Svakako cestitke.
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Salcburg ima operativni prihod, približno, 157-158 miliona evra godišnje. Čuki je potrebno cca. 10 miliona evra po sezoni. Nastaviće se! Srećno dete! P.S. Posle Filipa na redu je Luka?

Zlaja2x1

pre 2 meseca

Ne treba prodavati mlade igrače… treba da pokažu ovde šta je fudbal i srce na terenu.
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Pravi klub za mlade igrace

DamirMk

pre 2 meseca

bravo, odlican potez cuke..

KAYA

pre 2 meseca

Odlican potez, svaka, cast!

1mladen2

pre 2 meseca

Srećno dalje! Ne mislim da je loš potez.
H

Hehhhh

pre 2 meseca

Cukaricki pre svega treba da bude fudbalski klub, a ne fabrika i trgovina. Krivi ste i vi novinari sto stavljate toliki akcent na parama u sportu.
d

darkothered

pre 2 meseca

Da, pošto armija navijača Čukaričkog pati jer usled ovakvog poslovanja nema sportskih rezultata.. Kao i svi manji privatni klubovi u evropi, koju god ligu da pogledaš (izuzev premier lige, naravno) su razvojni klubovi i tako opstaju .

Kristina Janjic

pre 2 meseca

bravo, odlican potez cuke..
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Odlazi veoma mlad ali po meni ako već ide,izabrao najbolju moguću opciju,naravno uz veliki uticaj oca, Salcburg je poznata sredina da znaju šta rade sa mladim igračima...
l

leka22

pre 2 meseca

koliko je tatica igraca upropastio od kada je dosao...

Batina1

pre 2 meseca

Samo da ne bude vest za par godina kako luta po nižerazrednim klubovima.
J

Jane56190

pre 2 meseca

Pa on sada odmah ide u drugi ligu tj razvojni klub.
K

Kalabasas

pre 2 meseca

Uzeti ovu lovu za klinju koji ni u SLS nista nije pokazao je umetnost,sad da ga stavis u dobanovce da igra ,da ne znas ko je nista ne bi primetio. Austrijska liga nije nista posebno,ali mora da se trci,trenira ,nema tapsanja po ramenu i pozdravi caleta,a to ce biti veci problem od samog talenta.
B

BokiUSA

pre 2 meseca

Malom puno srece u zivotu I karijeri. A Cukarickom jos bez broj prodaja ovakvih zelim. Ali I zelim I'm sto dalje od Evrope.

jeske.czv@gmail.com

pre 2 meseca

Nije mala stvar kada te Salcburg kupi, svi znamo kakvu skauting sluzbu imaju. Srecno Filipe!

Dzeladija

pre 2 meseca

marijasevicu,ako citas ovaj komentar,gledaj da ti se omakne najmanji dzak u mom pravcu
M

Mirko12345

pre 2 meseca

bravo, svaka čast.

mbratuljevic85@gmail.com

pre 2 meseca

Odlican izbor.. Bolje nego u Milan, Lajpcig, Stutgart, Bornmaut... Itd

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Može, ali za 2-3godine, kao Strale
h

hahahhqhqhq

pre 2 meseca

kolko ima bolji ali siromasnijih zato ta deca rade posao koji ne vole i misle da su nedovoljni dobri za fudbal... srecno sine

Ivanzile123

pre 2 meseca

Dobra prodaja za cuku
S

Spasovski92

pre 2 meseca

Zato nemamo reprezentaciju ,ovaj vamo ode onaj tamo ,upropaste se talenti

Daniel33

pre 2 meseca

možda se desi a možda se ne desi to.možeš zaključiti.kad čitaš
b

beogradski

pre 2 meseca

Dobro ste ga prodali, sada će i drugoj deci biti lakše u svakom smislu te reči
g

gosa38

pre 2 meseca

ne mogu da ti dam plus na komentar,cudno...
U

U Tom Denveru

pre 2 meseca

Meni je drago kada bilo koji Srbin napreduje, uspe ili ostvari neke svoje snove
M

Mirsen

pre 2 meseca

odradjen dobar posao
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Vrlo lepo radi cuka ,nadamo se da ce tako i nastaviti

bordeaux

pre 2 meseca

Sta to lepo radi ,pa da nastavi ? Koliko je reprezentativaca dala otkad je privatizovan klub? Pre toga Gavrancic i Ninkovic. U Evropi bas uvek ispadnu od prvog protivnika koji nije Malta ili San Marino
@

@bordeaux

pre 2 meseca

Samo da te obavestim, Cukaricki je jedini srpski klub koji u Evropi NIKAD nije ispao od slabije plasiranog. Ako ne verujes, proveri, nije tesko. Dakle, nikad od nekog Mornara, Kairata, ili od koga je vec Partizan ispadao... A reprezentativce je pravio i pre toga, Aleksandar Jovic, braca Dudic, i posle, Djordje Petrovic, Bogosavac, Mihajlo Cvetkovic... A taj poslednji, takvog igraca dugo neki srpski klub nije napravio. A u Čukaričkom je od svoje devete godine! A bice ih jos majstore, ne brini za Čukarički...

bordeaux

pre 2 meseca

Haha braca Dudic. Covek uspeo da naoravi 2 penala na istom mecu SP
p

psyy

pre 2 meseca

Prodase ga bolje nego FKP virtuoza na petoparcu Kostica.

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Svi mladi igraci odose.A stranci nam igraju,pojma nemaju

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Dobra sezona za naše klubove što se prodaje tiče... A rezultati katastrofa

Marko Đuric

pre 2 meseca

Cuka trlja ruke

Dalibor Maric

pre 2 meseca

Oni će ga prodati za 4 Milke a Lajocig će ga prodati za dva ili tri puta vise za godinu dve.
M

Molinaro

pre 2 meseca

Nece on vidjeti ni Salzburg posteno a kamo li Lajpcig...kipar i neki altah vrlo brzo pa nazad u cuku.

Nixaa

pre 2 meseca

Ovih 4 miliona za transfer u danasnje vreme je ko 500 hilljada pre deset godina. Ovo je tipican menadzer igrac
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Bravo za Čukarički

kaligula89

pre 2 meseca

Gde ima tu se i prosipa, ocigledno ima na Brdu :)
x

xcx

pre 2 meseca

Aha, za Kostica je cifra 2.5m plus bonusi,a za ovog malog 4m sa sve bonusima. Haha novinari...
N

Nikola Milosavljevic

pre 2 meseca

Svaka čast!Zelim ti uspesnu i zdravu karijeru neka ti je sa srećom ,pa da se vidimo i u dresu Reprezentacije Srbije.
m

mostly

pre 2 meseca

bice zanimljivo gde ce otici 2 Vasilija.. Novicic i Kostov verovatno 2 najveca talenta lige
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Otice negde, ali nista nece napraviti.
R

Radivoje666

pre 2 meseca

Kostov da -talenat,Novicic - prosek.I mene zivo interesuje gde ce Novici igrati…
j

just

pre 2 meseca

mozda ode i Hadzimujovic iz Pazara u Salzburg... a mozda i Maksimovic na pozajmicu u filijalu....
K

Komri

pre 2 meseca

Mislim da mi je neko prošle godine reko da je njihov godišnji budžet oko 5 milona. Dalkle jedna ovakva prodaja ili više manjih, ostalo dolazi od sponzora lige i Arene za TV prava. Sve preko toga je čista zarada. I onda neko kaže da je fudbal neisplativ biznis. Pa jeste kad se krade!
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Za 2024. su prijavili prihod od 1.150.415.000 dinara.
J

Jack Sparrow

pre 2 meseca

Samo kod nas ljudi misle da tata “ugurava” za 4 miliona i bonuse. Jedno je da je manje para ili neki smesni proventi ili i neki klub kipar recimo pa ajde… Salcburg prvo ozbiljno radi sa mladim igracima deugo ne dovode igrace tek tako. Jedini uticaj koji je mogao da ima je da preko nekog menadzera preporuci svog sina,a do Salcburga je da li ce biti zadovoljni prikazanim i izdvojiti 10,4,2 miliona ili 500 hiljada za igraca. Srecno momak!
U

Uros555

pre 2 meseca

Ne ,ne ugurava - Damjanovic 5 milki,Matijasevic- 4 milke, Cvetkovic -2,3 miliona.Druze pametnom dosta.Cvetkovic da ih nosi pod miskama i igra utakmicu.
C

Cvetno proleće

pre 2 meseca

@Uros555 Upravo ovo. Ako ćemo ovako, onda za ove naše bisere možeš da kupiš po dva Cvetkovića.... Možda u nekom paralelnom univerzumu.
N

Nebitan10

pre 2 meseca

Odličan posao i za jednu i drugu stranu, otisao je u pravu sredinu sad je samo pitanje da li ima potencijala da direktno konkuriše za prvi tim ilive biti poslat u filijalu Lifering da se adaptira na novu sredinu i skuplja minute. Poprilično visok transfer, nadam se vrlo profitabilan za srpski fudbal, ovo je zapravo suština bonus pravila u našoj ligi... Nekako sam Maksimovića i Nedeljkovića zamišljao da bi ovde bilo najbolje da se Kale ali pohlepa za novcem je odigrala svoju stranu.

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Dok svi muče muku oni ćutke samo rade, bravo
v

vukasin2015ks

pre 2 meseca

Mene samo cudi ko daje toiki novac za nase igrace koji nemaju kvalitet za ozbiljnije lige,i posle nekog vremena se vracaju u nasu ligu na pozajmicu..
j

just

pre 2 meseca

kvalitet ITEKAKO postoji.... INTEZITET lige je problem.... SRBI podrzavajte SRBE
@

@just

pre 2 meseca

Ma da vidi se kvalitet.Gde su sada srpski Jamal srpski Mesi i još naj manje 10 njih koi su u zadnje 2 godine otišli preko drže ih kao onog Stevanovića iz Partizana što ode u Siti a stadion nije video.

Spekss

pre 2 meseca

Redbul pokupovo pola srpske lige
N

Nini3112

pre 2 meseca

Dobar je Matijasrvic,4 milke je u danasnjem svetu fudbala sitnica,ozbljan je talenat.
D

Dragan 1985

pre 2 meseca

A za ovu nasu ligu je savim dovoljno, jer mi i onako kasnimo za danasnjim fudbalom 20 godina, pogotovo ako je klubu budzet od 3 do 5 milki evra.

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Ode Matijasevic samo tako neka ide mlad momak i treba da igra...

Nadja17

pre 2 meseca

Deluje da su ga prodali u pravom trenutku i jos ostavili prostor za dodatnu zaradu
m

mixica

pre 2 meseca

Cukaricki nije fudbalski klub vec firma,ne interesuju ih rezultati ni evropska takmicenja vec samo pare i profit
D

Da je srece

pre 2 meseca

Da vise klubova tako radi, bolja bi liga bila 100 puta. Ovako cim neko napravi neki rezultat odmah rasproda tim i istale se za lovu i onda potop. Bolje da budu stabilni plejof ekipa nego da idu gore dole
d

dzonson1992

pre 2 meseca

Iako ti to vidis kao losu stvar, bas suprotno, to je odlicno. Nama i trebaju takvi klubovi, gde ce se nasa deca razvijati u tom pocetnom periodu i posle odlaziti na veci nivo, a klubovi za to zaradjivati pare i nastavljati sa sledecim klincima. Ne mogu svi klubovi da imaju evropske ambicije, pogotovo ne u maloj i (fudbalski) siromasnoj zemlji, kao sto je nasa. Nas problem je sto je TSC imao priliku da se izdigne, a sada je vec jasno da tu priliku nije iskoristio, sto Vojvodinu vode diletanti, koji ogromna sredstva uzaludno trose i ne uspevaju ni najprostiju stvar, a to je da sa budzetom, koji je za nase uslove daleko iznad ostalih (ne racunam Zvezdu i Partizan), da se stabilizuju kao 3. klub u drzavi i da pocnu, makar jednom u 3-4 sezone, da ulaze u evroska takmicenja. I mozda najveci problem naseg fudbala je sto je Partizan razoren i godinama je daleko od nivoa na kome bi trebalo da bude i koji je potreban srpskom fudbalu i ligi. Od Cukarickog je tesko ocekivati da bude tim koji ce povesti srpsku ligu na neki veci nivo u evfopskim okvirima, realnije je da budu ekipa koja ce razvijati talente i jednom u 5-6 godina izaci u kvalifikacije za LK. I daj Boze da bude sto vise takvih klubova. Nama trebaju Zvezda, Partizan i Vojvodina, da povedu nas fudbal u Evropu i da kroz nagrade UEFA donesu novac, koji ce se potom slivati i u ostale nase klubove (prevashodno, kupovinom bas ovakvih mladih talenata, koji ce onda te klubove opet voditi u sledece uspehe).
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma ja ne znam sto mi ne zadržimo nase igrace nego dovodimo strance tako nam fudbal nece napredovati

Mirko Boc

pre 2 meseca

Svaka cast na prodaji

Miki Milikic

pre 2 meseca

a to sin od direktora?!.. eee kako ga tata udomio fino...
M

Maestro

pre 2 meseca

Svi danas nazalost jure samo za tim dzakovima para,koji se isprazne mnogo brze nego sto se misli...Nema vise uzivanja u fudbalu u zivotu,samo jurnjava,lova,kombinacija,interesi...
3

345

pre 2 meseca

Hahahaha... Pa znaci transfer tj sigurna lova je vrv oko 1-5 do 2milke. A ovo ostalo ako... Kažu obezbedili se ako ne debituje da će dobiti veće procente od sledeće prodaje,pa ko će da ga kupi ako ne debituje.
S

Secondigliano

pre 2 meseca

bravo, odlican potez cuke

Vanja Mladenovic

pre 2 meseca

Svaka čast na prodaji, velika je ovo zarada za cuku
D

Dzigi011

pre 2 meseca

Ugura ga tata na silu!
K

Kikula

pre 2 meseca

Ma jak je Matijasevic za tamo neki Lajpcig i Red Bul grupaciju.Tamo je lako da ubacis nekog preko veze.Oni su poznati po tome da ne rade nista sistemski,nego kao Kazahstanci i Turci.

FiumenBG

pre 2 meseca

sta reci osim srecno mali...
E

Emili89

pre 2 meseca

Cukaricki pokusava da bude Miskova verzija u fudbalu