Komentari na vest

Duplo manja plata nego u Premijer ligi, ali Benfika je Benfika…

m

maloKoncentracije

pre 25 dana

Duplo manja ili upola manja? I kako je 10 milion za dve godine mnogo manje nego 15 miliona za tri godine?
g

gnrslash

pre 25 dana

Vreme je da vidimo da li moze pokazati nesto znacajno u timi koji se bori za trofeje. Nesporno da je odlican trener samo da vidimo da li je dovoljno dobar i za titule

cima88

pre 25 dana

Kada bi sve te pare išle njemu

ofsajd

pre 25 dana

Naravno da je prihvatio da za manje para ode u Benfiku, nije isto voditi klub koji se bori za sam vrh tabele i za titulu šampiona ili voditi osrednji tim u engleskoj koji se zadovoljava sredinom tabele. Što se tiče Fulama, to je to, hvala i dovidjenja, a sada je vreme da pokaže da li je trener za veliki klub.

stevica jovanovic

pre 25 dana

Pa tesko ce sa njim ako murinjo nije mogao da osvoji titulu

Branislav Jovanovic

pre 25 dana

Dakle za sledecu sezonu imamo prvog kandidata za ispadanje iz Premijer lige

henryhuver

pre 25 dana

Pa iskreno nije ni ta plata mala, tesko ce i to potrositi.
M

Manci

pre 25 dana

Pa sta lupetate kakav gubitak za 2 god na isto jer ima bonus 5milja, i ako ga otpuste ponovo je veci plus..
i

icapopara75

pre 25 dana

Svaka čast kralju! Tako se radi. Kada na *Stadionu svetlosti " ili Katedrala^ padne gol, imaš utisak da je zemljotres 8 rihtera udario!

Violeta Bačević

pre 25 dana

lepe pare su u igri