©Star Sport

Dudić kombinovao, Evandro se raspucao - Radnički pregazio Mladost iz Lučana

Vreme čitanja: 1min | pet. 12.07.24. | 16:00

Povratnik postigao dva gola u ubedljivom slavlju Kragujevčana - 4:0

Radnički iz Kragujevca je nastavio seriju dobrih rezultata na pripremama za predstojeću sezonu. Feđa Dudić je dobro istumbao tim, ali to njegovim izabranicima nije smetalo da ubedljivo savladaju Mladost iz Lučana na Zlatiboru - 4:0 (3:0).

Utakmicu na Švajcariji obeležio je povrtnik Evandro, koji je postigao dva gola u prvih 45 minuta i otvorio put učesniku kvalifikacija za Ligu konferencija, nagovestivši da bi mogao da predstavlja kapitalno pojačanje za Dudićev tim u narednoj sezoni.

Radnički je posao u superligaškom okršaju rešio već nakon prvih 45 minuta, kada je vodio sa 3:0, a tačku na slavlje stavio je u petom minutu nastavka, kada je konačan rezultat postavio Milutin Vidosavljević.

Dudić je koristio po 11 igrača u oba poluvremena, a u igru nisu ulazili samo Kilijan Bevis i Slobodan Simović.

Kragujevčani takmičenje u Mozzart Bet Superigi startuju protiv Železničara, dok Mladost dočekuje OFK Beograd.