Komentari na vest
Druga najveća prodaja Radničkog: Ode Pavlović u Jablonec za oko 800.000 evra
k
krejzicoa
pre 32 minute
Realno, nije losa lova za nase uslove, dobar posao.
K
Komri
pre 34 minute
Toncev prica o ne znam kakvom budzetu a ovi nikako da ubodu ozbiljnu prodaju. IMT, Zelja ma skoro svi prodaju preko milion a on cega Radnicki skupi budzet ako nije prodaja igraca
jbozic11@gmail.com
pre oko 1 sat
dobar posao da se zaradi neki dinar
50 miliona razloga
pre oko 1 sat
Pitanje je gde zavrsi ovaj novac...
S
SVETOZAR Toza Novi Sad
pre oko 1 sat
Neko je često spominjao .Propadala kao glavnog za prodaju igrača Radnički Niš.
Bravo za g.Propadala i vidi se da je trenutno FACA br 1 u transferima u Srbiji.
Lako je njemu jer je školovan tj,ima kažu njegovi čačani dva fakulteta i zna tri strana jezika da piše i govori.
Treba ga klub nagraditi i preko plate da dobije finu cifru.
Dva posla radi čovek.
Stefan Damnjanovic
pre oko 1 sat
Slaba prodaja za te pare

pre oko 2 sata
Sad na Maltu i Gibraltar po pojačanja...srećno momku u novom klubu.
J
JOVANOVIĆĆĆĆ
pre oko 1 sat
Vijetnamci jeftini .
Jel će biti neka kinta za Bradu ekonoma da uplati par sistema.
Pavlović mu poklonio lepu jaknu.
1Sale11
pre oko 2 sata
Pa jedino i prodajemo mlade igrace a vecinom se dovode polovnjaci 30+
D
Deda mirko
pre oko 2 sata
Sad radnicki da dovede ozbiljnog stopera.
R
RUMUNAC KLEN
pre 38 minuta
Deda Mirko to je posao najačeg agenta u Nišu.Ne brini ništa.
Propadalo retko greši u dovođenju igrača i tačka.
Kako je pogodio gazda Ivica Tončev što nije postavio sp.dir. jer ovo kako radi menadžerski posao Propadalo pa to je za fakultet i da se izučava .
Sada će da pomogne Radniku Surdulica da im proda Gašića beka u REAL VALJEKANO.
RajonRondo
pre oko 2 sata
Jasno se vidi trend dosta boljih prodaja takoreci za sve klube Super lige,tako da senadam se da ce zauvek ostati Ono pravilo za bonuse,jer je evdientno da ce tako ako vec nikako drugacije,uvek imati poneke mladje u sastavu. Dovesce ipak do nekog dinara za te klubove I ostaje nada da ce pametno investirati I da ce rasti kao klubovi.
B
Bale89
pre oko 2 sata
Ovaj radnički ako opstane ove sezone da slave, ljudi sve rasprodaju svake sezone posto zasto
Bojan Pavković
pre oko 2 sata
slaba prodaja, danas kada svi prodaju za minumum 1 mil
M
Makseodavde
pre oko 2 sata
Bravo za komentar. Umesto sto su prihvatili 800,000 od Jabloneca gde bi igrao mogli su sacekati 5,000,000 od City grupe koja bi ga setala sa pozajmice na pozajmicu. Trebaju da se ugledaju na odlicne prodaje Filipa Stevanovica, Jovana Mijatovica, Ognjena Mimovica, Lazara Jovanovica, Marka Lazetica, Luke Ilica, Mihajla Ilica...
N
Nenad1246
pre 4 minute
A šta je falilo navedenim prodajama? Saberi kolko je sve to unelo para u Zvezdu i kolko je poreza za to Srbija dobila ispada tačno onoliko koliko je vama dato na lepe oči prošle sezone. Kad sad sve to sagledaš voleo bi da nam objasniš zašto su to bile loše prodaje po klub?

Aleksandar3006
pre oko 2 sata
Pavloviću, sve najbolje u karijeri.
Otac Makarije
pre oko 2 sata
Los potez da su sacekali godinu dve jos mogli su bolje da ga prodaju
D
Dovla828
pre oko 2 sata
Najpre bi ga trebalo ubediti da potpiše nov ugovor na minimum tri godine, da bi tvoje viđenje moglo da se pravda.
M
Meraklija Belgija
pre oko 2 sata
Cika Toncev zna da ce sledece godine igrati u drugu ligu pa na vreme da obezbedi jos jedno 3 , 4 stana u Beogradu ako moze


.jpg.webp)





