.jpg)
Dragović zove navijače na Midtjiland: Korak smo do evropskog proleća
Vreme čitanja: 2min | pon. 01.11.21. | 15:53
„Za razliku od meča protiv Danske, sada ćemo biti kompletni“, poručio štoper crveno-belih
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Dragović rekao je danas da su navijači crveno-belih bili vetar u leđa njegovom timu kada je to bilo najpotrebnije i istakao da veruje da će uz njihovu podršku stići do pobede protiv Midtjilanda u Ligi Evrope.
Izabrane vesti
"Posle prvenstvene utakmice u kojoj smo se vratili na pobednički kolosek moram da istaknem veliku podršku navijača, koji su prepoznali trenutak, ispunili našu tribinu u Kragujevcu i pokazali da je ljubav prema Crvenoj zvezdi iznad svega. Upravo ta činjenica je nešto što ovaj klub čini onim što jeste, a bezbroj puta sam rekao da sam zbog njih i obukao crveno-beli dres", rekao je Dragović za klupski sajt.

Posle poraza od Radnika, fudbaleri Crvene zvezde pobedili su juče u Kragujevcu ekipu Radničkog 1923 sa 3:0, u 15. kolu Super lige Srbije, a već u četvrtak od 21.00 dočekuju danski Midtjiland u četvrtom kolu Lige Evrope.
"Jasno je da će podrška navijača i na tom meču biti od velike važnosti. Prvi smo u grupi, imamo velike šanse da prezimimo u Evropi, to bi moglo da se reši već na ovom meču i upravo ta činjenica je i više nego dovoljna svakom pravom zvezdašu da bude na tribinama u četvrtak", rekao je Dragović.
Utakmica protiv Midtjilanda, kako je naveo, može mnogo toga da donese njegovom timu i da ih dovede na korak od zacrtanog cilja - evropskog proleća.
"U Danskoj je bilo nerešeno, imali smo i vođstvo i pored velikih kadrovskih problema, sada smo kompletniji i verujem da ćemo i ovog puta ispoštovati tradiciju, kako bi Marakana ostala neosvojiva tvrdjava. Igraćemo za navijače, ostaviti srce na terenu, a verujem uz njihov huk sa tribina i veliku podršku stići do još jedne evropske pobede", zaključio je Dragović.