Komentari na vest
Dmitrovićev Espanjol klizi ka Segundi: Bez pobede u 2026.
S
Slaviša Trifunović
pre oko 1 mesec
Zar ponovo Espanjol u Sekundi?!
kiboooo
pre oko 1 mesec
Jako neizvesna sezona
Z
Zarinjo11
pre oko 1 mesec
Pa sad je tu 50 50%
M
Marko206
pre oko 1 mesec
Ma nece oni ispasti, spasice ih Dmitrovic.
nadama
pre oko 1 mesec
Sve po zasluzi ko ih sisa
Damir Jovic
pre oko 1 mesec
Od Evrope do kanala samo 5 bodova razlike...
Ranijeri
pre oko 1 mesec
pola lige moze u ligu evrope a moze i da ispadne
d
dzo593
pre oko 1 mesec
Nije hteo u Zvezdu nek se valja po blatu Segunde. Šala. :) Segunda je bar 50% jača od naše lige, a o infrastrukturi i praćenju da ne pričamo. Puno sreće Mare...
a
aura
pre oko 1 mesec
srećom ovaj nije hteo da dođe u zvezdu, bio sam za radunovića ali na kraju je mateuš pokazao zašto je možda i najveće pojačanje ove sezone
N
Nenica
pre oko 1 mesec
realno i jesu za sekundu division
Sele Fejzic
pre oko 1 mesec
slab je treba da nauci spanjol
Kristina Rajkovic
pre oko 1 mesec
pa tu im je i mesto, steta za decka sto nema srece pa da ima bolji tim
Dejan Osmanovic
pre oko 1 mesec
Trebas naci drugo mesto za igru, slab je Espanjol.
s
simke929292
pre oko 1 mesec
od 22. decembra bez pobede. Tada su bili na petom mestu i izgledalo je da ce da se bore za ligu sampiona.
Skoro pet meseci bez pobede.





.jpg.webp)


