Komentari na vest

Derbi sa malim D: Nervozni Partizan pet sati bez gola u Novom Sadu, Meri promašio pobedu

Bole.92

pre oko 2 meseca

Bas los fudbal.
M

Markomili

pre 2 meseca

Uzas i katastrofaaaa
v

veljkonii

pre 2 meseca

uradili su sta su hteli
d

draza1990

pre 2 meseca

katastrofa utakmica! koliko para se plaća ovim babama na terenu leb te j....pa sta radite vi bre??! tog crnca bičem treba goniti, sve baba do babe na terenu!

klackalica535

pre 2 meseca

Gora tekma nije vidjena u skorije vreme.
M

Milici RS

pre 2 meseca

Sinoc u Novom Sadu potvrdjeno zasto Zeljko Pantic, trenera Parftizana proziva i zove "DELIJA BLAGOJE". Samo trener koji radi onako kako mu se kaze i ne navija za klub koji trenira moze postupiti onako kao Blagojevic sinoc ju NS i u igri ostaviti igraca Djurdjevica, kome je sudija pre samo nekoliko minuta oprostio cist drugi zuti tj.crveni karton, znajuci naravno da ce kod prvog i najminimalnijeg prekrsaja Djurdjevic, dobiti drugi zuti odnosno crveni karton. Naravno da je to Delija Blagoje, uradio sa predumisljajem racunajuci da je do kraja utakmice ostalo 15 minuta + 5-6 minuta produzeci nadajuci se da ce Vosa,uspjeti postici gol. Ovo sto je namjerno uradio trenr Partizana, ne bi uradio ni trener Radnickog iz Ratkova Svetislav Stevanovic-LIMENI.
V

Vojislav III

pre 2 meseca

Partizan bi pobedio da je igrao mladi Tanjga,
m

milan.gudovic

pre 2 meseca

Borba dve ekipe sa ogranicenim igracima gde je bilo bitno ne izgubiti uakmicu. Duplo golo je realno na kraju

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

To je vec godinama aamo D od derbija...nazalost!!!
B

Borkic r

pre 2 meseca

Desava se i to. Neka odmore malo 😂

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

Bas losa utakmica, kao da su penzioneri igrali

Alma81

pre 2 meseca

Bas loša utakmica
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Ne znam se desilo sa momcima ali na terenu deluju kao da su na zalasku karijere, bez ikakve kondicije i energije
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Nista novo u nasoj ligi

Uskekruske

pre 2 meseca

Losa utakmica za Partizan

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 2 meseca

Partizan slab bas...

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Biće bolje sledeće sezone.

Stefan Zafirovic

pre 2 meseca

Nema vise tu Partizana, mnogo se slabo igralo juce.

Urke97

pre 2 meseca

Rasti Partizane još si mali

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Partizan, s druge strane, došao je da ne izgubi i u tome uspeo, ali uz prilično bledo, ziheraško izdanje koje ne priliči ekipi koja juri ozbiljan cilj

Otac Makarije

pre 2 meseca

Moze se reci da je vojvodina trenutno drugi tim po jacini u Srbiji

Želimir Obradović Cepač

pre 2 meseca

Jedino pozitivno iz utakmice za Partizan je sto Đurđević propusta derbi u nedelju

jovan1111

pre 2 meseca

jako lose..vojvodiba zasluzila pobedu

Meda74

pre 2 meseca

Jako loš fudbal!

GrgaCvarak

pre 2 meseca

Djurdjevic je nerijetko neinteligentan igrac. A jos je neinteligentniji onaj koji ga uporno forsira u prvih 11. Mada je tu vec upitno da li je stvarno u pitanju trenerska neinteligencija ili je u pitanju cisto manjak moralnog kompasa. Jer jedno je bilo kad ga je forsirao na desnom beku; pa cak ni ono forsiranje na stoperu u pocetku nije bilo bas toliko sumnjivo; medjutim evo, covjek mu nadje vec trecu poziciju u timu i to sve sa jednim te istim ciljem – da momak moze redovno da igra. O nedavnim clancima i hvalospjevima o tome kako Djrudjevic "razbi na novoj poziciji" i kako je "primjer dobrog i radnog igraca" da ni ne pricamo. Ja stvarno ne znam ko koliko obraca paznju na ove stvari i koliko je ko sposobam da sabere 2+2, ali da tu nesto nije cisto, nije sto posto cisto. I mi onda pricamo nesto o sportu. Kakav crni sport u Srbiji i na Balkanu. Kod nas je sve samo mito i korupcija.

Kazeev

pre 2 meseca

U nedelju se overava titula...
@

@Kazeev

pre 2 meseca

Naravno druze overava se titula i tako postajemo trofejniji i poznatiji klub i od Reala iz Madrida. Samo nam je Nebo granica!
L

Laki22774927

pre 2 meseca

Voša zasluzila pobedu i to ubedljivu a ne remi

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

parni valjak se kotrlja ka vrhu polako ali sigurno

Mylan Mylan

pre 2 meseca

Katastrofa, nemam reci..
D

Dekija92

pre 2 meseca

Kladim se da ce neko drugi prije probiti led i osvojiti titulu u Srbiji

Amir Tuzlic

pre 2 meseca

Mnogo loša utakmica nema ovde D od Derbija Partizan mora mnogo bolje da počne da igra.

Ksenija Rajković

pre 2 meseca

Partizanu treba totalni remont u napadu
D

Dex12

pre 2 meseca

Sudija je oprastao crveni za partizan celu utakmicu ali na kriju nije vise mogao. Aparthejd nema sta...ugnjetavani ..nate. Da se Zvezdi desilo onaj ludak pantic bi dizao revoluciju

GrgaCvarak

pre 2 meseca

Da je oprastao, oprostio bi i taj sto je Djurdjevic dobio. Toliko o tvojoj logici.
D

Dorados

pre 2 meseca

Partizan u zavrsnici blagi uzas koliko su nesnadjeni
V

Vini Pu

pre 2 meseca

Skoro nece biti nista bolje

butler

pre 2 meseca

nista bolje u skorije vreme steta

Brutal92

pre 2 meseca

Ништа боље неће бити бар у скорије време док су сви ови у фотељама
S

Slaviša Trifunović

pre 2 meseca

Ne igraju ovi u foteljama.

JEJICA

pre 2 meseca

Malo je reći da je ovo blagi užas
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Oni slabi a mi malo gori , čist žuti karton za Djurdjevica u 70’ . Koji put taj lik već pravi gluposti

Gde Smo

pre 2 meseca

Ovaj put namestice neki prelaz 100%

srecko Janjic

pre 2 meseca

Grobari iz parka ima da uvedu vanredno stanje, jer ovo sve preziveti u 24 sata nije lako

Miki Milikic

pre 2 meseca

kakva dosadna utakmica

Hombre Cansado

pre 2 meseca

partizanu skripi u napadu vec mesecima.

Hombre Cansado

pre 2 meseca

nema neke sanse da partizan ove sezone bude k drugo mesto

Techno Shredding

pre 2 meseca

Sta se desava sa partizanom?

čerčilbgd

pre 2 meseca

Sramotna utakmica
P

Pedjast3

pre 2 meseca

Vojvodina koliko se god busa u tradiciju ,fura na neki smek starinski,naziva nas i nase najvece neprijatelje blizancima iz komunizma je za Zvezdu i Partizan na zalost 0.Ono danas je bila za njih istorijska utakmica .Pa gdje su Firmasi ,gradskii ljudi iz NS ,posto za Zvezdu i Partizan navijaju seljaci.Bruka.Mali klub ,neka vise ne s..u.Kladim se da ce neko drugi prije probiti led i osvojiti titulu u Srbiji osim nas i mrskim mi Grobara nego ovi "lelemudani".

nenanena2

pre 2 meseca

Da li je Partizan obezbedio licencu za evropska takmičenja ili se još čeka?
D

Drhaus86

pre 2 meseca

remi na ravne casti po bod svakome
B

Boy358

pre 2 meseca

Gledati nas fudbal i ni jedan vise pa da kazes ala ovi nesto znaju , ali kad se pogleda utakmica nekih evropskih 3. liga onda covek na ove nase samo izgubi dva sata zivota za nista
j

jelajkp

pre 2 meseca

Dve nesposobne ekipe bez ideja
u

ukszastenje

pre 2 meseca

bravo za tekmu vojvodina sve kako treba
d

dekibodeks

pre 2 meseca

Partizanu treba totalni remont u napadu

srecko Janjic

pre 2 meseca

Vojvodina ne zasluzuje drugo mesto,uvek ce biti mali klubic salaski.Nemaju ni hrabrosti ni nista,ej igrac vise 16min i nista.U evropi ce biti pregazeni i jedni i drugi....
i

ivanstole

pre 2 meseca

Beduinska igra oba kluba ocekivano

Nikola

pre 2 meseca

Vojvodina realno bolja bila
s

sile65

pre 2 meseca

Ocajan fudbal normalno kada su na terenu fudbalske neznalice
g

goca1201

pre 2 meseca

Bicee too dobroo

Mirko Boc

pre 2 meseca

Vojvodina je bila bolja

nikoladj789

pre 2 meseca

Sramota za fudbal!!
E

Ehh

pre 2 meseca

Grobari iz parka ima da uvedu vanredno stanje, jer ovo sve preziveti u 24 sata nije lako
L

LakinjoS

pre 2 meseca

Dule Dalton UO. Baka Prase marketing. Bajatovic director. Trener no licence. Tim za Evropi.
S

Speak t a k l

pre 2 meseca

Zaboravio si Toma Grobar naredjuje po firmi zbiljinim klovnovima, knjigovodja ljubicasti botuje po forumu

Sasa Milosevic

pre 2 meseca

Vojvodina je zasluzila pobedu ovde
j

jojojojojo

pre 2 meseca

Sta je Kostic promasio na pocetku,pa jos par sansi....kakav vam je ovo naslov
E

Eseks

pre 2 meseca

Problem vose je to sto su u klub usle napredne pare i onda klub mora da igra kako onaj gore svira.Nema tu puno strucnih ljudi u upravi ali i u strucnom stabu..Tu su jedino odlicni treneri mladjih kategorija jer vecinu poznajem i oni su tu jer neko mora da stvara proozvod koji se kasnije proda i ovi gore pune dzepove.Ako i budu drugi ove godine to ce biti zbog nikad losijeg Partizana.

mbratuljevic85@gmail.com

pre 2 meseca

Ja koliko znam i u partizanu su iste te pare
P

Pjer

pre 2 meseca

Brate pa ni sam neverujes u to sto si napisao.
S

Stefistef1

pre 2 meseca

Uff ovde je Vojvodina trebala uzeti sva tri boda
g

gost iz draznjaaa

pre 2 meseca

A slušajte vic: ove dve ekipe će igrati kvalifikacije za Evropu. Kraj vica. Posle se čudimo ako ih izbaci veliki Hamrun sa Malte. Grobari ne prate fudbal 'nate. Samo košarka. Ali i tamo su loši e onda daj sa navijamo protiv Zvezde jer su njihovi krševi teški u oba sporta.
O

Opet on

pre 2 meseca

Sinoć su Grobari doživjeli ekstazu kao najveći uspjeh ove godine ispadanjem Zvezde iz daljeg takmičenja😂😂

Darko Vostic

pre 2 meseca

Vosa izgledala puno bolje
S

Srbenda 77

pre 2 meseca

Moj Blagoje ovo ni nasta ne liči, negledljivo,ružno,nije mi jasno sta se desilo sa Ugrišičem,potpuno potonuo,naljošiji na terenu, i to već 10kola

subaru

pre 2 meseca

Slab kvalitet fudbala, u kvalifikacijama nece proci kao po obicaju. Zvezda jedino ima sanse za neko od takmicenja

gorandavinic1974@gmail.com

pre 2 meseca

vojvodina nikad nece biti 2 .od prvo mrsto i da ne pričsm.klub bez stadions.brz nsvijača ...jadno
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Podela bodova je najrealnija.
O

Ogysa

pre 2 meseca

Ovaj Partizan je bas dno dna
j

jocy9933

pre 2 meseca

Jako spora utakmica,moglo je bar biti nekog uzbudjenja

Petar Lukic

pre 2 meseca

Ajmo partizan mozete vi to
a

aleks04

pre 2 meseca

Kakva losa igra, sramota za partizan.
G

Gorance11

pre 2 meseca

Fak bice 3-3 ili 3-4 lagano pocinje serija gg1-gg2

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Vojvodina energetski izgledala bolje, ali nije uspela da naplati protiv tima Srđana Blagojevića koji je igrao da ne izgubi – 0:0

Darko Vostic

pre 2 meseca

Daj Boze da izvucemo 2 mesto
J

Joe Black

pre 2 meseca

Sigurno je Partizan naoredovao, u prosloj tekmi tukli su nas 3:0 sa Cakarom sada smo.se izvukli, jos sa igracem manje, trebaju pojacanja, ali pojacanja ne da dovodimo pojacanja iz CG!!!!
M

Molim lepo

pre 2 meseca

Ovo je samo jos jedan mali korak ka oslobođenju ove države i srpskog sporta od okupacije partizan  i njene najveće legende kluba. Do konačnog oslobođenja! Napredni stomilionski projekat koji je pokrao ovaj narod mora pasti
С

Соми

pre 2 meseca

Ни један тим нажалост нема квалитет за Европска такмичења, чак ни Лигу Конференција, фудбалери нису ни технички ни тактички потковани за тај ниво. Играју споро због техничких недостатака, већина играча има проблем са пријемом лопте. да не причамо даље... Заиста се понекад питам каква је селекција играча ако су ово најталентованији клинци у оба клуба?
@

@Соми

pre 2 meseca

Теледиригована.
g

ghost80

pre 2 meseca

Sramota od fudbala, dva pasa nisu sposobni da spoje!

Violeta Bačević

pre 2 meseca

Svakim danom sve lodija igra,uzas!
S

Shomy Mirijevo

pre 2 meseca

Vojvodina ne zasluzuje drugo mesto,uvek ce biti mali klubic salaski.Nemaju ni hrabrosti ni nista,ej igrac vise 16min i nista.U evropi ce biti pregazeni i jedni i drugi.
T

Tanjaa1

pre 2 meseca

Steta za Vojvodinu

sikisolid2

pre 2 meseca

Zvezda slavi večeras 👍🍀🍀🍀

Ivan Todorović

pre 2 meseca

Tesko za gledanje..,
M

Mauro Tasoti

pre 2 meseca

Bilo je tako očekivano da Đurđević dobije crveni karton čak i ranije nego što ga je stvarno dobio.Dečko se razmaše rukama bez ikakvog osećaja i obavezno protivnika udari u predelu vrata ili lica.Ako je njegovo odsustvo u derbiju hendikep onda smo ga ugasili potpuno jer bi tad zaradio crveni verovatno još u prvom poluvremenu.Danas je utakmica bila stvarno loša,Partizanu je trebala pobeda a išao je na nerešeno,da li zbog toga što ne može bolje ili je u pitanju pogrešna taktika sad je veliko pitanje.Sve u svemu drugo mesto visi i biće uspeh ako ga zadržimo do kraja prvenstva.

Violeta Bačević

pre 2 meseca

I treba da budu nervozni!

nemanjaacdc

pre 2 meseca

Voša odlična ove sezone
С

Сале2323

pre 2 meseca

Какав крш од фудбала... Ужас!
I

Ivan pfc

pre 2 meseca

Igrace Simic i Petrovic koji i treba da igraju. Jos da ovog amatera sto nam ga Lazovic nakaci opet na vrat neko kazni do kraja sezone pa Bog da nas vidi
!

!!!

pre 2 meseca

Stavljaj katanac bre

Michael Simpson

pre 2 meseca

Kakva utakmica nemam reci biće bolje drugi put. Šta da se radi
m

mixica

pre 2 meseca

Ocekivana podela bodova kao sto sam i juce napisao
S

Stefy97

pre 2 meseca

Neverovatno dosadna tekma
M

Maree20000

pre 2 meseca

Tuga od utakmice
J

Jole 39

pre 2 meseca

Dajte državnoj Mezimica partizanki još 35 miliona iz budžeta možda onda pobede Vojvodinu
A

Ajmo zvezdooo

pre 2 meseca

Uskoro stiže katanac
M

Mileta ilic

pre 2 meseca

Takoooo jreeeee breeeeee. Slavi Srbijo! Oslobođenje Srbije i srpskog sporta od okupacije partizana  i njenih najvećih legendi kluba je nikad bliže
C

Cankar

pre 2 meseca

VOLIM PARTIZAN🖤🤍
i

iskra11

pre 2 meseca

Auuuu pa kako tooooo
H

Haris101

pre 2 meseca

Smradevi zivii zabrana pod hitnoo!

Malilija031

pre 2 meseca

Partizan je bas lose odigrao ovu utakmicu
H

Haris101

pre 2 meseca

Taj derbi treba da se zabranj samo nanose stete i izvucu guzice ko pene a da to urade navijaci pazara 300 utakmica bi bilo pod zabranom

Mihajlo6870

pre 2 meseca

Nije nesto tekma bi
L

Lala Tulip

pre 2 meseca

Tanjga nema igru u Vojvodini! Rosić ok, Nikolićeve najgora partija od kada je u Voši, šteta što nema ko da ga domeni i preseli ga na klupu. Suč je Maldini za sina! Crni standardno. Baroš dobar nazad, od njega se i u napadu više očekuje. Njegoš ne pravi razliku. Vukan je mALK! Randjelovic bez završnice, alav. Sukačev kao pun samopouzdanja, ali bez uspeha. Veličković osrednje. Mery je morao bolje iskoristiti što je od starta. Mladenović najskolovaniji, mora imati više minuta. Vidosavljevic kao sa Marsa da je pao. Felix je trebao dobiti 20ak minuta. Nema šta Voša u Evropi da traži sa ovim što nema ni obrise igre, nema kostura, nema ponavljanja, šablona. Mučenje.

vacke86@gmail.com

pre 2 meseca

Jako jako slab meč, fudbal nedostojan drugog i trećeg mesta.
О

Очијево 7

pre 2 meseca

Гледао сам друго полувреме,ово што ви пишете везе са везом, ово је чиста АНТИПРОПАГАНДА ФУДБАЛА, ово кажем као неурталац, какав црни дерби, ни једне једине акције, судија појма нема, само сецка игра,не зна шта је предност,лажни тренери, који су после утакмице задовољни, ви као медиј а посебно коментатор,не сме да каже да је ово ругло од фудбала, не вреди забијат главу у песак, ако су ово други и трећи на табели и то убедљиво,па 70,%пасова играч потпуно неометен погрешно, ове две екипе са овим тренерима никаквим чудом не могу проћи квалификације
B

Benten11

pre 2 meseca

Maliiiptalidzankooo

BaneBane

pre 2 meseca

Za pola sata ma kakvi i manje utakmice M.Siti Arsenal vise vidis nego za pet nazovi ovih derbija
D

DDS900

pre 2 meseca

Ovo se ne moze nazvati utakmicom. Ocaj.

Markovicdr

pre 2 meseca

od kad je baka u vojvodini igraci dobili moral :D
R

Rainman

pre 2 meseca

Zvezda namestila... Pa ko bi nameštao kad za protivnike ima ovakve ekipe. Žao mi je očiju, dva sata muke i gledanja ovog tzv. derbija. Mozak mi je zgužvan.
J

Jedino je dobro

pre 2 meseca

sto je Djurdjevic dobio crveni pa nece moci da igra protiv cz. Jos da je Milic dobio crveni bilo bi perfektno.

BaneBane

pre 2 meseca

Jedni se bojali da ne pobede drugi da ne izgube xaxaxa
T

Trebunjac

pre 2 meseca

Dajte državnoj Mezimica partizanki još 35 miliona iz budžeta možda onda pobede Vojvodinu
a

asas33

pre 2 meseca

Konačno da i ti napišeš jedan "normalan " komentar. Odakle ti inspiracija ? Kaži i nama, da ne pišemo jedne te iste komentare.
s

sladjananis

pre 2 meseca

predosadna utakmica, uzas od fudbala.

Zivot je igra

pre 2 meseca

ispod proseka ispod nivoa i jedni i drugi

Zivot je igra

pre 2 meseca

odigrali i jedni i drugi ispod proseka

Zeljko Pavlovic

pre 2 meseca

Dosadna utakmica totalno, podeljeni bodovi, steta sto ne moze da se oduzimaju bodovi...
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Nema šta da tražite u Evropi! Bačene pare za licencu!

ilija stevanovic

pre 2 meseca

kako uspete 0:0 za 90 minuta nikad mi nece biti jasno

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 2 meseca

Odlicna tekma 0:0
D

Darko866

pre 2 meseca

Losi i jedni i drugi

Marija Antic Stankovic

pre 2 meseca

Mnogo losa igra partizana

Ssarita

pre 2 meseca

Kad vidis rezultsat 0:0 znas da ne tekma bila mrak!
u

uefamafia

pre 2 meseca

Nema to veze uvek, nekad budu odlične utakmice a 0-0 rezultat, desi se. Ovo nije jedna od njih.
O

Opet on

pre 2 meseca

Strašno je, strašno strašno koliko se gura ovaj mrtvi uljez😡 da ga tako ne guraju do sad bi sigurno se borio za opstanak ligi!
J

Ja sam Srbin

pre 2 meseca

Antipropaganda fudbala,ovo nije fudbal ni na nivou zonske lige,ovi iz Partizana dobili više kartona nego što imaju igrača na terenu, sudija bez osećaja za igru,umesto da pusti prednost u igri secka igru da bi dao žuti karton,a to može i posle završetka akcije da učini,ovi iz Vojvodine po ponašanju poprimili sve karakteristike starijeg brata po boji iz Bgd, jer inače su njihova filijalica,pola ekipe su bivši igrači starijeg brata,samo bi da se svađaju, tuču, onaj Njegoš bez imalo vaspitanja,nije mi jasno šta treneri rade sa igračima na treninzima, čemu ih uče,a oni treba da budi i ljudi uzori mlađim generacijama,treba malo da unesu i vaspitanja tim igračima.Sve u svemu slabo negledljivo,otrov za oči
ф

фкв

pre 2 meseca

старијег??? не иде ти математика баш
O

Opet on

pre 2 meseca

Ti Srbin? 😂😂 kako Srbin može da navija za hrvatski klub?!
P

Prti

pre 2 meseca

Tuču? Smeta ti ponasanje igraca Vojvodine ali ti ne smeta godinama ponasanja prvog prostaka lige Natha kapitena? Caci caci ccc...
R

Realni Arth

pre 2 meseca

Ja ne mogu da verujem da jos uvek vi po starom, da li ste normalni ljudi pa vi ste ocajni kao tim, sudija cist crveni vam prasta, ono kad rukom zaustavi igraca Vojvodine, ni jednu krstenu akciju niste imali cele tekme, kao i prethodnu koju ste dobili na srecu, i vi cvilite i cvilite i dosadili ste vise, i jos se zalite na sudjenje, Boze oprosti! Guraju vas iz sve snage ne bi li uzeli 2 poziciju, ali samo da te pitam, sto ce vam, druga pozicija sa ovakvim timom, znaci vi ste OCAJNI, a tek kad izadjete u evropi ima da cvilite jer tamo nema sudije da vas stite. Ako se ne varam, prosle godine kad ste postavili novi rekord u Ginisivoj knjig, izgubili sve tri tekme u tri razna takmicenja, i svaku ste zavrsili po 10 igraca! Pozdrav i navijaj za svoje jer ide vam derbi!
Т

Таурунум

pre 2 meseca

Кога боли уво за ове пилићарске клубове, прасићи и плаћеници хахаха
t

tamara94493

pre 2 meseca

Mnogo losa tekma
u

uefamafia

pre 2 meseca

Koja beda od fudbala, druga i treća ekipa lige.
V

Vlajko888

pre 2 meseca

Jadna li je liga kad se ovo zove DERBI.

Quattro

pre 2 meseca

Jedva čekam premijer ligu u 21h da izlečim oči 😂
Г

Гост09

pre 2 meseca

Пуче лопта од муке, убише је удруженим снагама.

Magistar

pre 2 meseca

kancer ociju se dobija od ove utakmice!!
D

Dejanii

pre 2 meseca

Partizan ovom igrom teško može da izbori i LC . Za srpski fudbal je korisnije da Vojvodina uzme drugo mjesto.. Napadaju i gruzu, a to se traži u Evropi.

Tubic

pre 2 meseca

Лоше Партизан баш лоше.Друго место се мора задржати … Европа догодине МОРАЊЕ !!!

stefanlsc7

pre 2 meseca

Bas dosadan fudbal, jos uvek me bole oci
V

Vladislav966

pre 2 meseca

Da su igrali jos 5 sati, opet ne bi mogli da ga daju.
S

Secondigliano

pre 2 meseca

au kakav anti fudbal, doslo vreme da partizan ide da ne izgubi, da sacuva bod. sramota kakva bedna utakmica. dace im zvezda 3-4 komada u nedelju
n

nemanja1512

pre 2 meseca

kakav tempo,kakav fudbal, kakvi majstori, kakva liga, meni samo zao ovih ljudi sto placaju kartu da gledaju ovakav fudbal, kakav voljeni klub kakva romantika kakvi bakraci ovo je sramota nasta lici fudbal u nasoj ligi, klubovi bolje da daju besplatan ulaz nego da naplacuju pare za ovakve utakmice.
B

Brufen81

pre 2 meseca

predosadna utakmica